Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip gauti patikimas "Google Analytics" ataskaitas

1 answers:

Galima sakyti, kad visi norime, kad mūsų svetainėse būtų tikras ir autentiškas srautas, ir tik patikimos "Google Analytics" ataskaitos. Yra daug būdų, kaip tai padaryti. Jei naudojate statinius IP adresus, galite lengvai kurti savo duomenis, vadovaudamiesi šiuo vadovu. Čia Rossas Barberis "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas pasakys, kaip naudoti IP adresų filtrus išoriniam srautui pašalinti iš vidinio srauto "Google Analytics" - altalene in legno da giardino per bambini.

privalumai ir trūkumai IP adresų filtravimas

Visų pirma turėtume žinoti apie IP adresų filtravimo pranašumus ir trūkumus. "Google Analytics" yra plačiai naudojamas stebėti, kaip galimi ir rimti jūsų klientai, ir kaip vartotojai sąveikauja su jūsų tinklalapiais. Kai jūsų analizės ataskaitose yra tiek išorinių, tiek vidinių lankytojų, jums sunku juos atskirti. Tačiau nerimą kelia tai, kad galite sustabdyti "Google Analytics" vidinių ir išorinių apsilankymų identifikavimą ir stebėjimą. Tai įmanoma, kai kuriate skirtingus sąrašus ir įterpiate visus ten esančius IP adresus. Turėtumėte nepamiršti, kad IP adresų filtravimas vyksta tik tada, kai naudojate statinius IP adresus. Statinis IP adresas yra tas, kurio negalima keisti. Tai naudojama žinant, kaip patikimi jūsų svetainės ir analizės duomenys..Daugumoje naudotojų jų IP nėra reikalingi baltieji sąrašai, todėl jie gali naudoti dinaminius IP adresus, kuriuos galima keisti, keisti ar pervadinti laiku. Leiskite man čia pasakyti, kad jūsų IP adresas niekada nebus su jumis keliauti, o tai reiškia, kad turėsite prisijungti, kai tik galėsite prisijungti prie "Wi-Fi" ryšio. Visa ši veikla automatiškai bus registruojama "Google Analytics" .

Sukurkite "Google Analytics" IP adreso filtrą

Norėdami sukurti IP adreso filtrus, turite žinoti viską apie savo viešąjį ir privačiąjį IP. Vienas iš paprasčiausių būdų tai padaryti yra žinoti, kokie IP tipai yra priimtini "Google". Gavę atsakymą į šį klausimą, "Google Analytics" galėsite lengvai kurti filtrus savo svetainėms. Visų pirma turėtumėte atidaryti savo "Google Analytics" paskyrą ir pasirinkti svetainę, kuriai norite sukurti filtrus. Kitas žingsnis - atidaryti išskyrimo parinktį ir spustelėkite filtro tipą. Čia galite įvesti savo IP adresą ir taikyti filtrus peržiūros skiltyje. Dabar turite išsaugoti nustatymus ir neleisti, kad vidinis srautas būtų susimaišęs su išoriniu srautu "Google Analytics" duomenimis .

alternatyvus IP adresų filtravimo metodas

Jei negalite suprasti pirmiau minėto proceso, galite filtruoti savo IP adresą naudodami alternatyvų metodą. "MonsterInsights" leidžia jums pasiekti daugybę filtrų. Galite pasirinkti ir įjungti pasirinktus filtrus, kad galėtumėte stebėti savo svetainės IP adresą. Ką jūs turite padaryti, tai nurodyti kiekvieno naudotojo vaidmenį ir sustabdyti "Google Analytics" stebėti jų veiklą kelias dienas. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite pamatyti daugiau įtraukties ir daugybės jūsų svetainės naudotojų, todėl lengvai galite stebėti jų vaidmenis, elgesį ir sąveiką su jūsų tinklalapiais .

November 28, 2017