Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Wie Man Erfolgreiche Inhaltsforschung Laufen Lässt

1 answers:

Skaitmeninė prekyba yra labai svarbi įmonėms, turinčioms internetinę platformą. Naudodamiesi skaitmenine rinkodara, svetainė ypač padidina klientų bazę ir pelną. Keletas metodų gali padėti padidinti prekės ženklo matomumą pirkėjams internete. Kai kurie iš šių metodų yra paieškos optimizavimas (SEO), veiksmingos socialinės žiniasklaidos kampanijos (SMM) ir turinio rinkodara. Šie metodai sukasi aplink SEO taktiką, tokią kaip raktinių žodžių tyrimas, reitingavimas, susiejimas ir kelių PTC reklamos kampanijų vykdymas.

Turinio rinkodaros atveju yra veiksmingų būdų, dėl kurių žmonės gauna geriausią turinį savo svetainėse. Daugelis verslininkų susiduria su problema pasirinkti, kurį turinį naudoti. Šioje skaitmeninėje eroje internetas turi visas skaitmeninio turinio formas. Tą pačią prasmę, galbūt norėsite pridėti kokybiškų tinklaraščio įrašų. Kai kurie gali naudoti pirminį turinį, o kiti priklauso nuo antrinio turinio. Beje, Andrew Dyhan, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas mano, kad turėtumėte atskirti pirminį ir antrinį turinį, kad sėkmingai atliktumėte rinkodaros kampaniją.

Skirtumas tarp pirminio ir antrinio turinio tyrimų

Analitikai paaiškina, kad dauguma svetainės skaitytojų spustelėja URL, kurio tikslas. Dauguma jūsų svetainės lankytojų nerūpi informacijos. Bendrasis tikslas aplankyti svetainę - gauti informaciją arba atlikti raginimą veikti..Tačiau kai kurie gilieji tyrinėtojai gali sužinoti skirtumą, kuris gali turėti įtakos jų sprendimui keisti jūsų svetainę.

Pirminiai šaltiniai

Teoriškai tai yra duomenys, gaunami iš nulio. Tai gali būti asmeninė nuomonė, laboratorijos ataskaita ar kokia nors kita atskaitomybė. Pagrindinės įrodymų eilutės įrašo tinklaraščio / svetainės savininką kaip autorių, o mokslinės programos gali nurodyti svetainę ir temą. Praktiškai galima pakartotinai naudoti pirminius duomenis arba net atnaujinti turinį, kad jį būtų galima naudoti kitoje svetainėje kaip antrinį duomenų šaltinį. Pirminiai duomenys yra saugūs, tačiau kai kurioms programoms gali reikėti pateikti nuorodą. Antriniai duomenų šaltiniai yra geri, cituojantys kitus autorius.

Antriniai duomenys

Antriniai duomenų šaltiniai turi daugiau svorio nei pirminiai duomenų šaltiniai. Jie apima keletą labai pažintinių knygų, taip pat gerai žinomų studijų. Duomenų įvedimo pavyzdžiu gali būti prisijungimas prie frazių, pvz., "Pagal kai kuriuos" Forrester "arba surašymo biuro tyrimus. Toks informacijos tipas padidina jūsų informacijos patikimumą, todėl skaitytojas išbando jūsų šaltinius. Be to, koduojant antrinius šaltinius, padidėja puslapio reitingavimo autoritetas. Ši sąlyga padeda paieškos sistemoms suskaidyti prieš daugumą kitų šaltinių.

Išvada

Kiekvienas interneto verslas turi tinkamą matomumą internete, kad pasiektų didelę klientų bazę. Atsižvelgiant į tai, turinio rinkodara atlieka esminį vaidmenį užtikrinant šio klausimo sėkmę. Verslininkai dirba SEO agentūras, atliekančias kai kurias iš šių užduočių. Tačiau jums gali prireikti sužinoti, kaip veikia šie rinkodaros metodai ir kaip efektyviai juos naudoti. Daugeliu atvejų turinio rinkodara gali apimti dviejų tipų duomenų rinkinius: pirminius ir antrinius duomenis. Šis vadovas gali išmokyti jus skirtis ir ką naudoti tam tikrame duomenų rinkinyje. Galite sugeneruoti savo duomenis ir sukurti autoritetingą svetainę su daugybe potencialių klientų Source .

November 28, 2017