Back to Question Center
0

Semalt: paprastos gudrybės apsaugoti jūsų įrenginius ir mini programas nuo kenkėjiškų programų

1 answers:

Dirbant be jokių saugumo rūpesčių, interneto vartotojų duomenys bus pažeidžiami sukčiavimuose. Asmens duomenys yra pažeistos kenkėjiškų programų, kol įrenginys yra susietas su tinklu. Siekiant išvengti problemos, dėl kurios duomenys gali būti perkeliami į užšifruotą kalėjimą, svarbu protingai naudoti įrenginį.

Šiame straipsnyje Jack Miller "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas aptaria šiuos būdus išvengti programinės įrangos kenkėjiškos programos:

Pirmiausia mobiliesiems prietaisams, naudojamiems tiek verslo, tiek asmeniniais tikslais, vartotojai negali įdiegti jokios programinės įrangos, kuri laikoma nereikalinga. Įdiekite tik programas, kurias pateikia teisėtas šaltinis. Jei yra didelis troškimas įdiegti tokias programas, įdiekite juos į įrenginius, nenaudojamus verslo veiklai. Taigi, kai kenkėjiška programinė įranga neišvengiamai sužlugdys, tai neturės įtakos esminiams duomenims, o tik iš naujo nustatant gamyklinius nustatymus - viskas, ko reikia.

Antra, programinės įrangos atnaujinimas yra pagrindinė priemonė apsaugoti įrenginius nuo kenkėjiškų programų. Daugeliu atvejų atnaujinimai apima atsakomybės pataisas. Dažnai tikrinkite, ar nėra įdiegtų programų ir platformos naujinių. Kai tik naujinimai yra prieinami, atsisiųskite ir įdiekite juos nedelsdami. Kalbant apie stalinį kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį, nepatikimos programinės įrangos įdiegimas yra atgrasomas..Laimei, visose platformose dabar yra programų parduotuvės. "Linux", "Apple", "Windows" ir "iOS" platformos. Jei dirbate su "Windows", įdiekite jį tik iš oficialaus šaltinio. Jei naudojate "Linux", įdiekite iš gamintojo paketų tvarkytuvo. Tokiu atveju mažiau tikėtina, kad pateks į kenkėjišką programą. Be to, atnaujinimai yra svarbūs darbalaukio / nešiojamųjų kompiuterių operacinėms sistemoms. Dėl "Windows" platformos, ilgai laukiama, o atnaujinimas laikomas laiko švaistymu, bet tai būtina. Patikrinkite kasdien atnaujinimus, nes nepatariama dirbti pažeidžiamos platformos. Darbas su "Windows" platforma reikalauja naudoti kovos su kenkėjiškų programų sprendimus arba antivirusinę su

ch kaip "Windows Defender", "Avast" ir "AVG". Duomenys kelia grėsmę, jei tokia apsauga nenaudojama.

Trečia, vartotojai yra įspėti, kad spustelėję nuorodas iš neapibrėžtų šaltinių. Blogioji programinė įranga gali būti verčiama į vieną platformą vienu adresu. Nespauskite ant el. Laiškų, gautų iš nežinomų šaltinių, kol patikrinsite, ar nėra kenkėjiškų programų domenų sąrašo. Jei gavote el. Laišką, kuriame nurodėte, kad įvyko kažkas neteisingo įvykio su viena iš jūsų paskyrų, ir kad turėtumėte spustelėti žemiau esančią nuorodą ir grįžti į savo sąskaitą, kad išspręstumėte problemą, nuvilkite pelės žymeklį ant to nuorodos ir pamatysite, kur tai iš tikrųjų nukreipia į. Labai tikėtina, kad tai sukčiavimas .

Galiausiai kiti patarimai, kurie gali padėti pašalinti kenkėjišką programinę įrangą, yra duomenų atsarginė kopija, niekada neleidžiant naršyklei išsaugoti slaptažodžių ar informacijos. Be to, dirbdami su naršykle inkognito režimu arba nesaugiu tinklu, interneto vartotojas turėtų apsvarstyti galimybę naudoti VPN ("Virtua Private Network"). Todėl, pasikliaujant prietaiso gamintoju vien saugumo sumetimais, nėra protingas. Bet kuris naudotojas turėtų saugoti savo duomenis ir įrenginį savo rankose, dirbti ir naudoti prietaisus išmintingai. Atsižvelgiant atsargiai, duomenys bus saugūs nuo kenksmingos programinės įrangos poveikio Source .

November 28, 2017