Back to Question Center
0

Semalt: Kodėl ir kaip išskirti vidaus svetainės lankomumą iš "Google Analytics"

1 answers:

"Google Analytics" teikia daug privalumų savo vartotojams. Tai leidžia jums naudotis įžvalgomis, plačiais ir veiksmingais duomenimis, kad galėtumėte suteikti naują savo verslo pranašumą. Galite padaryti savo "Google Analytics" geriau ir išsamiau - cursos en nueva york. Tam jums reikės atlikti keletą pakeitimų savo paskyroje ir sekti keletą žingsnių. Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį galite padaryti, yra koreguoti "Google Analytics" taip, kad jums būtų leista tik teisėtas lankymas. Galite generuoti daug peržiūrų ir veda per šią programą. Koreguojant "Google Analytics" neturėtų būti išimčių. Turėtumėte kurti filtrus ir užtikrinti, kad jūsų svetainės lankomumas būtų aukščiausios kokybės .

Jasonas Adleras "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadybininkas yra vertingas sprendimas šiuo klausimu .

Sukurkite naują vaizdą

Pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad kiekvienam domenui sukuriate naują vaizdą. Leiskite man pasakyti, kad negalima pakeisti "Google Analytics" filtrų, todėl turėtumėte juos atidžiai stebėti ir atidžiai stebėti. Jūs neturėtumėte pamiršti, kad filtrai įtakoja visus "Google Analytics" surinktus duomenis..Jis gali tiesiogiai arba netiesiogiai paveikti jūsų nuomonę ir jūsų svetainės gaunamų hitų skaičių. Jei nenorite filtruoti visų svetainės duomenų, turite eiti į admin skirsnį ir spustelėti pasirinktį "srautas minus". Kai tai padarysite, norėdami pradėti galite spustelėti mygtuką "Sukurti vaizdą" .

Sukurti naujus filtrus

Nustatę savo nuomonę, kitas žingsnis - sukurti naujus filtrus. Norėdami tai padaryti, turėtumėte eiti į administratoriaus skyrių ir spustelėkite filtrų parinktį. Labai svarbu kurti filtrus, nes tai užtikrina jūsų svetainės sveikatą ir gerinimą. Pradžioje negalėsite kurti reikiamų filtrų, bet tai galite padaryti, kai atliksite tam tikrą praktiką ir žinosite, kaip jį perkelti į kitą lygį. Nepamirškite įvesti įmonės IP adreso, todėl jis nebus užrakintas. Taip pat turėtumėte nurodyti IP, kurių nenorite užblokuoti ateityje. Tai palengvins jūsų darbą ir padės užkirsti kelią klaidingų peržiūrų ir peržiūrų atsiradimui .

Mėgaukitės savo filtruotu duomenimis

Kai atliksite pirmiau minėtus pakeitimus, jums bus lengva pasimėgauti. Naudodamiesi savo nauja arba senais tinklalapiais, pasinaudosite svetainės požiūriu tinkamų duomenų įvertinimo ir analizavimo pranašumais ir galėsite paremti įmonės strategijas ir tikslus. Pradžioje tai bus nelengva. Taigi, jūs turėsite praleisti daugiau laiko, kad išmoktų naujų dalykų. Tinkinti duomenys gali padėti jums priimti tinkamus sprendimus. Tai taip pat sumažina laiką, kurį praleidote svetainėje, ir galite kurti daug filtrų. Ne tik tai, bet ir jūs galėsite geriau suprasti, kaip jūsų lankytojai ir klientai naudoja jūsų nuosavybes ar jūsų svetaines. Taip pat gerai analizuoti ir įvertinti, kokios yra jūsų rinkodaros strategijos. Geriausias dalykas yra tai, kad "Google Analytics" labai padeda jums peržiūrėti vaizdus ir filtrus ".

November 28, 2017