Back to Question Center
0

Semalt: "Google Analytics" filtrai, kurie pagerins jūsų svetainės našumą

1 answers:

Yra daugybė būdų pagerinti svetainės našumą "Google Analytics", o tai yra dalis skaitmeninės rinkodaros . Kalbėdamas apie svarbių pažangos ataskaitų pateikimą arba eismo kritimo priežasčių nustatymą, turime atkreipti dėmesį į tai, kiek kokybės žiūri į mūsų svetainę. "Google Analytics" duomenys turi būti tikslūs ir atnaujinti. Laimei, "Google Analytics" leido lengvai tvarkyti filtrus, kurie yra svarbūs mūsų svetainėje.

Prieš kalbėdami apie tuos filtrus, Oliveras Kingas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas siūlo jums pasiūlyti išlaikyti vieną, nefiltruotą ataskaitą ar peržiūrėti kiekvieną domeno pavadinimą "Google Analytics" .

Išskirti vidinį srautą

Tai netaikoma visų tipų tinklalapiams, iš to gali pasinaudoti tik didelės apimties įmonės. Mažoms įmonėms svarbu pašalinti vidinį srautą, kad užtikrintų interneto srauto kokybę. Jie turės įsitikinti, kad jų svetainė gauna kokybiškus įvykius, o realūs žmonės sąveikauja su savo tinklalapiais. Šiuo tikslu turėtumėte nustatyti "Google Analytics" paskyroje naujus ataskaitų rodinius, kurie galėtų dideliu mastu pašalinti vidinį srautą. Taip pat turėtumėte išskirti savo IP adresą, kad jūsų nuomonė ir tai neįskaičiuotų į jūsų svetainę. Jei norite pašalinti daugybę IP adresų, turėsite naudoti pasirinktinius filtrus, kuriuos lengva sukurti ir turėti daug funkcijų .

Pašalinti persiuntimo šlamštą

Nebūtų neteisinga teigti, kad šlamštas pastaraisiais mėnesiais padarė žalos daugeliui svetainių. Todėl turėtumėte kuo anksčiau atkreipti dėmesį į persiuntimo šlamšto šalinimą. Turėtumėte pašalinti visas "Darodar" svetaines ar nuorodas, svetainių mygtukus ir geriausius SEO pasiūlymus. Čia jūs negalite sau leisti bet kokios klaidos; turėtumėte tiksliai nustatyti kaltininkus ir pašalinti persiuntimo šlamštą ir įvesti savo domenus įvairiose srityse .

Rodyti kompiuterio pavadinimą ir visą URL

Pagal numatytuosius nustatymus "Google Analytics" nerodo pilnų ataskaitos puslapių URL. Taigi, jei jūsų svetainė yra www.abc.com, jums reikės rasti atitinkamus puslapius "Google Analytics", o tai gali būti padaryta rodant kompiuterio pavadinimus ar visus URL. Arba galite sukurti gyvų turinį ir kurti skirtingus filtrus skirtingiems domenams. Tai nesukeltų painiavos, kai turėsite daugybę puslapių, kuriems rūpintis. Bet kuriame subdomeno puslapyje neturėtų būti klaidų prieš jį paleidžiant .

Pašalinti srautą į subdomeną

Kalbant apie padomenius, turėsite išskirti savo srautą iš pagrindinio domeno "Google Analytics". Įsitikinkite, kad jūsų padomeniai naudojasi tomis pačiomis UA stebėjimo savybėmis arba kodais kaip pagrindinė svetainė. Šią užduotį galite atlikti apsilankę "Google Analytics" atskirame peržiūros skiltyje .

Mažoji reikšmė visiems URL

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, mes norėtume kalbėti apie mažesnį URL aplanką. Daugeliui žiniatinklio valdytojų sunku, tačiau jis turi daug privalumų. Galite sumaišyti skirtingus URL ir gauti daugybę kokybiško srauto "AdSense". Svarbu sujungti duomenis ir įgyvendinti pasirinktinius filtrus, kurie gali sumažinti visus jūsų URL Source .

November 28, 2017