Back to Question Center
0

Semalt: atsisveikinimas, robotai ir vorai!

1 answers:

"Google Analytics" ataskaita apie interneto srautą yra svetainės savininko pranašumas. Tačiau kartais tai gali būti nesibaigianti kova tarp gero ir blogo. Kai kurie žmonės gali nežinoti, kad kai kurie srauto duomenys, esantys "Google Analytics" ataskaitoje, yra robotai - мягкое село. Internetiniai robotai ir vorai atsilieka nuo apkarpytų duomenų ataskaitų GA. Jie gali daryti įtaką duomenų vaizdavimui, o tai gali turėti neigiamos įtakos rinkodaros kampanijos sveikatai ir vėlesniems sprendimams.

Rossas Barberis, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, mano, kad svetainių savininkai neturėtų nerimauti dėl to, kad yra būdas aptikti ir atsikratyti srauto, kurį sukūrė vorai ir robotai. Tai reiškia, kad "Google Analytics" pateikta informacija bus daug patikimesnė atlikus šias užduotis .

Nėra jokio būdo užkirsti kelią šlamšto botui pasiekti svetainę. Nepaisant to, taip yra, kad vartotojai gali pašalinti šiukšles ir ieškoti srauto iš ataskaitų. Didelis procentas šių robotų yra jautrus šiems metodams. Sėkmingai įgyvendinus, galima padidinti pakaitinio registruotų apsilankymų skaičių .

Naudojant informaciją iš "bot nemokamos" ataskaitos, ji tampa labiau patikima. Be to, jis leidžia savininkui patvirtinti lankytojų platformas. Viršūnės ir loveliai tampa akivaizdūs ir aiškesni grafikų .

"Google Analytics" naudoja "JavaScript". Paieškos ir šlamšto robotams buvo sunku nuskaityti "JavaScript". Kadangi technologija ir toliau vystosi, taip yra ir boto kūrėjai. Dabar šlamšto autoriai gali aptikti "JavaScript" pažeidžiamumą ir nuskaityti informaciją. Yra keletas robotų, kuriuos "Google Analytics" išskiria iš savo analizės. Tačiau yra ir daug jų, kurie naudojasi šlamšto svetainėmis ir serveriais, o tai reiškia, kad jie vis tiek bus rodomi analizės duomenimis .

Kaip išskirti paieškos variklius "Google Analytics"?

Dabar galima filtruoti srauto duomenis į svetainę, norint sužinoti, kuri iš jų yra iš natūralios žmogaus veiklos, ir tai, kas gaunama iš šlamšto ir paieškos robotų. Galia tai padaryti yra tai, kad neįtraukti visų hitų iš žinomų robotų ir vorų. Tai yra "GAE View admin" skirtuko langelis .

žingsniai, kurių reikia laikytis norint pašalinti visus žinomus botus ir vorus

  • Sukurkite "bandymo" rodinį "Google Analytics" nuosavybėje

Tai leidžia vartotojui atlikti jo / jos norimus pakeitimus, išlaikant jų pirminių duomenų vientisumą pagrindiniame rodinyje. Tai taip pat veikia kaip palyginimo šaltinis, kad savininkas galėtų nustatyti įvykusius pokyčius. Su patenkinamais rezultatais dabar iš pagrindinio vaizdo pašalinkite robotus .

  • Pašalinti lošimus ir vorus

Eikite į "Google Analytics" įrankio skiltį "Administratorius", pasirinkite peržiūros nustatymus ir pažymėkite galimybę pašalinti visus hitai iš robotai ir vorai. Užbaigę tai, srautas dabar bus be viso srauto paieškos ir šlamšto srauto, todėl bus lengviau ir aiškiau pranešti apie žmonių srautus .

  • Sukurti komentarai

Sukurkite anotacijas GA diagramose, kad atkreiptumėte dėmesį į bet kokį srautą po neteisėto srauto.

Išvada

Galima pastebėti eismo kritimus, kurie priklauso nuo robotų sukurto srauto kiekio. Bandymo rodinys ir pagrindinis rodinys padės tiksliai nustatyti, kur eismas mažėja, todėl pranešimai gali būti patikimesni .

November 28, 2017