Back to Question Center
0

Semalt: patarimai, kaip filtruoti vidinį srautą iš "Google Analytics"

1 answers:

Ar žinojote, kad jūsų apsilankymai, paprastai vadinami vidaus srautu, gali turėti neigiamos įtakos "Google Analytics" statistikai? Ankstyvais savo kampanijos etapais jūsų veikla dažniausiai veikia jūsų ataskaitas, nes tuo metu jūsų svetainės gauna nedaug srauto. Vidinis srautas turi įtakos ne tik "Google Analytics" užregistruotų apsilankymų skaičiui, bet ir vidutinis lankytojų svetainėje praleistas laikas, atmetimo rodiklis ir kiti svarbūs parametrai .

Kai kurie įrankiai buvo pateikti siekiant nustatyti jūsų kasdienius apsilankymus ir srautą, kurį sukėlė vidiniai parametrai. Tačiau kiekvienas metrinis metodas apima privalumus ir trūkumus. "Google Analytics" padeda rinkodaros specialistams atskleisti vidinių apsilankymų metu sukurtą srautą - hot pink cloche. Vidinio ir išorinio srauto balansavimas yra būtinybė ilgalaikėje perspektyvoje turėti veiksmingą kampaniją.

Frank Abagnale, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, pateikia būdų, kurie padės jums pasirinkti geriausią būdą, kuris palengvins jūsų kampaniją ir kaip jį įgyvendinti .

"Google Analytics" filtravimo funkcija

Tai viena iš dažniausiai naudojamų funkcijų, kuriomis siekiama filtruoti domenus, puslapių pavadinimus ir IP adresus. Šaltinio domeno ir IP adreso filtravimas laikomas idealiu pasirinkimu apriboti vidinius apsilankymus, kurie gali turėti įtakos jūsų ataskaitoms ir statistikai. Filtravimo funkcija leidžia turinio rinkodaros specialistams ir svetainių savininkams pašalinti visas funkcijas, susijusias su vidine aplinka .

Pasak ekspertų, "Google Analytics" filtravimo įrankis blokuoja "Trojan" virusą ir kenkėjišką programinę įrangą iš suklastoto srauto..

Filtravimo ypatybės privalumai ir trūkumai

"Google Analytics" filtravimo įrankis leidžia rinkodaros specialistams visiškai kontroliuoti svetainės operacijas. Be to, įrankis siūlo lanksčius ir patikimus sprendimus. Kita vertus, "Google" filtravimo įrankis nerekomenduojamas mažoms organizacijoms ir įmonėms .

"Google Analytics" specialusis slapukas

Ši naudinga priemonė skiria vidinį ir išorinį srautą. Ilgainiui ji blokuoja vidinį srautą, kad negalėtų kontroliuoti jūsų ataskaitų .

pranašai
  • Rekomenduojama mažoms organizacijoms
  • siūlo lanksčius ir paprastus sprendimus
Suvart
  • Netinka didelėms organizacijoms
  • .
  • Didelė kaina dėl specialistų mokėjimo

Serverio pusės metodas

Paprastai vadinamas "backend" metodu, serverio pusės metodas leidžia svetainių savininkams konfigūruoti savo serverius. Tokiu būdu vidaus srautui, kenkėjiškoms programoms ir Trojan viruso stebėjimo kodui nereikia įrašyti į statistiką .

pranašai
  • Laikoma saugiausia ir patikima technika
  • Leidžia rinkodaros specialistams naudoti dinaminius ir fiksuotus IP adresus
  • Patogi visų rūšių naršyklių
Suvart
  • Nesuteikia nuoseklios atspaudų sistemos naštos su statinėmis puslapio versijomis
  • .

Kalbant apie rinkodarą, labai svarbu sukurti srautą ir sustiprinti vartotojų dalyvavimą. Tačiau srautas, sukurtas iš vidinės aplinkos, paprastai turi neigiamą įtaką ataskaitoms ir statistikai algoritmuose. Pirmiau aptarti įrankiai ir metodai padės pašalinti ir apriboti vidinį srautą, kuris gali turėti įtakos jūsų "Google Analytics" ataskaitai. Išfiltruodami iš jūsų biuro sukurtą srautą, apsvarstykite galimybę veiksmingai įgyvendinti pakeitimus .

November 28, 2017