Back to Question Center
0

Norite užtikrinti savo svetainės kokybę? - Gerai, Klausyk Semalto!

1 answers:

Oliveris Kingas "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad daugelis žmonių mano, kad "Google Analytics" išskirti save nėra svarbu, tačiau taip nėra. Vietoj to, jis suteiks jums saugumo jausmą kaip svetainės savininką arba žiniatinklio valdytoją. Pastarosiomis savaitėmis aš bandžiau daug būdų, kaip užtikrinti savo svetainės kokybę ir bendrą našumą. Turėtumėte nepamiršti, kad svarbu atsisakyti naršyklės priedų, išskyrimo per ISP ar IP, taip pat atsisakyti per slapukus .

Atsisakymo naršyklės papildinys

Dėkojame "Google", nes bendrovė sukūrė ir sukūrė "Google Analytics" atsisakymo naršyklės papildinius, kad mūsų darbas būtų lengvesnis. Būtų neteisinga teigti, kad tai yra vienas iš sparčiausiai ir paprasčiausių būdų blokuoti savo ir "Google Analytics" pasiekiamus priedus - sobivus neitsi ja ambur. Turėtumėte atkreipti dėmesį į galimas darbalaukio parinktis ir naršykles ir niekada neturėtų eiti su "Internet Explorer". Su tuo pasakius, turiu keletą įspėjimų dėl šios technikos..Viena iš pagrindinių problemų yra su priedais; Noriu leisti jiems priimti vietinį srautą tiek iš mobiliųjų įrenginių, tiek iš stalinių kompiuterių. Iki šiol negalėjau to padaryti, bet vis dar bandau keletą metodų. Be to, prenumeratos pašalins jus iš visų "Google Analytics" ataskaitų, nes bandote atlikti didelius pakeitimus .

Išskirti per ISP / IP

Norėdami pašalinti per IPT arba IP, turėtumėte prisijungti prie savo "Google Analytics" paskyros ir spustelėti administratoriaus parinktį. Čia turite pasirinkti paskyrą iš išskleidžiamojo meniu ir paspausti filtrų mygtuką. Įsitikinkite, kad iš šio sąrašo pašalinote visus nežinomus ir nepažįstamus failus; kitaip jums tektų susidurti su kai kuriomis problemomis. Leiskite man pasakyti, kad šis metodas nėra toks efektyvus, kaip pirmiau minėtas metodas; tačiau vis dar naudojama daugybė žiniatinklio valdytojų ir yra lengvai įgyvendinama. Šio metodo privalumas yra tai, kad jūs galite išskirti IP ir IPT iš bet kurios pasaulio dalies ir nereikia įjungti savo kompiuterinės sistemos ar nešiojamojo kompiuterio. Tai taip pat leidžia jums filtruoti domenų vardus, užtikrinant jūsų interneto srauto kokybę .

Atsisakymas per slapukus

neseniai sukūriau savo svetainės slapukus, kad galėčiau kurti reikiamus duomenis, nes tai yra privaloma visose svetainėse. Jis gali dirbti visų tipų mobiliuosiuose įrenginiuose ir staliniuose kompiuteriuose, suteikiant geriausius ir puikiausius rezultatus. "Google" dažnai atnaujina savo politiką, nuostatas ir sąlygas, siekdama įsitikinti, ar jie atitinka savo išplėstinius konfigūracijos nustatymus ir pagal "Google Analytics" standartus. Leiskite man pasakyti, kad mano svetainė yra palyginti statiška, o tai reiškia, kad ji neturi kelis subdomenus ir ją lengva pasiekti bet kuriame mobiliajame arba kompiuterio įrenginyje. Aš neseniai pakeitiau UA-XXXX-Y mano "Google Analytics" ID ir gavo labai gerų rezultatų. Dabar aš džiaugiuosi galėdamas pamatyti, kad jis pritraukia daug kokybiško srauto į savo svetainę, o visos nuomonės yra iš originalių žmonių, o ne iš robotų .

November 28, 2017