Back to Question Center
0

Semalto ekspertas iš Islamabado - Kas yra paieškos vorai ir kaip jie veikia SEO?

1 answers:

Įvairūs žiniatinklio valdytojai yra susirūpinę dėl savo svetainių raktinių žodžių ir frazių, nes manoma, kad paieškos sistema renka visus raktinius žodžius, kad galėtų įvertinti svetainės tinkamumą ir net jo reitingą. Laimei, šiuolaikinis SEO apima daug dalykų, o ne visi apie raktinius žodžius. Tiesą sakant, yra šimtai tūkstančių paieškos optimizavimo veiksnių, kurie prisideda prie svetainės paieškos reitingo. Viskas nuo pavadinimų žymų iki meta aprašymų ir atvykstamojo ryšio yra labai svarbu geresnei paieškos kategorijai - geroldswil entsorgung winterthur. Per daugelį metų "Google", "Bing" ir "Yahoo" išmoko nustatyti, ar svetainė yra patogi vartotojui, ir kaip vertinti jo turinio kokybę.

Michael Brownas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad visi "Google" ir "Bing" turi tai padaryti, tai nurodyti jų svetainių indeksą ir nustatyti, kokie tinklalapiai turi kokybišką turinį ir kuriuos leidžiama rodyti Paieškos rezultatai.

Kaip žino visi žiniatinklio valdytojai, paieškos sistemos reitingas nėra statinis. Tikėtina, kad jūsų konkurentai pridės ir pakeis gerokai geresnius raktinius žodžius ir turinį nei jūs, o "voras" "Google" darbai negali būti užbaigti. Būtent todėl turėtumėte reguliariai atnaujinti savo turinį ir aptarti keletą temų. Tai signalizuos paieškos sistemas, kad svetainė yra aktyvi ir sveika..

Venkite "Google" tikrinimo ir robočių rūstybės

Buvo laikas, kai paieškos varikliai galėjo lengvai apgauti. Interneto kūrėjai ir žiniatinklio valdytojai naudojo skirtingą juodą skrybėlę SEO taktiką manipuliuoti svetainių reitingavimu ekologinės paieškos rezultatuose. Jų raktažodžių užblokavimas yra labiausiai žinoma ir plačiai naudojama strategija, tačiau dabar paieškos varikliai yra gerai atpažįstant tokį elgesį. Kai vorai praneša apie nuoseklius pažeidimus, tai gali sukelti nuolatinį draudimą arba laikiną bausmę. Baudos yra riešo plyšys, ir tai neleis pagerinti jūsų svetainės reitingo. Dėl to jūsų svetainės srautas bus sumažintas, nes paieškos sistemos nebus vertinamos gerai .

Tiesa, kad turinys yra karalius, o jei "Google" vorai įsitikinę, kad išlaikėte patogią ir turiningą svetainę, kuri galėtų patenkinti lankytojų lūkesčius ir sutelkti dėmesį į geriausią SEO praktiką, jūsų svetainės reitingas tikrai pagerės. Jūs niekada neturėtumėte rizikuoti savo reitingais manipuliacinėmis priemonėmis, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų, nes tai nepadės jums norimų rezultatų .

Kitas būdas pasiekti sėkmę ir pasiekti aukščiausią

"Google" ir kitos paieškos sistemos vertos milijardų dolerių, o šios svetainės nepasiekė sėkmės aukštumų labdaros aukų. Šis paieškos variklis dalyvauja parduodant skelbimų erdvę virš paieškos rezultatu, o klientai ir prekės ženklai siūlydami skirtingus paieškos terminus, pvz., Kačių ir šunų. Kai asmuo įveda paieškos užklausą, pasirodys pop-up arba banerio skelbimai. Tai iš tiesų yra geras būdas apeiti subjektyvius skaitytuvus, robotai, o reklamuotojai didelę vietą užima tik tada, kai vartotojai spusteli jų skelbimus .

Nėra jokios garantijos, kad jūsų svetainė gaus gerą reitingą, nes čia yra šimtai tūkstančių verslo svetainių. Geriausias būdas pradėti yra suprasti, ką daro kiekvienas žiniatinklio valdytojas. Su juo galite patobulinti turinį ir pagerinti savo svetainės paieškos rezultatus

.

November 29, 2017