Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "PayPal" išskyrimas iš "Google Analytics Referral Traffic Reports"

1 answers:

Ross Barber, "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadovas, dalijasi savo patirtimi, kaip stebėti tikrus persiuntimus "Google Analytics".

Vis tiek prisimenu laiką, kai pradėjau dirbti su "Semalt" klientais. Tai buvo viena iš patraukliausių mano gyvenimo patirties - cheapest windows dedicated servers. Aš paėmė šiek tiek laiko, norėdamas įvertinti, kaip jie gauna srautą į savo svetaines, ir kaip jie daro daug iš savo verslo svetainių. Turiu žinoti apie referalų srauto šaltinius, kurie teikia Semalt daug klientų. Kai prisiregistraviau prie "Google Analytics", sužinojau, kad "PayPal" pasirodo kaip pagrindinis referalų šaltinis. Kaip pašalinti "PayPal" iš "Google Analytics" perduodamų srautų ataskaitų? Jei ieškote atsakymo, mes pristatėme jums šį nuostabų straipsnį .

Ką tai reiškia?

Kai "PayPal" pasirodo kaip persiuntimo srauto šaltinis, tai reiškia, kad kažkas ketina palikti jus "Semalt". Galite įvesti savo svetainę, kai jie perves savo pinigus ir įsigijo vieną iš mūsų paslaugų. Šis žingsnis yra svarbus, nes "Google" nuolat stebi naudotojų IP adresus, kurie paskutinį kartą lankėsi jūsų svetainėje, prieš atlikdami persiuntimo šaltinio sandorius. "Google" nurodo, kad pardavimai "PayPal" yra kilę iš pradinio srauto, ir niekas jokiu būdu nėra apgauti. Jums gali būti painiojama, kad daug žmonių dirba komisiniu pagrindu..Yra tikimybė, kad jie sukurs suklastotus veda į jūsų svetainę, apsimodavę originalu. "PayPal" pusėje jie perves jums tam tikrus pinigus ir gaus komisinius. Ką mes turime pasakyti, kad svarbu išsiaiškinti pirminius jūsų srauto šaltinius ir lankytojų IP adresus .

Kaip jūs galite žinoti, ar tai skamba jūsų svetainėje?

Jei nepakeitėte "Google Analytics" nustatymų ir konfigūracijų, turėtumėte ir toliau naudotis "PayPal" be jokių problemų. Galite jį naudoti kasdien mokėjimams apdoroti. Jei norite patikrinti jo būseną, turėtumėte pereiti prie visos nuorodos į srautą per savo "Google Analytics". Čia turėtumėte ieškoti "PayPal" parinkties ir tada spustelėkite apžvalgos parinktį, kad sužinotumėte daugiau apie tai.

Ar turėtumėte žinoti apie pirminius referalų šaltinius

Labai svarbu žinoti viską apie pirminius referalų programos šaltinius. Turėtumėte suprasti, koks yra labiausiai autentiškas ir vertingas jūsų svetainės srautas ir koks lankytojų šaltinis. Tai neleidžia "Google Analytics" rengti jums netikrų ataskaitų, o jūs gausite pinigus už kiekvieną pirkimo teisę "PayPal". Daugelis žmonių atkreipia dėmesį į potencialius klientus ir daugiau klientų, kad jų produktai ar paslaugos būtų parduodami daug.

Kaip išspręsti šią problemą?

Galite išspręsti problemą, įtraukdami "PayPal" kaip nukreipimą į šalį į savo "Google Analytics". Tai vienas iš lengviausių ir patogiausių būdų, kaip sustabdyti netikrą srautą į jūsų "Semalt" paskyrą. Turėtumėte būti susipažinę su srauto šaltiniu ir imtis priemonių, kad galėtumėte vis daugiau ir daugiau klientų. Tuo tikslu turėtumėte pereiti į "Google Analytics" administratoriaus langą ir spustelėkite sekimo informacijos skiltį. Ir tada jūs turėtumėte pasirinkti persiuntimo pašalinimo sąrašo parinktį, kad pradėtumėte.

November 28, 2017