Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "HubSpot" el. Laiškai

1 answers:

"Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad visi HubSpot elektroninio pašto siunčiami saitai turi identities stebėjimo parametrus. Šie tapatybės stebėjimo parametrai padeda mums suprasti, kas spustelėja ir skaito mūsų straipsnius. Visi šie parametrai yra unikalūs ir pateikiami kaip hsenc ir hsmi. "HubSpot" jas naudoja, kad galėtumėte pritaikyti "Google Analytics" - replica watch aaa quality. Visa tai gali suteikti jums gerų ir patikimų analitinių ataskaitų, ir jūs būsite aišku, ar įgijote unikalių nuomonių apie savo įrašus ar ne.

"Google Analytics" srauto filtravimas

Dažniausiai žmonės nežino, kaip filtruoti srautą "Google Analytics". Leiskite man čia pranešti, kad "Google Analytics" naudoja specialius stebėjimo kodus, kad sužinotų viską apie jūsų vidines ir išorines nuorodas. Per šias nuorodas galite sužinoti, kas lanko jūsų svetainę ir kaip naudotojai sąveikauja su jūsų tinklalapiais. Kadangi vidaus srauto modeliai skiriasi nuo išorinių srautų modelių, kiekvieną kartą, kai prisijungsite prie savo "Google Analytics" paskyrų, turėsite patikrinti atnaujintą analizės ataskaitą. Pvz., Jei turite pramoginę arba el. Prekybos svetainę, vidiniame srautu gali būti stresinių testų nuorodų, siunčiamų jums patikrinti jūsų svetainės patikimumą. Turite įsitikinti, kad jūsų svetainėje gautų paspaudimų skaičius yra pastovus..Jei pastebėsite, kad ši svetainė šiandien gauna daugybę nuomonių ir jų šaltiniai nėra žinomi, turėtumėte imtis rimtų priemonių ir užtikrinti, kad jų rezultatai būtų iš tikrųjų, pvz., Paieškos sistemų ar socialinės žiniasklaidos.

IP filtrų kūrimas

Dauguma žmonių nežino, kad intelektinės nuosavybės filtro kūrimas yra labai svarbus. Norėdami išvengti nereikšmingo srauto, visada turėtumėte kurti vidinius srauto filtrus ir išjungti arba blokuoti nepažįstamus IP adresus. Dėl to turėtumėte patikrinti įtartinų IP adresų sąrašą "Google" ir blokuoti juos savo tinklo administratoriaus skyriuje .

Patikrinkite, ar filtras veikia

Kai atliksite pirmiau nurodytus veiksmus, kitas žingsnis yra užtikrinti, kad jūsų filtrai tinkamai veiktų. Norėdami tai padaryti, turėtumėte patikrinti įvairių tipų filtrų autentiškumą ir patikimumą ir išsaugoti tuos, kurie jums labiausiai patinka. Taip pat galite naudoti "Google" žymų asistento parinktį arba atitinkamą naršyklės plėtinį, kad sužinotumėte, kiek srauto yra jūsų svetainėje. Visa tai įmanoma tik tuomet, kai jūsų filtrai veikia tinkamai ir jų autentiškumas patvirtintas. "Tag Assistant Recordings" parinktis gali padėti analizuoti "Google Analytics" duomenis; tuo atveju, kai kai kurie hitai yra iš nežinomų IP adresų, jie gali juos nedelsdami blokuoti, užtikrinant, kad jūsų svetainėje būtų gauti kokybiški vaizdai ir unikalūs įvykiai .

Filtrų apribojimai

Filtrai gali būti žalingi, jei nesukūrėte jų teisingai arba jų pakeitimai nebuvo padaryti pagal "Google" politiką. Filtrai užtrunka vieną ar dvi dienas, kol jie visiškai įjungiami. Taigi per šį laikotarpį neturėtumėte daryti jokios paieškos optimizavimo ir neturėtumėte tinkinti puslapių. Kai filtrai bus aktyvuoti, "Google Analytics" pamatysite URL-adresus ir greičiausiai gausite tikrų peržiūrų.

November 28, 2017