Back to Question Center
0

Semalt: svarbu pašalinti "Google Analytics" stebėjimo kodus iš svetainės

1 answers:

"Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad kai kalbama apie "Google Analytics" blokavimą atliekant lokalias statinių ir ne statistinių svetainių bandymus, mes galime rasti daugybę pasiūlymų, įrankių, gudrybių ir patarimai. Dažniausiai mes prašome jį filtruoti per IP diapazonus arba įvesti unikalius sąlyginius kodus varikliams, naudojantiems svetaines .

Leiskite man pasakyti, kad originalus ir autentiškas metodas, leidžiantis įsikurti "Google Analytics", yra nukreipti užklausas į oficialią "Google Analytics" svetainę. Tai neabejotinai veiktų visuose staliniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, tačiau procesas nieko nereiškia, kai mes išbandome "iPhone" ir kitus "Wi-Fi" įrenginius. Vietos testavimo nustatymai yra vietinių katalogų ir projektų devinių domenų naudojimas, o tada ieškokite atnaujintų svetainės versijų, kad ji būtų paruošta tiek mobiliesiems įrenginiams, tiek nešiojamiesiems kompiuteriams - eleaf mod i just 2 vape. Šiuo tikslu dažniausiai naudoju "Jailbreaking" kodus ir "iPhone" priimamus failus be jokių filtrų. Aš taip pat bandžiau "Xip" ir "Adobe Shadow". Su juo negalėjau filtruoti IP diapazonų, nes šį procesą vykdo namuose. Be to, mano interneto paslaugų teikėjai nenurodo jokio statinio adreso gyvenamosios vietos paskyrai .

Bandžiau nustatyti pasirinktinius išimtinius ir tinkintus filtrus daug kartų savo "Google Analytics". Tai užtikrina, kad mano profilis gauna kokybišką srautą ir ekologiškus rodinius iš kelių domenų. Aš taip pat sukūriau pasirinktinius filtrus, pagrįstus mano kompiuterių pavadinimais, ir jie geriau atitinka mano "Google Analytics" modelius. Techniškai kalbant, mums būtų sudėtinga ieškoti pirminių domenų pagrindinių kompiuterių pavadinimų pradžioje. Tačiau, kai padarysite tinkamus pakeitimus, galėsite lengvai pasiekti norimus rezultatus. Netrukus pašalinus "Google Analytics" stebėjimo kodus iš mano svetainės atsarginės kopijos proceso metu ir vėl juos pridėjus, galėjau pamatyti, kad mano filtrai veikia tinkamai, o galutiniai rezultatai yra nuostabūs.

Išskirkite savo apsilankymus iš "Google Analytics"

Neįsivaizduosite savo apsilankymų iš "Google Analytics", kol nepadarysite tinkamų pakeitimų. Tai galite paveikti jūsų svetainės srauto ir statistikos kokybę. Net ankstyvoje svetainės kūrimo stadijoje negausite daugybės peržiūrų, net atlikę paieškos optimizavimą. Yra keli skirtingi būdai, kaip užkirsti kelią "Google Analytics" atsekti savo paties įvykius. Kiekvienas metodas turi savo privalumus ir trūkumus, todėl jums bus lengva pasirinkti tinkamą pagal jūsų poreikius. Serverio pusės ar "backend" metodai yra patys nuostabiausi ir palankiausi metodai. Jų įgyvendinimas užtruks šiek tiek laiko, tačiau galutiniai rezultatai visada puikūs. Tam turėsite į savo svetainės HTML kodą įtraukti "Google Analytics" stebėjimo kodą ir grįžti į savo serverį, kad galėtumėte kurti tinkamus filtrus. Kitas metodas yra "Google Analytics" filtravimas, leidžiantis išskirti savo apsilankymus ir koreguoti jūsų svetainės parametrus pagal IP adresus. Šis metodas išspręs daugumą su jūsų IP susijusių problemų ir gali užtikrinti kokybišką srautą .

November 28, 2017