Back to Question Center
0

Semalt: "Google Analytics" šlamšto eismas ir jo užblokavimo būdai

1 answers:

Jasonas Adleris "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas mano, kad būtų neteisinga teigti, kad šiukšlės "Analytics" yra viena iš pagrindinių problemų, su kuria susiduria žiniatinklio valdytojai. Ši tema įgijo populiarumą, ir yra daug būdų spręsti šią problemą. Puslapyje "Google" sukūrė internetinio šlamšto palaikymo skyrių, kurio tikslas - suteikti mums reikiamą informaciją, kad galėtume išspręsti problemą. "Google Analytics" atstovė Adam Singer patvirtino, kad šiuo metu bendrovė bando išspręsti šią problemą. Tačiau tai užtruks šiek tiek laiko, o tiksli data nežinoma. Iš pradžių jie išanalizavo daugiau kaip 259 "Google Analytics" paskyras, kuriose nebuvo jokių virusų ir šlamšto. Jie sukūrė filtrus ir kasdien aplankė ne mažiau kaip dvidešimt penkis referrerių apsilankymus. Bendras referrerio šlamšto srautas buvo daugiau nei dešimt procentų, o apie penkiasdešimt procentų svetainių buvo šlamšto srautas iš daugiau kaip penkių šimtų sričių. Turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti šiuos įrankius, kurie padės išlaikyti jūsų "Google Analytics" duomenis ir statistinius duomenis nesaugius .

"Analytics Referrer / Ghost Spam Blocker"

Tai yra pažangi šlamšto blokavimo priemonė, kuri reguliariai atnaujina save. Laikui bėgant, ji atnaujina daugiau nei 550 juodų sąrašų domenų, kuriuose yra įtartinų URL, ir filtruoja tas saites, kuriose pateikiami geriausi ir tinkamiausi rezultatai. Šis įrankis yra nemokamas, turi paprastą ir patogią sąsają su daugybe paieškos parinkčių..Be to, jis gali būti atnaujintas naudojant kelias paskyras, o jo rodiniai lengvai filtruojami. Jo kvotos riba yra daugiau nei dešimt tūkstančių užklausų per dieną, bet turėtumėte atnaujinti filtrus kiekvieną kartą, kai prie šio įrankio pridėsite naujų sričių .

"Analytics" įrankių rinkinys

Leiskite man aiškiai nurodyti, kad "Analytics" įrankių rinkinys nėra nemokamas; jums reikės sumokėti 15 JAV dolerių per mėnesį, kad galėtumėte naudotis visomis jo funkcijomis, tačiau ši kaina yra mažesnė nei galvos skausmas, kurį šis įrankis gali padėti. Tai vienas iš patraukliausių ir puikiausių įrankių, nes jis plečia jūsų "Google Analytics" ataskaitų asortimentą ir pateikia jums tiksliausius rezultatus. Šis įrankis automatiškai atnaujina filtrus, todėl nereikia daryti jokių specialių veiksmų, kai įterpiate naujų domenų. Galite pritaikyti filtrus visų tipų nuosavybėms, peržiūroms ir paskyroms. Įrankis turi patogią ir lengvai suprantamą sąsają. Geriausia tai, kad joje nėra kvotų ribos, o tai reiškia, kad galite pridėti tiek daug domenų ir subdomenų, kiek įmanoma. Tačiau turėsite užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą, taip pat sumokėti mokestį, norint pasiekti šį įrankį ir jo įvairias funkcijas .

šlamšto filtro diegimo programa

"Spam Filter Installer" yra atvirojo kodo ir nemokama programinė įranga. Tai yra viena iš išsamiausių automatizuotų šlamšto filtro priemonių internete. Tai lengva atsisiųsti ir turi daug funkcijų. Tai gali būti įdiegta į jūsų svetainę ir turi keletą peržiūrų ir savybių. Įrankis vienu metu gali būti naudojamas tik viename domene, o jo kvota yra mažesnė nei du tūkstančiai vartotojų per dieną. Be to, filtrai ir domenai nėra tiksliai atnaujinami, o tai yra pagrindinis šio įrankio trūkumas Source .

November 28, 2017