Back to Question Center
0

Semalt - Kaip atsikratyti srautinio srauto "Google Analytics"

1 answers:

Nebūtų neteisinga teigti, kad duomenys yra visų interneto verslo ir rinkodaros sprendimų kertinis akmuo. Mums svarbu suprasti mūsų duomenis ir užtikrinti, kad tai atitiktų dabartines rinkodaros tendencijas. Mes taip pat turėtume įvertinti naudotojų elgesį mūsų tinklalapyje ir sužinoti viską apie pramonės poslinkius. Tai įmanoma tik tada, kai išskaičiuoja srauto srautą iš "Google Analytics" ir sutelkiame dėmesį norint pasiekti pageidaujamus rezultatus.

Aleksandras Peresunkas, Semalt klientų sėkmės vadovas, šiuo požiūriu atskleidžia kai kurias prekybos paslaptis .

Siekiant rinkti duomenis, turėtumėte naudoti įvairias analitines ir stebėsenos galimybes. Tačiau "Google Analytics" yra labiausiai autentiškas ir plačiai naudojamas įrankis. Tai leis jums surasti jūsų duomenų teisėtumą ir parodysite, kaip teisingi rezultatai. Daugiau nei 2 mlrd. Svetainių naudoja "Google Analytics", kad įvertintų ir analizuotų jų apsilankymų kokybę. Bot srautas yra tai, kas gali pakenkti jūsų svetainei ir gali jus pakenkti internete. Tai galų gale atveda prie klaidingų išvadų, vertinimų ir prielaidų, todėl daro įtaką jūsų svetainės veikimui ir patikimumui .

Apie lošimus

Mes neturėtume pamiršti, kad visiems žmonėms pasiekiami hitai yra serverio hitai. Taigi galima sakyti, kad robotai tapo esmine ir bet kokios svetainės sudedamąja dalimi. tipai robotai: geri robotai ir blogi robotai

Geri boti yra tie, kurie elgiasi gražiai ir palankūs jūsų svetainei, o blogi robotai yra tie, kuriuos sukūrė įsilaužėliai ir užpuolikai, ir jie ketina neteisėtai nuskaityti ir indeksuoti jūsų svetainę. Ataskaita parodo, kad daugiau nei dvidešimt procentų viso srauto, kurį siunčia geri robotai, yra užvaldę piktybiniai ir pavojingi robotai. Taigi galime sakyti, kad robotai negali būti tinkami svetainėms bet kokia kaina ir turėtų būti kuo anksčiau atsikratyti .

Dvi kitos rūšies robotai yra vaiduoklis ir zombių batai. Vaiduokliai yra tie, kurie neapsilanko jūsų svetainėje, bet parodo panašius rezultatus, o zombių robotai yra tie, kurie visiškai atlieka jūsų svetainę. Jie rengia ataskaitas "Google Analytics" ir pretenduoja būti tikri. Jie įveda konkrečius kodus savo analizės duomenimis ir bando pakenkti tai vienaip ar kitaip .

Kaip išskirti lankytojų srautą

"Google" neseniai paskelbė, kad "Google Analytics" yra keletas būdų, kaip filtruoti gerus robotus, blogus robotus ir persiuntimo šlamštas. Tuo tikslu turėtumėte nustatyti nefiltruotus rodinius ir susipažinti su savo srauto šaltiniais. Turėtumėte žinoti triukų, skirtų atskirti gerus robotus ir blogus robotus. Galite pritaikyti keletą rinkodaros strategijų, kad padidintumėte savo galimybes gauti unikalią nuomonę savo svetainėje. Tai taip pat yra pranašumas, jei naudojate skirtingus filtrus tiek vidiniams, tiek išoriniams srauto šaltiniams. Galite blokuoti keletą IP, kurie atrodo įtartinai ir neturi nieko bendra su autentiškumu. Zombių robotų atveju juos reikia filtruoti nustatydami jų vietą ir pėdsakus. Dėl to jūs turėtumėte žinoti viską apie jų šaltinį ir pradėti kurti pėdsaką Source .

November 28, 2017