Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kaip pašalinti "Darodar" iš "Google Analytics"

1 answers:

"Google Analytics" praneša, kad daugelis svetainių yra netikros ir nepatikimos. Vienas iš jų yra Darodar.com; Naujausios ataskaitos rodo, kad jos klientų tinklalapiai nebuvo siunčiami tikrais lankytojais - мягкое вставляется и. Tai reiškia, kad raktažodžių tyrimų programa neturi nieko bendra su autentiškumu, nes tai yra robotas, kuris neteisingai vertina jūsų statistinius duomenis .

Jei patikrinsite savo "Google Analytics" nustatymus visuose persiuntimo skyriuje, pastebėsite, kad Darodar.com persiuntimas yra žalinga jūsų svetainei ir "Analytics" ataskaitai. Visose ataskaitose "Darodar" rodo naują lankytoją iš naujojo TL, o atmetimo rodiklis yra šimtas procentų, o tai yra didžiulė žiniatinklio valdytojų problema. Taip pat pastebėtumėte, kad "Google" įtraukė į "Darodar" juodąjį sąrašą ir visas su ja susijusias paslaugas. Taigi, išvada yra tokios paslaugos, kokios niekada neturėtų būti naudojamos įgyvendinant jūsų svetainę.

"Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas teigia, kad tai tiesa, kad "Darodar" per mėnesį siunčia savo klientams tik keletą lankytojų, o visi jie yra nurodyti..Dauguma lankytojų yra netikri; tačiau jūs galite apskaičiuoti bendrą unikalių rodinių skaičių jūsų vardu ir neturėtų priklausyti nuo "Darodar" ataskaitų. Taip pat svarbu ne pasikliauti savo vizitais, nes jie visi yra nerealūs. Jei naudojate priglobtas dienoraščių paslaugas, tokias kaip "Blogger" ir "WordPress", jūs galite lengvai užblokuoti "Darodar". Tam turėtumėte sustabdyti savo serverio gauti srautą iš jo ir kitų panašių svetainių .

Darodaro pašalinimas negalėjo būti paprastas

Tiesa, Darodaro pašalinimas nėra toks lengvas. Jums reikės pasirūpinti daugybe dalykų. Pirmasis žingsnis yra prisijungti prie "Google Analytics" paskyros ir patikrinti administravimo skiltį viršutiniame dešiniajame kampe. Kitas žingsnis - sukurti filtrai arba rasti filtrus, kurie jau yra dešiniajame kampe. Jei nesate sukūrę filtrų, turėtumėte juos kurti ir gauti visišką prieigą prie administracinės sekcijos. Trečiasis veiksmas - spustelėkite naują filtro parinktį ir leiskite savarankiškai kurti "Google Analytics" duomenų pasirinktinius filtrus. Pradžioje visa tai užtruks šiek tiek laiko, tačiau, kai sukursite save ir sukursite keletą filtrų, bus lengviau gauti unikalių apsilankymų jūsų svetainėje. Jūs galite pakeisti bet kurį lauką pagal tai, ką jau padarėte. Vienintelis tikslas - išjungti Darodarą ir jo nuomones, kurios galėjo įsiskverbti į filtrų modelio sekciją. Čia turėsite jį blokuoti ir spustelėkite išsaugojimo parinktį, kad išsaugotumėte visus nustatymus. Jūsų filtrai užtruks šiek tiek laiko. Jūs neturėtumėte pamiršti, kad visi šie žingsniai yra svarbūs. Jei gavote netikrą srautą ir nieko nežinojo apie savo statistinius duomenis, tada turėtumėte blokuoti savo IP adresą, kai sukursite keletą filtrų. Visa tai užtikrins, kad jūsų svetainė gautų tikruosius ir tikruosius žmonių apsilankymus, net jei jie yra tik keli skaičiai. Norėdami gauti daugiau naujinių, turite nuolat grįžti į mūsų svetainę ir perskaityti mūsų naujausius straipsnius.

November 28, 2017