Back to Question Center
0

Semalt: kaip pašalinti srautą iš "Google Analytics"

1 answers:

Ar pastebėjote, kad jūsų svetainę trukdančių žaidimų skaičius didėja eksponentiškai? Jei jūsų atsakymas yra "taip", "Maxim Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas padės jums susidoroti su šia problema! Kaip bet kuri internetinė platforma, "Google Analytics" yra bejėgis, kad veiktų šlamštas ir robotas, kuris įtakoja praktiškai kiekvieną svetainę. Tiesą sakant, tai yra problema, kuri tampa tikra interneto reklamuotojų galvos skauda.

Kas yra srauto srautas?

"Google Analytics" sąvoka "bot activation" yra naudojama apibūdinti svetainę pagal piktavališkų robotų ir robotų ataką. Toks kenkėjiškos veiklos vykdymas svetainėje gali žymiai sumažinti jo bendrą našumą ir paveikti jo turinį.

Kaip atskirti "Bot" veiklą "Google Analytics"?

Čia yra žingsnis po žingsnio instrukcijų, kaip aptikti "Bot Analytics" "Google Analytics":

  • Paspauskite "Acquisition", esantį kairiojoje skiltyje, tuomet spustelėkite kanalus ir visą srautą. Tada eikite į ataskaitos skirsnį Numatytasis kanalų kategorija ir spustelėkite Referral.
  • Ar žinote, kad dauguma jūsų referalų šaltinių? Jei jūsų atsakymas yra ne, ir jis neatrodo reikšmingas jūsų verslui, tai gali būti pagrindinė informacija, rodanti, kad tai yra srauto srautas..Puslapio apačioje spustelėkite "rodyti eilutes", kad gautumėte visą nuorodų nukreipimą
  • .

Turėtumėte stebėti savo šlamštą pagal anksčiau pateiktose taisyklėse pateiktas nuorodas, tačiau norėdami geriau susipažinti su žinomiausiais nepageidaujamais laiškais, mes surinkome kelias bylas:

  • 4webmasters.org
  • trafficmonetize.org

Kaip nepaisyti "Bot Analytics" "Google Analytics"?

kol "Google" išspręs šią problemą, tuo metu gali būti keletas alternatyvų.

  • Vienas iš geriausių būdų, kaip išspręsti aprašytą problemą, yra kurti kanalus, kurie sustabdo konkretų robotą ar robotus, kurie neigiamai veikia jūsų duomenis.
  • Atkreipkite dėmesį į daugybę sričių ir padomenių, kuriuos sekate "Google Analytics".
  • Kita alternatyva, kurią galite atlikti, yra įvesti viską į "Excel" lapus ir gauti reikiamą informaciją.

Paskutinė, bet ne mažiau svarbi galimybė yra užtikrinti, kad srautas su botu nepaveiks jūsų "Google" analizės informacijos. Kanalų pridėjimas yra geriausias būdas ją vykdyti Source . Tiesiog atlikite šiuos patarimus, ir jūs niekada nebebus susiduria su anksčiau aprašyta problema!

November 28, 2017