Back to Question Center
0

Semalt: efektyvūs būdai išskirti vidinį srautą "Google Analytics"

1 answers:

Viena iš paprasčiausių klaidų, kurios įmonėms, agentūroms ir privatiems asmenims neatsižvelgiama skaičiuojant jų mėnesinį skaičių, yra jų srauto įtraukimas į kliento svetaines. Tai gali atrodyti nereikšminga, tačiau ji turi didelį vaidmenį perskaičiavimo kursu, nes jis padidina srautą, kurį jie gauna iš lankytojų.

Yra keletas būdų, kuriuos nurodė Andrew Dyhan "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadybininkas, kurį galima naudoti norint išspręsti šią problemą. Jie gali būti nuo paprastų įrenginių iki tų, kuriems reikia įgyvendinti kūrėjo resursus - exact payroll solutions. Vienas dalykas, kurį reikia prisiminti, visada yra atskira analizės paskyra, kurioje galima saugoti visus neapdorotus duomenis kaip atsarginę kopiją.

# 1 "Google Analytics" atsisakymo naršyklės papildinys

Tai lengviausia įgyvendinti. Visi vartotojai, kuriuos nori blokuoti, turi atsisiųsti ir įdiegti "Google Analytics" atsisakymo naršyklės papildinį. Kai jie bus įdiegti, jie nebegalės siųsti savo lankytojų duomenų analitikams. Tai veikia, draudžiant "GA JavaScript" siųsti siuntimo informaciją. Tačiau tai neleidžia vartotojui pasirinkti, kokia informacija yra užblokuota. Todėl, jei yra tam tikros informacijos, kuri turi perduoti apsilankymo duomenis, išjunkite pratęsimą .

Įdiekite priedą visuose vartotojo profiliuose, naršyklėse ir visuose įrenginiuose, kuriuose yra prieiga prie naršyklės. Taip pat atminkite, kad priedas yra įjungtas visuose profiliuose. Todėl, jei dabartinis naudojamas profilis yra tas, kuris veikia bandymus, tada pakeiskite į kitą profilį arba išjunkite priedą, kad įsitikintumėte, ar stebėjimas veikia tinkamai .

# 2 Tinkinti filtrai, pagrįsti IP

Bendrasis IP adresas :

Apsilankykite GA skirtuke "Administratorius" ir pasirinkite filtrus. Iš jų pasirinkite filtro skirtuko lape pridėti naują filtrą. Čia įterpkite pasirinktinį filtrą naudodami vieną IP adresą. Nustatę parametrus, spustelėkite "Išsaugoti" ir išeikite..

IP adresų diapazonas:

Laikykitės tos pačios procedūros, taikomos vienkartiniams IP adresams. Tačiau, pasirinkę naują filtrą, filtro tipo pasirinkite pasirinktinį filtrą ir išskirtinio filtro lauke išskirkite IP. Galiausiai įterpkite IP intervalą filtro modelyje .

# 3 tinkinti filtrai, pagrįsti ISP

Išskyrus srautą iš interneto paslaugų teikėjo, gali būti naudojamas iš anksto nustatytas arba pasirinktinis filtras. Taip pat galima ignoruoti GA interneto tiekėją. Tai yra vienas arba vienas ISP domeno ar ISP organizacijos. Skirtumas tas, kad vienas susijęs su įregistruotu pavadinimu pagal ISP problemą, o kitas reiškia interneto paslaugų teikėjo geografinį domeną. Iš anksto nustatytas filtras leidžia dirbti tik su ISP domenu .

ISP sritis:

Naudokite tą pačią procedūrą daugeliui IP adresų, naudokite iš anksto nustatytą filtrą pagal filtro tipą ir išimkite ISP domeną .

IPT organizacija:

Filtro tipas turėtų būti pasirinktinis filtras, tada filtro lauke išskirti ISP organizaciją. Tada įterpkite savo domeną "iš ISP domeno" .

# 4 Nustatykite "JavaScript" slapuką

Du metodai yra _setVar ir _setCustomVar . Skirtumas tarp dviejų yra ta, kad _setVar naudoja lauką Vartotojo apibrėžtas filtras, o pastarasis negali. _setVar leidžia vartotojui nustatyti profilio filtrą, kurį jie gali naudoti, kad neįtrauktų asmeninio srauto. Alternatyva _setCustomVar naudoja išplėstinius segmentus, kurie leidžia filtruoti srautą. Tai reiškia, kad duomenys, kuriuos jis filtruojasi, pasirodo po GA.

_setVar : nustatykite filtro tipą pasirinktą filtrą, turėtų būti vartotojo apibrėžtas filtro laukas ir naudokite darbuotoją kaip filtro modelį .

_setCustomVar : neįtraukite tinkinto kintamojo (1 raktas), tada pasirinkite tas, kuris tiksliai atitinka darbuotoją. Tada įtraukite tinkintą kintamąjį (01 reikšmę) ir tiksliai atitinkantį "Yes" .

November 28, 2017