Back to Question Center
0

Semalt - Kaip išskirti IPv6 adresą iš jūsų "Google Analytics" profilio duomenų

1 answers:

Mes žinome, kad internetas turi milijonus milijardų interneto svetainių, o jų skaičiavimas mums nieko neįmanomas. Kai mes prijungsime kompiuterį, nešiojamą kompiuterį ar mobilųjį įrenginį prie interneto, mūsų įrenginys gali rodyti konkretų IP adresą, kurį jam priskirsime prisijungti prie paskyrų arba naršyti tinklalapiuose.

Pasaulyje, kuriame mes gyvename, yra daugybė IP adresų. Nuo šiol yra trilijonų IP, todėl nėra galimybės pagerinti ir pagerinti jų kokybę. Metodas, vadinamas IPv6, gali visiems vyrams, moterims ir vaikams pasiekti interneto naudojimą naudojant jų konkrečius IP adresus .

Oliveris Kingas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, aprašo čia viską, ko jums reikia sėkmingai tęsti.

Kaip veikia šis procesas ir jo pagrindas?

Ar kada nors bandėte sužinoti, kaip šis procesas veikia ir kokia yra jo istorija? Jei nieko negirdėjote apie interneto paskirtojo numerio įgaliojimą (IANA), leiskite man pasakyti, kad tai yra konkretus adresas ar vieta, skirta visiems nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams pasaulyje. Ši sistema veikia su įvairiais regioniniais interneto registrais, kurie vadinami RIR. Jis paskirsto konkrečius kodus į skirtingus IP ir vėliau juos atpažįsta tais kodais. Interneto paslaugų teikėjai arba kompanija, kuriai mokate internetinį mokestį, gali priskirti jums tam tikrus kodus, norėdami prisijungti prie interneto per WiFi arba kitą panašią sistemą. Naudojant vardų, skaičių ir simbolių asortimentą, lengva pasiekti ir valdyti internetu priskirtas numerių institucijas..Visi šie simboliai yra žinomi kaip "ICANN" ir gali būti atskirti nuo vieno iki kito .

Išskyrus IPv4 ar IPv6 adresus iš "Google Analytics" profilio duomenų

Ar norite pašalinti IPv6 adresus iš "Google Analytics" duomenų? Čia mes galime padėti jums geriau atlikti šią užduotį. Yra tikimybė, kad jums buvo priskirtas konkretus kodas ar numeris. Galite naudoti šį kodą ar numerį, kad galėtumėte pasiekti tradicinius IPv4 adresus. Tam reikia prisijungti prie savo "Google Analytics" paskyros ir gauti prieigą prie administravimo skilties, kad pritaikytumėte nustatymus. Jei norite gauti norimų rezultatų, naudokite naujausią "Google Analytics" versiją. Tame skyriuje turėtumėte pasirinkti žiniatinklio nuosavybę arba profilį, į kurį norite taikyti ir filtrus. Kai jie bus pažymėti, kitas žingsnis yra spustelėti iš anksto nustatyto filtro parinktį ir pakeisti išskleidžiamus meniu, kad gautumėte naujausią informaciją ir atnaujinimus dėl viso šio proceso. Filtrai jūsų "Google Analytics" paskyroje gali užtrukti 2-3 dienas, kad jie būtų visiškai įjungiami, todėl jūs turėtumėte būti pasirengę suteikti jiems daug laiko, kol juos naudosite visą .

Tradicinis IP adresas ir IPv6 adresas

Tradicinis IP adresas atrodo panašus į 192.368.255.255 ir yra priskirtas visiems kompiuterių ar nešiojamųjų kompiuterių įrenginiams bei mobiliesiems telefonams. Jis turi skaičius nuo vieno iki 255 diapazono ir priskiriamas neribotam skaičiui. IPv6 IP atrodo kažkas panašaus į 4,294,367,296 arba kaip 2001: d18: 0: 1234: 0: 567: 8: 1. Abi turi savybių, galimybių, privalumų ir trūkumų Source .

November 28, 2017