Back to Question Center
0

Kenkėjiškų programų prevencija po 5 minučių - "Semalt" dalijasi tam tikromis paslaptimis

1 answers:

Kompiuteriai gali susidurti su daugybe kenkėjiškų programų ir kibernetinių atakų. Pavyzdžiui, kompiuterio naršyklė gali gauti viruso infekciją, todėl gali prarasti svarbią informaciją apie klientus, pvz., Kredito kortelių duomenis.

Aleksandras Peresunkas, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad žmonėms, kurie vykdo komercines svetaines, svetainės ir jos klientų saugumas priklauso nuo anti-Trojan programinės įrangos veiksmingumo vietoje. Kitais atvejais sunku aptikti ir pašalinti virusus kompiuteryje. Kenkėjiška programa apima įvairią šnipinėjimo programinę įrangą, taip pat daugybę scenarijų, kurių poveikis kelia grėsmę kibernetinio saugumo būklei .

Kibernalinio saugumo svarba

Įsilaužėliai ir kiti neįgalūs ketinimai gali atakuoti kompiuterį ar tinklą dėl daugelio priežasčių. Turėtų būti taikomos kovos su šnipinėjimo priemonėmis priemonės, leidžiančios apsaugoti šiuos asmenis, turinčius daugybę priemonių, kad sugadintų sistemą. Pvz., Įsilaužėliai gali sugadinti svetainę, kad gautų įmonės duomenis, taip pat galėtų gauti prieigą prie klientų kredito kortelių informacijos. Kitais atvejais šie asmenys gali būti suvieniję su konkurentu, kad galėtumėte pristatyti nesąžiningą verslo platformą ir sumažinti savo pastangas SEO srityje. Svarbu apsaugoti nuo Trojos arklys saugiai naršyti.

kenkėjiškų programų aptikimas

Kartais naujokams gali būti sunku nustatyti ir pašalinti kenkėjiškas programas. Kenkėjiškos programos nustatymas gali būti paprastas uždavinys. Pvz., Nenorite spustelėti bet kokių iššokančių langų, rodomų kompiuterio ekrane..Jie gali būti pavojinga programinė įranga nuo įsilaužėlio. Taip pat būtina pašalinti bet kurią nežinomą vartotojo programinę įrangą savo kompiuteryje. Kai kuriose programose gali būti virusų, kurie gali pakenkti kompiuterio sistemos saugumui

Jei jūsų kompiuteris tampa lėtas, fone gali būti kenkėjiškų programų programos. Šios programos įkrovina procesorių su užduočių užklausomis, turinčiomis įtaką sistemos atakuojančių veiksmų planavimui. Kitais atvejais jie užima daug RAM, todėl visa sistema veikia lėtai. Galite atšaukti kai kuriuos procesus savo operacinės sistemos užduočių tvarkytuje, ypač tuos, kurie atrodo kaip virusai. Asmenims, naudojantiems sistemas, tokias kaip "Linux", gali būti svarbu įtraukti pažangų užduočių žudikių programą .

Kaip išvengti Trojos arklių

Apsauga nuo kenkėjiškų programų gali būti viena iš paprasčiausių darbo vietų. Pavyzdžiui, asmenys gali įdiegti antivirusinę programinę įrangą. Įsitikinkite, kad jūsų šnipinėjimo programinė įranga yra atnaujinta. Kitais atvejais labai svarbu gauti patikimą pardavėjo antivirusinę medžiagą. Kartais įsilaužėliai gali sukurti šiukšlių programinę įrangą, kad galėtų pasiekti kompiuterį ir pavogti daug vertingos informacijos, pvz., Naršyklės slaptažodžių ir slapukų .

Svarbu, kad nebūtų šlamšto laiškų. Šlamšto pranešimuose gali būti kenksmingų nuorodų, galinčių užkrėsti vartotojo kompiuterį virusais. Kitais atvejais el. Laiškuose, kuriuose yra šlamšto, jo prieduose gali būti kenksmingos programinės įrangos. Venkite spustelėti bet kokį priedą ar net peržiūrėti vaizdą "Outlook". Kitais atvejais jie gali apgauti jus spustelėti mygtuką, kad atsisakytų jų paslaugų prenumeratos. Neatskate prenumeratos, nes tai tik patvirtina jūsų el. Pašto adreso galiojimą. Tai gali padidinti pažeidžiamumą ateities išpuoliuose, taip pat dabartinio viruso atakos Source .

November 28, 2017