Back to Question Center
0

Semalt - Kai kurie įtikinami vidinės veiklos "Google Analytics" klausimai

1 answers:

Vidinė veikla yra "Google Analytics" 1-ojo pagrindo informacijos paaiškinimas. Ar neturėtų kažko pasakyti apie šlamštą? Būdamas iš tikrųjų erzina, šlamštas gali būti veiksmingai išskirtas, o vidinei veiklai tikrai sunku atpažinti tikruosius apsilankymus.

Andrew Dyhan, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, čia pateikia naudingus patarimus, kurie padės jums valdyti vidinę veiklą .

Kas yra vidinė veikla?

Vidaus veikla generuoja informaciją, kurią sukūrė jūs arba bet kuris asmuo iš grupės skaldymo vienoje ar organizacinėje svetainėje. Šie triumfai įtraukiami į "Google Analytics", tarsi jie iš tikrųjų yra svečiai - large brimmed wedding hats.

Tai gali sukelti didelę žalą, ypač dėl to, kad vėliau sunku atskirti, kurie apsilankymai yra tikri, ir kurie atsiranda dėl to, kad asmenys ištrūko į svetainę.

Kas yra IP adresas?

IP adresas yra išskirtinis numeris, atskiriantis sistemas, kompiuterius ir skirtingus įtaisus..IP yra rūšiuojami į 2 tipus: viešą, kuri išskiria jus per visą žiniatinklį ir privačią. Nepriklausomai nuo tinklo prieigos tiekėjo (ISP), gali būti statinis IP ir dinaminis IP. Žemiau apžvelgsite gaires statiniams IP.

Vidaus veiklos uždraudimas naudojant statinius IP (GA)

  • Jums reikia nukreipti sistemas ne įtaisus: jei nukreipiate su savo sistema susijusį IP adresą, taip pat nukreipia visus su ja susijusius dalykus
  • .
  • Naudodamiesi mobiliuoju telefonu, kad išbandytumėte savo svetainės sąsają su "Wi-Fi": kai naudojate savo nešiojamą žiniatinklio informaciją, jūsų tiekėjas kiekvieną akimirką nustato jums alternatyvų IP. Vertinant bet kokią svetainę naudodamiesi telefonu, Wi-Fi yra labai tinkamas, nes jis gali nukreipti jūsų veiklą naudodamasis metodais, pateiktais žemiau.

Kaip padaryti kanalą vidinei veiklai

Jūs galite atmesti vieną IP arba IP skirtingą kanalą. Tai padidina vertikali juosta po kiekvieno IP panašaus į tai.

Kaip išvengti "IP" apimties "Google Analytics"

Nenuostabu, kad esate ekspansinėje organizacijoje, gali būti, kad susidursite su vėlesniais IP. Norėdami susilaikyti nuo kiekvieno IP įvedimo, galite sukurti kanalą su tolesniu išplėtota regex.

Nukopijuokite artikuliaciją, sukurtą kanalo pavyzdžio lange

Norėdami patikrinti kanalą, ieškoti draudžiamų teritorijų iš svetainės ir paaiškinti, kad veikla, kuri nėra pateikiama tęstinėje ataskaitoje, papildo artikuliaciją .

November 28, 2017