Back to Question Center
0

Semalt: kaip blokuoti vidinį srautą iš "Google Analytics"

1 answers:

Naudojant "Google Analytics" naudotojo kintamąjį, vartotojai gali naudoti priskirtą kintamąjį, blokuojantį vidinį srautą į svetainę. Aleksandras Peresunkas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, pabrėžia, kaip vartotojas gali tiesiogiai pritaikyti techniką savo svetainėje.

Yra keletas būdų pašalinti vidaus srautą į svetainę iš GA ("Google Analytics"). Iš pradžių vartotojai gali susidurti su iššūkiu nustatydami, kaip svarbu pašalinti jų srautą iš savo svetainių - refugios andorra country. Todėl svetainių savininkai turi pastebėti, kad vidinis srautas (srautas iš žiniatinklio meistrų ir darbuotojų svetainėje) gali padidinti lankytojų puslapių peržiūrą ir skaičių, todėl pateikiami klaidinantys arba klaidingi duomenys.

"Semalt" ekspertas mano, kad šis aiškumas yra toks, todėl vartotojams rekomenduojama atskirti eismo organizavimą nuo tikslinės auditorijos. Yra keletas būdų pasiekti šį etapą, priklausomai nuo to, kaip organizacinė infrastruktūra yra nustatyta tarp dinaminių ir statinių IP adresų. Pvz., Vartotojai gali filtruoti vidinį srautą pagal naudotojo kintamąjį, domeną, IP arba IPT. Vidinį srautą galima suskirstyti pagal vartotojo kintamuosius, interneto paslaugų teikėją ir priskirtus kintamuosius. Be to, išplėstiniai segmentai ir filtrai gali atskirti vidinį srautą nuo auditorijos ar lankytojų srauto.

Procesas pradedamas sukuriant svetainę, kuri gali įdiegti slapukus visuose kompiuteriuose ir naršyklėse, kuriuos organizacijos darbuotojai gali naudoti norėdami pasiekti svetainę. Šį slapuką nustato tinkintas kintamasis, kuris pateikiamas svetainėje..Išsamūs veiksmai paryškinti žemiau:

1. Sukurkite naują tinklalapį, kuriame nėra turinio ar tik kokio nors tipo turinio, nes jį galima paslėpti kaip statinį tinklalapį ar dalį svetainės domeno. Vietos savininkas gali naudoti naują setCustomVar metodą vietoj įprasto setVar metodo .

2. "Google Analytics" profilyje naršykite Išplėstinį segmentą ir spustelėkite "Naujas segmentas" .

3. Pavadinkite pasirinktinį segmentą kaip "Įtraukti vidinį srautą" ir įveskite šią logiką. "Įtraukti-> Tinkintas kintamasis (vertė 01) -> Turint -> Taip". Tačiau naudotojas turėtų užtikrinti, kad "Google Analytics" (GA) pasirinktinis kintamasis nebūtų perrašomas (situacijose, kai keli nestandartiniai kintamieji išsaugomi toje pačioje lizdinėje stotyje) ir kad išplėstinis segmentas suderinamas su dešiniuoju lizdu .

4. Sukurkite kitą sekciją ir pavadinkite ją "Išskirkite vidinį srautą" ir įveskite šią logiką; "Išskirti -> tinkintas kintamasis (reikšmė 01) -> turintis -> taip". Išsaugokite šį segmentą ir vėl įsitikinkite, kad laukas su lauku atitinka pradinį kodą

5. Leiskite visiems vidaus komandos nariams prisijungti prie pirmame žingsnyje sukurto tinklalapio, kad jų naršyklėse tinkamai įdiegtumėte slapukus.

6. Patikrinkite rezultatus. Tai reiškia, kad laukiama kelių dienų, kad būtų galima rodyti segmentuotus duomenis .

November 28, 2017