Back to Question Center
0

Pasilikite nuo klaviatūros - Semalt Ekspertas

1 answers:

Mes visi naudojame mūsų asmeninius kompiuterius, norėdami dalintis nuotraukomis, naršyti internete ir bendrauti su draugais socialinėje žiniasklaidoje. Jis taip pat naudojamas apmokėti sąskaitas ir nukreipti potencialius klientus visame pasaulyje. Būtų neteisinga teigti, kad internetas padarė mūsų gyvenimus lengva. Dabar mes galime pirkti ką nors iš "eBay" ir perduoti mūsų paraiškas dėl būsto nuosavybės paskolų per kibernetinę erdvę.

Jasonas Adleras, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, įspėja, kad svarbu neapsiriboti nuo šnipinėjimo programų, kuriomis naudojasi daug įsilaužėlių, kad pavogtų jūsų asmeninę informaciją - agr pyrex cartomizer tank. Šios programos daugeliui naudojamos neteisėtais tikslais. Keyloggers yra įdiegti į jūsų kompiuterius rankiniu būdu arba stalkers, kirminai, Trojos arkliai ar virusai. Įsilaužėliai juos naudoja, norėdami užfiksuoti savo kreditinės kortelės numerius, paskyros duomenis ir slaptažodžius, taip pat sunkiai internete. Davidas Redekopas iš "Nerds" teigia, kad bendrovės kas mėnesį praranda daugybę duomenų dėl įsilaužimų ir apgaulingų išpuolių .

Klaviatūros tvarkymas

Keyloggers paprastai yra prijungtas prie jūsų kompiuterių įvairiais būdais. Jie yra arba automatiškai įdiegiami arba gali pasirodyti virusų, kirminų ir Trojos arklių pavidalu. Visi jie yra pavojingi ir gali sukelti rimtų problemų jūsų kompiuteryje. Kai atsisiųsite muzikos failą arba aplankysite nesaugius tinklalapius, greičiausiai jūs būsite įstrigę klaviatūros skaitytuvai..Todėl svarbu sustabdyti jų įsiskverbimą į jūsų kompiuterines sistemas. Jūs niekada neturėtumėte atsisiųsti muzikos failo ar vaizdo įrašo iš neteisėtų šaltinių. Kai "keylogger" programos bus įdiegtos į jūsų įrenginius, gali būti neįmanoma jų identifikuoti ir atsikratyti jų. Keyloggers yra sunku aptikti, ir jų tikslas yra pavogti jūsų asmeninę informaciją .

Ką sako ekspertai?

"Indianos universiteto profesorius Marcusas Jacobsonas sako, kad mes negalime atsikratyti klaviatūros keitiklių, kai jie įdiegiami. Kai kompiuteris užkrėstas, jis tampa tam tikru laikotarpiu nestabilus. Laimei, kai kurios prevencinės priemonės gali greitai sunaikinti klaviatūros valdytojus .

Įdiekite anti-spyware programinę įrangą

Turėtumėte įdiegti anti-spyware programinę įrangą, skirtą klaviatūros keitikliams ir aptikti jų buvimą. Jie atskleidžia ir naikina visų tipų virusus, klaviatūros keitimo programas ir visas kitas šnipinėjimo programas. Šių produktų kaina yra nuo 30 iki 50 dolerių. Turėtumėte nusipirkti tik žinomų šnipinėjimo programų, kad apsaugotumėte kompiuterius nuo kirminų, virusų ir visų tipų троянов .

Pakeisti riboto vartotojo režimą

Galite keisti kompiuterio nustatymus riboto vartotojo režimu. Ši parinktis veikia "Windows XP" operacinėse sistemose, ir gali būti atnaujinta ir "Vista". Naudodami šią parinktį, galite pakeisti numatytuosius savo įrenginio nustatymus į "administratoriaus" režimą. Tai reiškia, kad niekas negalės pasiekti jūsų įrenginio. Pakeitus nustatymus "riboto vartotojo" režimu, galite apsaugoti kompiuterį nuo visų tipų klaviatūros, virusų ir kenkėjiškų programų. Jūsų kompiuteryje bus tik administratoriaus paskyra, o visi kiti vartotojai bus išjungti, kad galėtumėte pasiekti įrenginį. Paskutinis, bet ne mažiau, turėtumėte atsisveikinti su nemokama programine įranga, kadangi gali būti daug klaviatūros klavišų. Norėdami naršyti internete, turėtumėte naudoti tik "Microsoft Internet Explorer" arba "Google Chrome".

November 28, 2017