Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: išimčių sąrašas

1 answers:

Vienas iš labiausiai paplitusių problemų, susijusių su analitikų auditu, yra tas, kad žmonės nesupranta, kas yra persiuntimo išbraukimo sąrašas ir kaip tai geriausiai panaudoti. Pirmiausia turime žinoti, kas yra šio nukreipimo sąrašo išbraukimo sąrašas. Kai "Google" paskelbė naujausią "Google Analytics" versiją, ji teigė, kad persiuntimo išskyrimų sąrašas buvo įtrauktas į "Analytics". Kiekvienam vartotojui lengva rasti šį sąrašą; turite jį rasti nuosavybės nustatymuose - sigelei 100 watt mod box kit. Visų pirma, turėtumėte pereiti į administratoriaus skyrių ir eiti į stebėjimo informaciją, kur yra sąrašo nukreipimo pašalinimo sąrašas. Turėtumėte spustelėti nuorodų nukreipimo nuorodą ir spustelėkite domeno kurimo mygtuką.

Nikas Chaykovskiy "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas teigia, kad yra daugybė problemų, kurias galima išspręsti naudojant persiuntimo išbraukimo sąrašą. Taigi, naudokit, kad išspręstumėte šias problemas:

savęs perdavimo

"Self-referrals" yra vienas iš svarbiausių "Google Analytics" problemų. Norėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte spustelėti ataskaitą apie persiuntimą ir ten rasti savo svetainę. Čia galite koreguoti analizę ir auditą pagal jūsų reikalavimus .

Trečiosios šalies priemonė

Kalbant apie trečiųjų šalių įrankių naudojimą, turite atlikti keletą užduočių. Jei bandysite pakoreguoti PayPal," Freshdesk "ir" Eventbrite "savo svetaine, įsitikinkite, kad jų piktogramos ir nuorodos Pavyzdžiui, jei jums priklauso įvykių valdymo ar fotografijos svetainė, turėtumėte pabandyti "Eventbrite" ir apsilankyti " Kai jūsų svetainės lankytojai bando pateikti užsakymą, jie lengvai nusiųs pinigus į šią sąskaitą, kuri galų gale gali būti jūsų banke .

Kaip tai padeda?

Privaloma naudoti persiuntimo išbraukimo sąrašą, be jo negalima gauti kokybiškų lankytojų jūsų svetainėje. Jei nenorite kai kurių nuorodų generuoti srautą į jūsų svetainę, turėtumėte išjungti šią parinktį arba išskirti domeną iš jūsų nukreipimų sąrašo. Leiskite manyti, kad kai kurie lankytojai atvyksta į jūsų svetainę per socialines žiniasklaidą, "Twitter" ar "Facebook", ir norite, kad jie perkeltų trečiųjų šalių svetaines. Norėdami tai padaryti, turėsite įtraukti persiuntimo pašalinimo sąrašą, kad naujas seansas būtų pradėtas ne kartą .

Apribojimai

Išbraukimo iš sąrašo sąrašas gali apriboti jūsų sesiją ir lankytojų skaičių. Jei norite sužinoti, kokio tipo lankytojai atėjo į jūsų svetainę ir kokie jų šaltiniai, turėtumėte nustatyti kryžminio domeno stebėjimo kodus ir įterpti juos į skirtingų jūsų svetainės puslapius. Tai retai, kai referalų išskyrimų sąraše esanti svetainė neleidžia jums pamatyti, kokio tipo lankytojai atvyksta į jūsų svetainę. Galite stebėti ir įrašyti savo veiklą ir taip užkirsti kelią nežinomiems ar rizikingiems IP siunčiant jums srautą .

Jau kurį laiką galite pastebėti, kad jūsų svetainė gauna lankytojus, bet jų atvykimas bus sustabdytas, kai pritaikysite nustatymus ir tie žmonės niekada nepateks į jūsų svetainę .

November 28, 2017