Back to Question Center
0

Semalt - Kaip išvengti arba pašalinti "Mac Defender" kenkėjiškų programų "Mac OS X v10.6" ar anksčiau?

1 answers:

Pastaraisiais mėnesiais sukčiavimo sukčiavimas buvo nukreiptas į daugybę "Mac" ir "Linux" įrenginių. Netgi teisėtų svetainių vartotojai labai skundžiasi dėl šių sukčiavimų. Jie dažnai sako, kad jų kompiuteriniai įrenginiai yra neužkrėsti virusais ir kenkėjiškomis programomis. Tada aukoms prašoma sumokėti išpirką prieš pradėdami naudotis savo asmeniniais kompiuteriais. Taip pat jiems gali būti įdiegtos antivirusinės programos, kuriomis siekiama apsaugoti "Mac" įrenginius nuo galimų sukčiavimo ir virusinių išpuolių - submariner gold replica of united. Antivirusinė programa padeda vartotojams saugiai saugoti savo kredito kortelių numerius ir banko sąskaitos duomenis. Jis taip pat labai apsaugo savo duomenis nuo apgaulingos veiklos.

Garsiausios priemonės yra "MacSecurity", "MacDefender" ir "MacProtector". "Apple" taip pat pradėjo keletą programų ir nemokamos programinės įrangos, kuri automatiškai nuskaitys jūsų kompiuterines sistemas ir pašalins "Mac Defender" kenkėjišką programinę įrangą bei jos variantus per kelias minutes .

Nikas Chaykovskis, vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas Semalt , išsamiai paaiškina keletą naudingų patarimų, kaip apsaugoti jūsų sistemą nuo kenkėjiškos programos.

Rezoliucija

Jei gausite pranešimą apie kenkėjišką programinę įrangą ir virusus, geriau įdiekite saugos programinę įrangą ar antivirusinę programą kuo anksčiau..Taip pat rekomenduojame atsisakyti "Safari" ir kitų panašių naršyklių, nes jose gali būti daug virusų ir kenkėjiškų programų. Vietoje to galite naudoti "Google Chrome" arba "Firefox", kurie yra kur kas geresni už kitas naršykles, užtikrinant, kad jūsų kompiuterinė sistema bus saugoma nuo galimų grėsmių. Jei norite išbandyti kažką naujo, "Force Quit" yra išsami ir nuostabi naršyklė.

Kai kurios naršyklės automatiškai atsisiųsti ir įdiegti keistus failus ir kitus dalykus. Jie taip pat paleidžia serijas programų, kuriose gali būti kenkėjiškų programų ir virusų. Taigi, svarbu, kad kompiuteryje kuo anksčiau įdiegtumėte kelias kenkėjiškas programas ir programas. Jei jis nustoja veikti, turėtumėte pašalinti ir atšaukti prenumeratą. Tuo tarpu jūs neturėtumėte bendrinti savo vartotojo vardo ir slaptažodžio su bet kuriuo kitu internetu. Ištrinkite visas šias programas ir programas, kad būtų saugu internete. Norėdami tai padaryti, turėtumėte pereiti į aplanką "Atsisiųsti" ir vilkite montuotoją į šiukšliadėžę. Tuščia šiukšliadėžę per kelias sekundes, kad internete neturėtumėte problemų .

Kaip pašalinti virusus ir kenkėjiškas programas

Jei netyčia įdiegėte kenkėjišką programą savo kompiuteryje, būtų puiku, kad niekam nenurodysite savo kredito kortelės numerio ir slaptažodžių, net jei pažįstate tą asmenį. Taip yra todėl, kai įvedate savo informaciją, įsilaužėliai gali susipažinti su jais ir pavogti informaciją per kelias sekundes. Taip pat yra tikimybė, kad jie perves jūsų pinigus iš vieno banko į kitą. Taigi, galite naudoti pašalinimo veiksmus ir uždaryti skenavimo Windows. Tada turėtumėte pereiti į "Utility" aplanką ir paleisti "Activity" failą. Po to, iškylančiajame lange turėtumėte pasirinkti parinktį Procesai ir ieškoti programų, kurias norite pašalinti. Šiuo atžvilgiu labiausiai paplitusios ir atnaujintos programos yra "MacSecurity", "MacProtector" ir "MacDefender". Pasirinkę bet kurią iš šių programų, kitas žingsnis yra spustelėti parinktį "Baigti" ir iš naujo paleisti "Windows". Turėtumėte nepamiršti, kad "Apple" teikia vartotojams reguliarius saugos naujinimus. Taigi, ar naudojate "Linux" ar "Mac" įrenginį, galite pasinaudoti šiais atnaujinimais .

November 28, 2017