Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip sukurti filtrą "Google Analytics"

1 answers:

"Google Analytics" yra garsi ir gerai išmanyta paslauga, leidžianti peržiūrėti duomenis ir visą informaciją bei statistinius duomenis apie tai, kaip vartotojai elgiasi jūsų svetainėje. "Google Analytics" esančius filtrus lengva nustatyti ir jie gali būti sukurti bet kuriuo metu. Čia galite išskirti ar įtraukti duomenis, apie kuriuos praneša jūsų analitikai. Pvz., Kai sukūrėte filtrus, kurie išskiria keletą IP ir jūsų redaktorių vidinių protokolų, yra tikimybė, kad jūsų filtrai netinkamai dirbs ir juos reikėtų keisti kuo anksčiau - товарами add topic. Galite kurti filtrus, kurie išskiria duomenis iš konkrečių miestų ar šalių.

Rossas Barberas, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad naudojant "Google Analytics" filtrus, kiekvienas gali įtraukti arba išskirti konkrečią svetainę, užtikrinančią jų nuomonių ir įvykių kokybę. "Google Analytics" suteikia daug galimybių apibrėžti filtrus su vertinga ir naudinga informacija..Galite koreguoti nustatymus ir padaryti tobulesnius, kad gautumėte geriausius ir tinkamus rezultatus .

Sukurkite iš anksto nustatytą filtrą arba tinkintą filtrą

Jei norite sukurti iš anksto nustatytą filtrą arba tinkintą filtrą, turėtumėte leisti savo "Google Analytics" tam tikrą laiką, kad galėtumėte jums parengti ataskaitas. Pvz., Jei turite svetainę, kurioje parduodami kūdikių produktai, bet norite peržiūrėti tik tam tikras šalis ar miestus, turėtumėte išskirti visas kitas vietas ir atitinkamai pritaikyti savo nustatymus. Būtų neteisinga teigti, kad pasirinktiniuose filtruose yra daug pasirinkimų ir funkcijų. Jie leidžia jums nustatyti filtrus taip, kad galite išskirti arba įtraukti apsilankymus pagal naršykles ir vietoves, jų ryšio greitį, geografiją ir kitas charakteristikas. Pvz., Jei svetainėje sukūrėte vietos pranešimų teikimo įvykius, galite filtruoti lankytojus iš savo miesto ar miesto, kad gautumėte tinkamus rezultatus .

Pasirinkite pageidaujamo filtro tipo radijo mygtuką

Labai svarbu prisiminti, kad visada turėtumėte pasirinkti filtrų tipų mygtuką norėdami gauti pageidaujamus rezultatus. Jie apima ir išskiria pasirinktis, leidžia nurodyti tam tikrus duomenis ir atitinkamai parengti "Google Analytics" ataskaitas. Jei nenorite, kad kai kurie konkrečių šalių ar miestų žmonės aplankytų jūsų tinklalapius, galite tiesiog blokuoti jų IP adresus. Norėdami tai padaryti, filtro skiltyje įveskite miesto pavadinimą ir spustelėkite mygtuką "Išjungti". Be to, mažųjų ir didžiųjų mygtukų dėka galite nurodyti tam tikrus filtrų įtraukimo arba pašalinimo duomenis. Jei nenorite, kad kai kurie miestai naršytų arba matytų jūsų svetainę, galite tiesiog blokuoti tuos miestus, įvesdami pavadinimą į skyrių "įtraukti". Ši parinktis yra naudinga tiems, kurie nori į šalį orientuotų peržiūrų savo tinklalapiuose ir nori užtikrinti, kad viskas būtų autentiška, autentiška ir iki žymos. Pasirinkčių "Ieškoti ir pakeisti" galite tinkinti, kaip jūsų duomenys rodomi "Google Analytics". Galite padalyti šį skyrių į skirtingas kategorijas pagal jūsų poreikius ir gali pakeisti neaktyvius filtrus aktyviaisiais, kad gautumėte tikslių ir geriausių rezultatų .

November 28, 2017