Back to Question Center
0

Vargu jums, jei jūs vis dar nežinote, kaip elgtis su el. Pašto virusu! - Semalt saugos patarimai

1 answers:

Kiekvienas, turintis el. Pašto adresą, susiduria su viruso infekcijos rizika, bet pagrindinis interneto saugumas gali labai padėti sumažinti šią riziką. Dėl elektroninių nusikaltimų incidentų didėjimo svarbu saugotis interneto saugumo. Neturėtų būti jokio lango galimybių kibernetiniams nusikaltėliams. Šiandien virusų platinimas el. Paštu gali būti ne vienas dažniausiai naudojamų metodų, tačiau vis dar yra tikimybė, kad jis gali būti naudojamas atakoms įvykdyti .

Pasak "Frankfurtas Abagnale" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, labai svarbu žinoti, kaip elgtis kasdien, kad būtų išvengta virusų, kurie gali būti platinami el. Paštu.

Viruso infekcijos išvengimo būdai

1. Būti informuotas apie tai, kaip pristatomi virusai

Internetas toliau auga, taip pat virusas ir kenkėjiškų programų pramonė. Dažnai kibernetiniai nusikaltėliai naudojasi labai naujausiais metodais ar metodais, kurie jau seniai pamiršti nustebinti aukas. Norint išvengti nežinojimo, tiesiog žinokite dabartinius pristatymo būdus, kad žinotumėte, kaip juos išvengti .

2. Nenaudokite savo el. Laiško į bet kurią svetainę

Yra tiek daug kenksmingų svetainių, bandančių sulaikyti žmones virusais ir kitais kibernetiniais nusikaltimais. Norėdami kuo labiau sumažinti galimybę save ir jūsų įrenginį aptikti viruso infekcijai, susilaikykite nuo savo el. Pašto adreso paskelbimo svetainėse, kurių jūs nežinote. Ir jei turite išduoti el. Pašto adresą, įsitikinkite, kad svetainė yra užkoduota .

3. Atnaujinkite savo kompiuterio apsaugą nuo virusų

Visada patikrinkite, ar jūsų antivirusas yra atnaujintas. Galite nustatyti programinę įrangą automatiškai atnaujinti taip, kad nėra vienos dienos, kad antivirusas yra pasenęs (tai reiškia, kad yra daugiau virusų) .

4. Naudokite saugią naršyklę

Gera idėja yra naudoti gerai prižiūrimas svetaines, kad galėtumėte pasiekti savo el. Laišką. Ne tik jums patinka gera naršymo patirtis, bet taip pat apima visas galimas spragas viruso plitimui. tokie nustatymai apimtų naršyklės ribojimą dėl prieigos prie slaptos informacijos, jūsų elektroninio pašto šiukšlių filtro griežtumo ir tt .

5. Įjunkite el. Pašto peržiūros funkciją

Kai ši funkcija įjungta, galite sužinoti turinį, net nepasirinkę el. Laiško. Taigi galite įsitikinti, kad el. Laiške esanti informacija yra saugi prieš atidarant el. Laišką. El. Pašto paslaugos, pvz., "Outlook", suteikia šią funkciją.

6. Stebėkite įtartinus el. Laiškus DONT

Įtartini el. Laiškai yra tie elektroniniai laiškai iš nežinomų šaltinių, apgaulingi el. Laiškai (tie, kurie prašo asmeninės informacijos) arba tie, kurie turi įtartiną nuorodą ar priedą.

El. Paštui iš nežinomų šaltinių:
  • NEVER atidarykite priedus arba spustelėkite nuorodą, esančią laiške
  • Niekada atsisiųskite bet kokį priedą
  • Jei jau atsisiuntėte priedą, neatjunkite jo, kol jis nebus nuskaitomas dėl virusų
  • .

Dėl apgaulingo el. Laiško net nesijaudinkite atidaryti ar atsakyti. Jūs tiesiog praleisite laiką ir padidinsite galimybes gauti kompiuterį užkrėstu kenkėjiškų programų .

Kai kuriuose el. Laiškuose pateikiama informacija, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Nedelsdami pasitikėk jiems. Prieš pradėdami el. Laišką, patikrinkite kompiuterio būseną naudodami savo antivirusinę programinę įrangą. Paprastai tokie el. Laiškai leidžia jums spustelėti nuorodą arba atidaryti priedą, nurodytą kaip "sprendimas", bet tai tikroji prasme Trojan .

7. Išvalykite dažnai naršymo istoriją ir slapukus

Slapukai saugo jūsų naršymo informaciją, kad būtų paprasta ir greitai iš naujo įkeltų dažniausiai naudojamus tinklalapius. Tačiau šie maži bitai informacijos gali būti naudojami kenkėjiškos minds pasiekti savo elektroninio pašto adresą. Išvalymas iš jų yra geriausias būdas sumažinti pavojų, kad jūsų el. Paštas bus nusiųstas tokiems nusikaltėliams .

Kalbant apie interneto saugumą, visada geriau pasitelkti savo geriausią sprendimą atsisakant bet kokios informacijos arba gavus el. Laišką. Jei yra kažkas, dėl kurio jaučiatės skeptiškai dėl tam tikro el. Pašto, geriau atidarykite jį arba atidžiai atidarykite atsargiai. Vadovaujantis interneto saugumo gairėmis gali būti netikras būdas išvengti viruso siuntimo el. Paštu, bet tai gali žymiai sumažinti šių virusų poveikį Source .

November 28, 2017