Back to Question Center
0

Pagrindiniai priežastys, kodėl "Localhost" pašalinti iš referrerių sąrašo - Praktikos iš Semalt

1 answers:

Lisa Mitchell, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, sako, kai turite svetainę, jūsų komanda privalo išbandyti tai ir tai. Jei bet kuriuo metu jūsų komandos nariai kuria jūsų žiniatinklio programos kūrimo versiją su "Google Analytics" stebėjimo kodu, jie privalo įstrigti į kai kuriuos dalykus .

Norėdami pradėti, "Localhost" visada rodomi referalų ataskaitose. Antra, jūsų svetainės metrika, pvz., Atmetimo rodiklis, puslapių peržiūrų skaičius, konversijų rodikliai ir kt. Tai reiškia, kad šie metrika bus netikri, nes, kaip komandos narys atlieka svetainės testą, viskas susimaišo. Tu to nenorėtum, ar tu?

greitas nustatymas

Šią situaciją galite ištaisyti labai paprasta. Iš tiesų turime tris būdus. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, taisymas veikia tik naujiems apsilankymams. Esami duomenys išliks sugadinti, ir jūs negalėsite nieko apie tai padaryti .

"Google Analytics" pridėkite išskyrimo filtrą

"Google Analytics" paskyroje priskirto išskyrimo filtro pridėti yra paprasčiausias ir lengviausias būdas ištaisyti sistemą nuo skirtingų metrikų maišymo. Jums net nereikės įsikišti iš techninės komandos. Štai keli patarimai:
  • atidarykite savo "Google Analytics" paskyrą, tada pasirinkite "Administratorius"
  • turi žvilgsnio stulpelį spustelėkite "Filtrai"
  • sukūrė naują filtrą pasirinkdami "Naujas filtras"
  • sukurkite naują "Iš anksto nustatytą filtrą", kuris pašalins žiniatinklio srautą į "localhost" kompiuterio pavadinimą
  • .

Įsidėmėkite, kad gali tekti pakeisti vietinio pavadinimo pavadinimą pagal vietinį kompiuterio pavadinimą, kurį naudoja jūsų komanda. Dar geriau, jei vystymosi komanda atsiskaitys, kad dalintis savo tinklu, galite išskirti visą IP diapazoną Tokiu būdu jūsų metrika nebus sugadinta. Tiesiog nustatykite filtrą, kad neįtrauktumėte srauto iš IP adresų, o baigėte .

"JavaScript" stebėjimo fragmento pakeitimas, kad pašalintumėte kompiuterį

Tai yra pagrįstas pasirinkimas, palyginti su "Google Analytics" filtrais. Tiesiog eikite į stebėjimo fragmentą ir nustatykite nuosavybės ID, naudojamą analitikų skirtukams laikyti. Jei galėjote naujovinti į "Universal Analytics", tuomet iškvieskite kažką panašaus į tai: ga ("kurkite", UA-98765432-1 "," website.com ") .

Atkreipkite dėmesį, kad vietoje "example.com" iš tikrųjų naudosite tikruosius domenus. Laimei ar deja, turėsite būti kompetentingu techniniame žargonu. Pvz., Jums gali tekti naudoti if-statement kur nors kode. Nors procesas buvo paprastas, jis reikalauja rašyti naują kodą .

praleidžiant "JavaScript" fragmentą savo šablone

Jei jūsų svetainė naudoja PHP kalbą kaip ir "WordPress" atveju, galite redaguoti poraštę, kuri sutampa su "Google Analytics" fragmentu. Netgi yra galimybė, kad jūsų serveris leidžia žiniatinklio programoms paleisti kūrimo režimu arba gamyboje. Nepriklausomai nuo to, niekada negalėsite nerimauti.

Judėjimas į

Kai atliksite šiuos pakeitimus, reikės patikrinti, ar jie yra veiksmingi, ar ne. Atlikite testą vieną ar dvi dienas vėliau, kad patvirtintumėte. Pasirinkite tinkamą duomenų diapazoną, kuriame nėra dienų prieš pakeitimą Source .

November 28, 2017