Back to Question Center
0

Šlamštas, suktybė ir rizika. Ar tu nekenčia šlamšto? Aš nekenčiu šlamšto. Aš tikrai nekenčiu šlamšto - sąžininga Semalt eksperto kalba

1 answers:

Ivanas Konovalovas, "Skaitmeninių paslaugų" "Semalt" klientų sėkmės vadovas, pripažįsta, kad jis nemėgsta interneto sukčiavimo ir šlamšto. Jei kuris nors žmogus šlamšto mane, naudodamas nepageidaujamą šlamšto el. Laišką, kuris parduoda sukčiavimo RA mokymus, aš naudoju "TalkRA" įtaką, kad jas atskleistų.

Pirmosiomis GRAPA dienomis gavau vieną iš šlamšto laiškų - encuadres fotografia profesional. Suprantu, kad daugelis žmonių vis dar gauna nepageidaujamų laiškų laiškus iš GRAPA. Aš suprantu, kad jie nustojo šlamšti mano el. Pašto žinutes. Manau, kad jie išbraukė mano elektroninio pašto adresą iš savo pašto adresų sąrašo. Tačiau šiuo metu aš gaunu pranešimus iš naujų šlamšto teikėjų. Jie žada dalintis žiniomis apie sukčiavimo prevenciją, pajamų užtikrinimą ir rizikos valdymą.

Šlamšto įmonė yra žinoma kaip "iVyN Technologies". Bendrovės pavadinimas yra įtartinas, nes jis nėra gramatiškai teisingas. Anglų kalba nepriimtina mažų ir didelių raidžių maišymas žodžiu. Bendravimas anglų kalba yra svarbu naudoti teisingus rašymo standartus. "iVyN Technologies" siūlo mokymų paslaugą už mokestį. Standartinis nuotolinio mokymosi modulis kainuoja 6500 GBP / USD 10500. Aukščiausios klasės mokymo išlaidos kainuoja GBP800 / USD13000. Pajamų valdyme ši "sąrašo kaina" vadinama "pirkimo kaina". Tarkime, kad kompanija teikia specialią 80% nuolaidą lojaliems klientams. Asmuo vis dar bus idiotas mokėti didelius mokesčius už kursą, kuris buvo ignoruojamas keletą metų.

patartina asmeniui, besidominčiam mokymu pirkti knygą, o ne naudoti kompiuterio "PowerPoint" skaidres. Gera knyga kainuoja GBP50 / USD80..Mokesčiai už standartinę iVyN mokymo programą yra pakankami, kad įsigyti 130 knygos kopijų. 50 quid (80 dol.) Pakanka įsigyti faktinę knygą su išspausdintais sakiniais, kuriuos galima perskaityti, kai kompiuteris buvo išjungtas. Žmonės neturėtų praleisti 6500 GBP / USD10500, žiūrėdami "PowerPoint" skaidres, kurie buvo nukopijuoti ir įklijuoti iš "PowerPoint" pristatymų, kurie buvo naudojami nuobodžiai konferencijoje prieš dešimt metų.

Šlamštas ir sukčiavimas neturėtų būti toleruojami, nes jie susiję su neetiška pašto dėžutės perkrova ir vartotojo privatumo pažeidimu. Šlamštas sustiprina elektroninių nusikaltimų veiklą, nes skatina vartotojus pirkti paslaugas ar produktus, kurių jiems nereikia didelių išlaidų. Saugus tinklas pasiekiamas, kai administratoriai ir vartotojai sugeba sustabdyti šlamštą ir sukčiavimo atvejus. Kompiuterinio saugumo mokymas iš kompanijų, siunčiančių šlamšto el. Laiškus, yra įsigijimas antivirusinės programinės įrangos iš įmonės, kuri užkrėstų kompiuterį kenkėjiškomis programomis. Kurso turinys yra neveiksmingas. 1 skyrius yra "Įvadas į RA". Šią informaciją galima nemokamai gauti iš vadovėlių ir straipsnių.

2 skyrius yra klausimai ir kontrolė. Informacija neparodo skirtingų tinklo kategorijų. 3 skyrius - strategija. Kurso metu yra nukopijuotos RA versijos brandos modelio versija. 4 skyrius - RA įrankių parinkimas. Dauguma telekomunikacijų bendrovių turi RA įrankį. Kompiuterių vartotojai taip pat gali nemokamai arba pigiu būdu įsigyti RA įrankį iš internetinių kompanijų, pavyzdžiui, "cVidya".

Dauguma technologijų svetainių leidžia vartotojams laisvai pasiekti RA įrankį. Žinoma, yra skyrius apie vidaus sukčiavimo riziką. Yra glaudus ryšys tarp vidaus sukčiavimo ir kompiuterio naudotojo skatinimo įsigyti brangų internetinį kursą. Paskutinis kurso skyrius yra susijęs su kylančiais pavojais. Mokymai rodo akivaizdžią riziką, susijusią su kibernetiniu saugumu, socialine žiniasklaida ir elektronine prekyba. Aš nekenčiu internetinių sukčiavimo ir šlamšto. Kompiuteriniai vartotojai niekada neturėtų apdovanoti nepageidaujamų laiškų. Jie turėtų būti ignoruojami. Jų sukčiavimo ir nepageidaujamo e. Pašto pranešimai turėtų būti pranešami tinklo saugumo teikėjams.

November 28, 2017