Back to Question Center
0

Semalt: geriausias būdas išskirti netikrą srautą iš "Google Analytics" duomenų

1 answers:

Kiekvieno žiniatinklio valdytojo ar interneto rinkodaros kampanijos tikslas yra kokybiškas srautas. Labai svarbu užtikrinti srauto ir persiuntimo šlamšto stebėjimą, kad žinotumėte, kuris iš lankytojų yra tikras. Pvz., Kartais žmonės iš jūsų įmonės, pvz., Personalo, gali pasiekti jūsų svetainę įvairiais tikslais. Tokiu atveju jie "Google Analytics" sukuria netikrą svetainės lankomumą , kuris gali būti neverstas į klientus. Kitais atvejais įsilaužėliai gali naudoti IP adresą, kad sukurtumėte masinius šlamšto atakų atvejus, kurie ne tik sukelia problemų, bet ir pavogs vertingą informaciją, pvz., Kredito kortelės informaciją .

Jūsų svetainės ir jos kliento saugumas priklauso nuo jūsų svetainės anti-spam priemonių kokybės. Svarbu naudoti slapukus ir IP adresus, kad galėtumėte stebėti eismą į jūsų svetainę. Taip pat svarbu automatizuoti kai kuriuos "Google Analytics" esančius filtrus. Kai kurios iš šių priemonių gali padėti išvengti šiek tiek nepageidaujamų šlamšto išpuolių, taip pat dar vieną nepageidaujamą šlamštą .

"Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas pateikia keletą būdų, kuriais galite atsikratyti "Google Analytics" duomenų:

Naudokite statinį IP adresą

Kai kurie metodai, kuriais mūsų kompiuteriai ir įrenginiai naudojasi internetu, naudoja dinamines platformas..Todėl IP adresas keičiasi, todėl "Google Analytics" gali įrašyti nereikšmingus duomenis. Naudojant statinį IP, svetainė gali tinkamai atsiliepti apie įmonės interneto paslaugų teikėją. Galėsite pritaikyti šio IP adreso filtrą, taip pat kitus geografinius filtrus, kurie gali būti "Google Analytics" administratorius. Įrenginiai, pvz., Mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kompiuteriai, naršantys iš mobiliojo plačiajuosčio ryšio maršrutizatoriaus, neturi statinio IP.

Naudoti slapukus

Slapukų duomenys yra nedideli duomenų kiekiai, esantys naudotojo kompiuteryje, siekiant pagerinti naršymo patirtį. Kai kuriais atvejais slapukai dažniausiai yra veiksnys, galintis serveriui suteikti kliento IP adreso autentiškumą. Mokėjimo svetainėse slapukai naudojami kaip priemonės, skirtos pažaboti sukčiavimą internete. Slapukai gali būti realus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti nustatant sėkmingas anti-spam priemones. Atminkite, kad jūsų svetainės saugumas priklauso nuo jūsų anti-spam priemonių efektyvumo. Slapukai taip pat gali automatizuoti specialiųjų puslapių filtravimo procesą. Slapukai gali pateikti informaciją apie tai, kurie tinklalapio puslapiai gauna daug srauto .

Naudokite filtrus

Būtina išfiltruoti IP adresus, kurie gali nenorėti rodyti kaip srautą. Laimei, "Google Analytics" gali įjungti šią funkciją. Pvz., Galite prisijungti prie savo "Google Analytics" administratoriaus skydo ir rasti persiuntimo šlamšto filtrą. Šiame kampe galima pritaikyti savo pasirinktinį filtrą. Šis skydelis taip pat gali leisti vieną įtraukti pasirinktinį filtrą, kuris gali leisti jums nustatyti geografinio buvimo vietą. IP adresų filtravimas padeda tobulinti svetainės statistiką, todėl lengvai kontroliuojamas visas svetainės srautas Source .

November 28, 2017