Back to Question Center
0

Semalt suteikia jums 7 patikimų patarimų, kaip kovoti su elektroniniais nusikaltėliais

1 answers:

Pasaulinis internetas (arba internetas) yra neįtikėtinas šaltinis. Jis pateikia naujienas, sporto, pramogų, internetinių parduotuvių ir daugybės kitų paslaugų iš savo gyvenamosios vietos patogumo vienu mygtuko paspaudimu. Atkreipkite dėmesį į tai, internetas leidžia jums žaisti virtualius šachmatus su priešais tūkstančius mylių, žiūrėti, peržiūrėti ir vertinti filmus, dirbti namuose ir kt.

Tačiau tiek, kiek jums gali patikti interneto patogumas ir anonimiškumas, tai yra paslėpta pavojus. Įsilaužėliai, internetiniai sukčiai ir tapatybės vagys gali pasiekti jūsų asmeninius duomenis. Tokiu atveju turėtumėte apsaugoti savo kompiuterį, konfidencialius duomenis ir finansus iš kibernetinių nusikaltėlių.

Šie 7 patarimai, kuriuos nurodė pirmaujantis ekspertas Semalt skaitmeninių paslaugų, Ryan Johnson, turėtų jums pradėti.

1. Apsaugokite savo tapatybę

Ar žinojote, kad milijonai žmonių kasmet tampa tapatybės vagystės aukomis? Tai yra pagal Federalinės prekybos komisijos pateiktus statistinius duomenis. Negalima būti auka. Jūsų asmeninė informacija, jei patekę į netinkamas rankas, gali būti panaudota norint pervesti jus iš jūsų sunkiai uždirbtų pinigų. Kaip jie gauna šią informaciją? Na, jie taiko sukčiavimo apsimetą - čia jie atsiųs jums el. Laišką, iškylantį langą arba tekstą, kuriame bus nurodyta, kad tai patikima institucija (ta, su kuria paprastai dirba), norinti atnaujinti savo profilį.

2. Venkite phishing išpuolių:

  • Neatsakome į el. Laiškus, iškylančius langus ar teksto pranešimus, kuriuose prašoma jūsų asmeninės informacijos.
  • Nesilaikydami jokių nurodymų, pvz., Skambinant numeriu arba nukreipiant jį į svetainę, kaip nurodė iššokantis langas, teksto ar el. Pašto žinutė.

Štai keletas faktų, kuriuos turėtumėte žinoti: galite atskleisti asmens duomenis. Jei ir tik tada, kai gavėjas yra patikimas. Perskaitykite svetainės, kurioje naršote, privatumo politiką. Sužinokite, ar duomenys pateikiami trečiosioms šalims ir kodėl? Visada dirbk su svetainėmis, kuriose yra https: // adresas. Jie yra saugūs.

3. Sužinokite, su kuo susiduriate

Virtualiame pasaulyje yra sukčių, kaip jie egzistuoja realiame pasaulyje..Deja, jūs negalite sužinoti apie tai tiesiog žiūrėdami į savo svetaines. Cyber ​​nusikaltimai yra protingi liaudies. Jie bus perduoti kaip teisėtas verslas. Jei norite įsigyti ką nors internete, laikykitės šių nurodymų:

  • Skambinkite jiems. Jei jie negali pasiekti telefono, tada parduotuvę kitur.
  • Suraskite atsiliepimus apie verslą.
  • Venkite dalintis failais per peer-to-peer (p2p) tinklus. Tokiu būdu kenkėjiškos programinės ir ransominės programos gali įsiskverbti į jūsų sistemą, taip sukuriant kilpą, per kurį pavogs privatūs duomenys.

4. Atnaujinkite savo antivirusinę ir užkardą

Jei daugiausiai laiko praleidžiate internete, kompiuterio užkarda ir antivirusinė visada turėtų būti paleisti ir atnaujinti. Pagal numatytuosius nustatymus naujos antivirusinės programos turi nemokamą bandomąją versiją. Mokėkite prenumeratos mokestį, kad gautumėte visą naudą. Trumpai tariant, nustatykite ugniasienę, įdiekite antivirusinę programą (atnaujintą versiją) ir anti šnipinėjimo programinę įrangą.

5. Atnaujinkite savo žiniatinklio naršyklę ir operacinę sistemą

Naudodamiesi naujausia jūsų naršyklės versija, kai veikia legioninė operacinė sistema. Venkite piratinių operacinių sistemų.

6. Apsaugokite savo slaptažodžius

Apsaugokite slaptažodžius naudokite slaptažodžių valdymo sistemą. Neskelbkite slaptažodžių tekstiniuose failuose. Jei reikia, taikykite šiuos metodus:

  • Venkite asmeninių vardų, nes tai gali būti atspėję.
  • Naudokite ne mažiau kaip septynis simbolius, pageidautina sumaišydami abėcėlę su skaičiais ir kitais specialiaisiais simboliais.
  • Naudokite skirtingus slaptažodžius skirtingiems profiliams.
  • Reguliariai keiskite slaptažodį.
  • Naudokite dviejų lygių identifikavimo pagrindines paskyras.

7. Nustatykite planą B

Tai gali būti protinga mintis visada turėti atsarginį planą. Pavyzdžiui, jūsų kompiuteryje saugomi visi svarbūs failai, įkelkite failus į debesį arba įrašykite juos į DVD.

Jei įtariate, kad kenkėjiška programa yra paslėpta aplink patikrinimą ir patvirtina, kad jūsų antivirusinė programinė įranga, ugniasienė ir anti-spyware yra paleisti Source .

November 28, 2017