Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Kas yra Trojos arklys virusas ir kaip jį išnaikinti rankiniu būdu

1 answers:

Jei esate įprastas kompiuterio naudotojas, tada greičiausiai jūs žinote apie Trojan virusą ir jo poveikį jūsų įrenginiui. Tai virusas, kuris pridedamas prie programų ir failų, kuriuos atsisiųsti iš interneto. Svarbiausias šio viruso bruožas yra tai, kad kai jis atsiduria jūsų bylose, jis inicijuoja jų sunaikinimo procesą. Tai yra naudingos programos forma, tačiau tai daro priešingą poveikį jūsų kompiuteriui.

Ekspertas "Semalt" "Skaitmeninės paslaugos" Ryan Johnson tiksliai paaiškina, kas yra "Trojos virusas", kokias grėsmes ji pristato ir kaip ją rankiniu būdu išnaikinti iš kompiuterio. Pradėkime.

Trojos arklių viruso savybės

Didžiausias skirtumas tarp Trojos arklių viruso ir įprasto kompiuterio viruso yra tai, kad pirmasis neparuoštas taip, kad jis išsisklaidytų. Tokiu atveju virusas yra arba atsisiųstas iš tinklalapio naudingos apkrovos ar užkrėsto failo. Šis virusas gali atsisiųsti kitokių kenkėjiškų programų į jūsų kompiuterį, be to, kad pavogtų galutinę informaciją. Kompiuteris turi ugniasienės funkcijas, kurios padeda kovoti su šiuo virusu, tačiau antivirusinė programinė įranga ne visada yra veiksminga, nes yra atvejų, kai gali tekti pašalinti virusą rankiniu būdu.

Žingsniai, kuriuos reikia atlikti rankiniu būdu pašalinti

Norėdami rankiniu būdu pašalinti Trojos arklių virusą iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

  • Nustatykite "Trojos arklys": po to, kai nustatėme šio viruso paveiktus failus, jis gali būti lengvai pašalintas. Daugeliu atvejų jūsų sistemoje pasirodys DLL klaida, susijusi su Trojos ataka..
  • Išjunkite sistemos atkūrimo funkciją: užmiršus šį veiksmą, kompiuteris atkurs duomenis, kuriuos ištrinsite.
  • Iš naujo paleiskite savo kompiuterį: kai iš naujo paleidžiate kompiuterį, naudokite funkcinį mygtuką 8, kad galėtumėte pradėti jį saugiuoju režimu.
  • Eikite į "Pašalinti" arba "Pridėti programas": tai surasite valdymo skydo dalyje ir pašalinsite programas, užkrėstas "Trojan" virusu.
  • Atsikratykite plėtinių: išvalykite "Windows" sistemos aplanką, kad būtų pašalinti visi programos failai.

Baigę pirmiau nurodytus veiksmus, paleiskite kompiuterį iš naujo įprastiniu režimu.

Kiti viruso šalinimo būdai:

Kita priemonė rankiniu būdu atsikratyti Trojos arklys reiškia tokius veiksmus:

  • Užtikrinkite, kad paslėpti aplankai būtų matomi iš aplanko parinkties.
  • Tada iš naujo paleiskite kompiuterį saugiuoju režimu.
  • Tada sustabdykite visus procesus, susijusius su Trojan virusu.

Tačiau siekiant užtikrinti, kad šie veiksmai būtų baigti, turite redaguoti sistemos registrą.

Nurodo atšaukti

Norėdami įsitikinti, kad sėkmingai perkėlėte užkrėstus duomenis iš savo registro, turėsite surasti informaciją savo aplanke RUN.

Be to, kai surasite aplanką, turite ištrinti exe ir dll failus, susijusius su Trojan vardais, ir vėliau ištrinti vertę. Jūs taip pat turėtumėte nustatyti, kurios programos paleidžiamos automatiškai, kai įjungiate kompiuterį.

Gerai, man reikia pagalbos

Pašalinti Trojos arklys virusą rankiniu būdu yra sudėtinga. Nepaisant to, naudojant dabartinę kovos su kenkėjišką programinę įrangą, virusas gali būti veiksmingai pašalintas. Plumbytes Anti-malware yra geriausia programinė įranga, skirta pašalinti Trojos arklys virusą ir kitas kenkėjiškas programas iš kompiuterio Source .

->
November 28, 2017