Back to Question Center
0

Semalt: svarbu filtruoti administravimo srautą iš "Google Analytics"

1 answers:

Ar patikrinote "Google Analytics" ir pastebėjote, kad vyksta kai kurie neaiškūs dalykai? Na, tai atsitinka visiems mums, taigi, jūs nesate tokie nauji. Yra laikai, kai mes sukūrėme keletą dalykų mūsų svetainėje ir pakeiskime jų dizainą ar išdėstymą, tačiau rezultatai nėra tokie, kaip tikėtasi. Visa tai gali paveikti jūsų apsilankymus ir svetainės lankytojų srauto kokybę . Tokiomis aplinkybėmis turėtumėte išfiltruoti administratoriaus srautą iš savo "Google Analytics", o tai gali būti padaryta, kai naudojate įvairius "WordPress" papildinius. Ir jei nenaudojate papildinio, tuomet turėtum tai daryti rankiniu būdu. "Google Analytics" leidžia filtruoti srautą, kai išskiriate savo IP adresą arba pašalinate srautą slapukų turiniu .

Dažniausiai manoma, kad pirmasis metodas yra daug geresnis ir išsamesnis nei antrasis metodas. "12" Semalt klientų sėkmės vadybininkė Lisa Mitchell teigia, kad jei turite dinamiškai sugeneruotus IP adresus arba jei naudojate nešiojamąjį kompiuterį ar kavos parduotuvės prietaisą, tuomet turėtumėte sustabdyti savo apsilankymus skaičiuojamas "Google Analytics". Abu šie metodai turi savo privalumų ir trūkumų, kuriuos galima pasirinkti atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Neįtraukite savo IP adreso

Šis metodas leidžia geriau nustatyti "Google Analytics". Tai padės pagerinti srauto kokybę, o jūs negalėsite gauti rodinių iš konkrečių IP adresų ar IP. Tačiau tai galima padaryti tik tada, kai naudojate nešiojamąjį kompiuterį ir esate pasiruošę pritaikyti nustatymus iš to paties įrenginio. O jei jūs išeinate į biurą arba esate už savo namų, šis metodas negali suteikti jokios naudos. Tokiu atveju turėtumėte pabandyti naudoti antrą metodą. Jei norite išskirti srautą pagal konkrečius IP, turėtumėte sukurti pasirinktinius filtrus, kurie geriau išnagrintų jūsų eismo kokybę. Prisijunkite prie savo "Google Analytics" paskyros ir viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite nustatymų parinktį. Tada turėtumėte paspausti naują filtrą ir pridėti tokią informaciją kaip filtro pavadinimas, filtro tipas, IP adresas ir kt.

Pašalinti srautą pagal slapukų turinį

Jūs turite pašalinti srautą iš slapukų turinio ir kurti filtrus, kurie šio proceso metu neužblokuojami. Šio metodo trūkumas yra tai, kad vienu metu galite išskirti vieną IP adresą ir staiga negali atlikti šios užduotys keliuose IP adresuose. Be to, prieš nustatydami šį metodą privalote išvalyti slapukus. Visų pirma turėtumėte kurti failus, kurie naršyklėms pridės slapukus. Tada turėtumėte kurti HTML failus ir pridėti juos tokiu formatu: filter-traffic.html. Kitas žingsnis yra instruktavimas paieškos sistemoms nereklamuoti svetainės turinio tam tikrą laiką. Tai yra svarbus žingsnis, nes užtikrins jūsų svetainės ir jos lankytojų kokybę. Kai jį pašalinsite, kitas žingsnis yra pritaikyti slapukų nustatymus jūsų naršyklėje. Galiausiai turėtumėte pridėti "JavaScript" žymeklio stebėjimo kodus ir nustatyti tinkintus kintamuosius, kurie vėliau gali būti filtruojami "Google Analytics" Source .

November 28, 2017