Back to Question Center
0

Semalt: Negalima užsikimšti adware arba kenkėjiškų programų užkrėstų plėtinių

1 answers:

Atsargumo diegimas naršyklės plėtinius ir papildinius gali būti pavojingas kartų metu. Nepriklausomai nuo to, ar jis yra atsargus, ar ne, kai atsisiųsite, pridėdami juos naršyklėje, reikia atidžiai apsvarstyti, kur jie gauna savo priedus.

Oliveris Kingas Semalt klientų sėkmės vadovas aptaria, kaip išvengti pavojingų kenkėjiškų programų plėtinių .

Iš interneto buvo vienas įdomus straipsnis, kuriame teigiama, kad kai kurie interneto vartotojai naudoja naršyklės plėtinius, kad šniptųsi kitiems. Žmonėms, kurie nėra gerai suvokiami kaip veikia internetas, tai gali būti šokas jiems. Tačiau praėjo dienų, kai švarūs ir naudingi plėtiniai egzistavo žiniatinklyje. Bendrovės, turinčios neigiamus motyvus, baigė jas valyti rinkoje. Tikslūs pratęsimai buvo populiarūs daugelyje vartotojų. Tokiu būdu jie vienu metu galėtų surinkti daug informacijos .

Bendrovės galėjo pridėti stebėjimo kodus prie šių pratęsimų ir stebėti lankytojų veiksmus arba paleisti iššokančius skelbimus nežinomiems vartotojams. Programuotojai reguliariai atnaujina savo plėtinius, todėl sunku žinoti, kada trečiosios šalies piktadarius asmuo kontroliuoja sistemą .

Šiuo metu ekspertai dar nėra sukūrę aiškių būdų išsiaiškinti teisėtus ir neteisėtus pratęsimus. Priežastis paprasta..Negalima pasakyti, kad sutrumpintas pratęsimas yra toks, kurio nėra. Tačiau, dėka HTG, mokslininkai ir toliau peržiūri atskirus plėtinius, kad nustatytų, ar juose yra kenkėjiškos programinės įrangos, ar ne .

"HTG" turi viešą sąrašą visų žinomų reklaminių ir kenkėjiškų programų užkrėstų plėtinių. Norėdami sužinoti plėtinio būseną, turite jį įdiegti prieš sąrašą. Norėdami pamatyti šiuo metu įdiegtus plėtinius, spustelėkite nustatymus ir eikite į plėtinius, esančius kairėje.

"Chrome" plėtiniai

Norėdami išjungti vieną, panaikinkite žymės langelį arba ištrinkite jį visumoje. Jei pratęsimas pasirodo juodajame sąraše, iš karto pašalinkite jį iš sistemos. Be to, "ExtShield for Chrome" nuskaito visus galimus plėtinius ir nustato grėsmę pašalinus pagal juodąjį sąrašą.

"Chrome" ekranas

Tai viena funkcija, kuri parodo, kokie leidimai yra sistemoje esantiems plėtiniams. Ji ir toliau stebi visus būsimus įrenginius ir svetainės elgseną, ir jei jie rodo bet kokius piktybinius ketinimus. Skydo kūrėjas taip pat ketina sukurti funkciją, kuri praneša naudotojui, kai plėtinys keičia nuosavybės teises arba kai jis pradeda elgtis keistai. Kitas "Chrome Store" programoje pavadintas "Extension Defender" turi tas pačias funkcijas, bet aukštesnį įvertinimą dėl "ExtShield" klaidingų teigiamų klaidų .

prailginimo gynėjas

Panašiai kaip "Chrome" skydas, šis "Extension Defender" nuskaito naršyklę, ieškančią bet kokios reklamos, šnipinėjimo ar kenkėjiškos programos. Su naujais parašais, kurie kasdien pridedami, jie taip pat nuskaito ir aptinka bet kokius nukrypimus, kurie apima svetaines ir iš jų. Ji turi atvirąjį kodą, o tai reiškia, kad visuomenė gali atsekti, ką kiekviena kodo eilutė daro plėtinyje. "ExtShield" neturi šios funkcijos, todėl žmonės labiau tiki "Extension Defender" .

Išvada

Dabartinis sąrašas yra internetinių vartotojų pirmosios linijos gynimas, kol kūrėjai gali tiksliai nustatyti būsimas grėsmes. Dėl plataus privilegijų, kurias teikia plėtiniai, jie turi daug informacijos, dėl kurios jie gali būti nukreipti į įsilaužėlių ir kitų asmenų piktybiškus tikslus Source .

November 28, 2017