Back to Question Center
0

Semalt: kaip ir kodėl reikia užblokuoti savo IP adresą "Google Analytics"

1 answers:

Dienoraščio įraše galima gauti šimtus ar net tūkstančius peržiūrų, tačiau negaunate kontaktų ar komentarų tuo pačiu. Svetainė gali parodyti, kad ją žiūrėjo daugelis žiūrovų, tačiau atsakymai, susiję su pastabomis ir kontaktais, nurodo kitaip. Tai vyksta "Google Analytics" paskyroje. Duomenys, rodantys žiūrovo atsakymą, vadinami ataskaitų duomenimis. Atskaitomybės duomenys gali būti netikslūs, jei IP adresas "Google Analytics" paskyroje nėra užblokuotas.

Siekiant gauti tikslius ataskaitų duomenis, būtina, kad interneto svetainėje kasdien naudojamas IP adresas būtų užblokuotas. Gerai, kad svetainė gaus daug nuomonių. Galima pagundyti manyti, kad jei svetainė nurodo, kad gauna keletą nuomonių, ji gali sugebėti daugiau reklamos pajamų. Priešingai, tai nėra taip, nes ataskaitų duomenys nėra tikslūs, jei tos konkrečios svetainės IP adresas neatspindi fakto. Todėl naudojant šiuos duomenis potencialaus reklamuotojo įtikinimui gali būti klaidinanti informacija. Geriau gauti nedidelį tinklalapio, kurio statistika yra patikima, žiūrovus, pvz., Žinodami, ką jie daro apsilankę šioje svetainėje, nei gauti žiūrovų, kurių ketinimai nėra aiškiai apibrėžti .

Galima užblokuoti IP adresą, jei laikomasi šios paprastos procedūros, kurią aiškina Ryan Johnson Semalt vyresnysis pardavimų vadybininkas.

Zingsnis 1: IP adreso nustatymas

Dauguma žmonių savo kompiuteriuose praleidžia daug valandų ir neturi informacijos apie savo IP adresą. Norint sužinoti IP adresą, "Google" tiesiog reikia "Koks yra mano IP adresas?" iš rezultatų skaičius, kuris bus rodomas puslapio viršuje, yra IP adresas. Svarbu įsiminti šį numerį, jei ne, jį galima užrašyti ateityje.

Zingsnis 2: prisijungimas

Kitas žingsnis yra prisijungti prie "Google Analytics" paskyros, kurią norite užblokuoti IP adresą .

Zingsnis 3: paskyros pasirinkimas

Prisijungus prie "Google Analytics" paskyros, kitas dalykas yra pasirinkti paskyrą, kuriai norite užblokuoti IP adresą .

Zingsnis 4: administratoriaus nuorodos pasirinkimas

Pasirinkus paskyrą, turite pereiti į viršutinį dešinįjį ekrano kampą ir spustelėkite nuorodą administratoriaus .

Zingsnis 5. Filtrų parinkimas

Atsidarius administratoriaus nuorodai, parinktį "Visi filtrai" reikėtų pasirinkti iš paskyros skyriaus .

Zingsnis 6: pasirinkite naują filtrą

Kitas žingsnis - spustelėti Naujas filtras. Vardas lauke galite pasirinkti bet kurį norimą IP adreso pavadinimą. Jau apibrėžtas filtras ir parinktis "Išskirti" turėtų likti tikrinami. Antras išskleidžiamasis meniu turėtų būti pakeistas ir parašytas kaip "srautas iš IP adreso", o trečias išskleidžiamasis meniu nepakeistas. "Google" paieškos IP adresas turi būti įvedamas atitinkamame lauke, po to pasirenkant turimą profilį ir jį pridedant. Paskutinis žingsnis yra tai išsaugoti.

Kai išsaugotas, IP adresas buvo sėkmingai užblokuotas pranešant Source .

November 28, 2017