Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: geriausi "Google Analytics" filtrai

1 answers:

Dauguma verslininkų mažai žino apie žiniatinklio analizę ir "Google Analytics" svarbą. Jie kartais prisijungia prie savo "AdSense" paskyrų ir niekada nekreipia dėmesio į tai, kas vyksta jų informacijos suvestinėse. Tik keli žmonės žino "Google Analytics" svarbą ir su juo susijusius triukus.

Jasonas Adleras Semalt klientų sėkmės vadybininkas aiškina, kad filtrai labai padeda, nes jie padeda valdyti duomenų, kuriuos gauna mūsų tinklalapiai. Jei matote kai kuriuos "Google Analytics" ataskaitų trūkumus, tai laikas sukurti kai kuriuos filtrus, kad būtų užtikrinta jūsų svetainės apsauga - surveillance camera systems for business. Filtrai pašalina visas šiukšles ir purvą, kol jums suteikiama tik tai, kas yra teisėta, autentiška ir patikima. Nefiltruoti ir neapdoroti duomenys negali suteikti jums norimų rezultatų. Tai taip pat nepasakys nieko, kas yra jūsų svetainės našumas ir kaip jį pagerinti. Norėdami nustatyti filtrus, turėtumėte pereiti prie savo "Google Analytics" ir spustelėkite tos paskyros sekciją, kurioje yra filtrai arba kur norite juos kurti. Jūs neturėtumėte peržiūrėti ataskaitos nesukūrę tinkamų filtrų, nes tai gali sumažinti jūsų svetainės našumą. Turėtumėte pridėti kuo daugiau filtrų, kad pagerintumėte bendrą svetainės našumą..

Išskyrus vidaus eismą

Visada turėtumėte atkreipti dėmesį į vidaus srauto pašalinimą ir nežinomus jūsų svetainės šaltinius. Jei matote, kad jūsų svetainės našumas nėra toks, kaip tikėtasi, tai laikas, kai turėtumėte kurti filtrus ir aktyviai juos aktyvuoti. Jei norite gauti norimų rezultatų, turėtumėte taikyti filtrus ir išskirti nesusijusias IP iš savo sąrašo. Pirmiausia turėtumėte įvesti savo filtro pavadinimą ir spustelėkite mygtuką Išskirti vidinį filtrą. Ankstesnėje "Google Analytics" versijoje negalėjote kurti filtrų ir negalėjote išskirti IP iš sąrašo. Bet dabar galima geriau atlikti abi užduotis .

"Force URL" ataskaitos pateikiamos tik mažosiomis raidėmis

Kitas dalykas, kurį turėtumėte prisiminti, yra tas, kad priverčiate URL ataskaitas mažosiomis raidėmis. Viena didžiausių ir labiausiai erzina "Google Analytics" problemų yra ta, kad ji rodo skirtingų tipų ataskaitas tiek didžiųjų ir mažųjų raidžių atveju. Tačiau šią problemą galima atsikratyti, įvedant URL ataskaitas tik mažosiomis raidėmis. Taip galite užtikrinti, kad svetainės sveikata ir jos autentiškumas būtų palaikomi visą mėnesį .

Visas persiuntimo URL

Jei esate kurti keletą nuorodų, turėtumėte ieškoti persiuntimo svetainių "Google Analytics". Čia galite rasti reikiamus duomenis, kurie parodys jūsų domeno ir subdomeno URL. Jūs visada turėtumėte turėti omenyje, kad jūsų stebėjimo kodas tinkamai įdiegtas "Google Analytics". Be šio kodo negalėsite patraukti fragmentų ir įdėti juos į savo svetainę.

November 28, 2017