Back to Question Center
0

Semalt: niekada niekada nieko nepadarykite. Kenkėjiška programa!

1 answers:

Pagalvokite, kad turėtumėte verslą naudodami programinę įrangą antivirusinę programinę įrangą ir antivirusinę programą, kad išvengtumėte įsibrovimų. Be to, bendrovė gali žengti dar vieną žingsnį, kad nelaimės atveju įdiegtų tvirtą atsarginių kopijų planą, kad būtų išvengta informacijos praradimo. Viskas turėtų vykti gerai, ty, kol vienas vartotojas spustelėja el. Laiško priedą iš nežinomo šaltinio. Problema yra ta, kad kai kenksminga programa įgauna įėjimą į sistemą, ji paveikia visus kompiuterius, prijungtus prie šio tinklo - oculos illesteva preco. Problema su šiomis kenkėjiškų programų rūšimis yra tai, kad jie yra griaunančios ir gali sustabdyti visą infrastruktūrą .

"Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Max Bell teigia, kad kai įsilaužėlis nuotoliniu būdu valdys vieną kompiuterį sistemoje, jis gali užblokuoti visus kitus vartotojus ir neteisėtai rinkti informaciją apie verslą , klientus ir kitus jautrius dalykus, susijusius su verslu.

Ransomware naudojimo didinimas

Federalinis tyrimo ir teisėsaugos studijų biuras nurodė, kad 2015 m. Padidėjo ransomarai, o šis klausimas dar 2016 m. Augs ir bus sudėtingesnis. Pavyzdžiui, dėl didėjančio poreikio kovoti su besikeičiančiais pažeidžiamumu, jie ir toliau tampa vis sudėtingesni. Paprastai įsilaužėliai įtraukė ransomaterius į priedus, kuriuos jie galėjo siųsti elektroniniu paštu. Tačiau el. Pašto sistemų kūrėjai sugebėjo filtruoti tokio pobūdžio šlamštą..Dabar kibernetiniai nusikaltėliai kreipėsi į keistą taktiką, skirtą konkretiems asmenims taikyti. Daugelis žmonių pamiršta likti atsargūs, kai kalbama apie įtartinus ryšius ir priedus el. Laiškuose. Geriausios antivirusinės ir kenkėjiškos programos neužtikrina 100 proc. Saugumo nuo naudotojo klaidos. Žmonės, naudojantys sistemą, tyrinėja, kaip jie gali iššifruoti tarp teisėtų el. Laiškų ir tų, kurių nėra. Naudotojai turi skeptiškai vertinti el. Laiškus iš nežinomų šaltinių.

Pagalvokite dvigubai prieš spustelėję

Žmonės, dalyvaujantys kompiuterių tinkle, turi būti budrūs, kai kalbama apie el. Pašto naudojimą, ypač tuos, kurie siunčiami į pašto dėžutę su priedais, kurie atrodo įtartinai. Net ir didelės įmonės praranda kylančias kenkėjiškų programų grėsmes. "Įsilaužėliai" toliau kuria naujus būdus, kaip įsiskverbti į kompiuterius. Tai gali atrodyti banaliai, bet net maži dalykai, kuriuos skaito, gali padėti išsaugoti verslą nuo kenkėjiškų programų galvos skausmo. Niekada neatidarykite ir nepateikite įtartinų laiškų, nors jie to reikalauja. Du kartus pagalvokite apie el. Pašto pranešimą, kad išsaugotumėte sveiką tinklą.

Prevencija yra raktas

Verslo savininkas taip pat mano, kad prevencija yra pagrindinė verslo sėkmė. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra užtikrinti, kad visi darbuotojai suprastų, kokia kenkėjiška programinė įranga, ransomaterialai, virusai ir jų įtaka verslui. Įgyvendinti prevencijos kontrolę ir sumažinti administracinę prieigą. Visada įsitikinkite, kad turite reguliariai atsarginę kopiją visų duomenų, saugomų išorinėse duomenų centruose, pvz., "PtC Online Backup Service" .

Atidarykite klaidingų paspaudimų aptarnavimo bilietą

Nė vienas žmogus nėra imuninis, o jei atsitiks atidaryti el. Pašto priedą arba spustelėti įterptąjį URL, nedelsdami visada įsitraukite į IT departamentą .

November 28, 2017