Back to Question Center
0

Kaip užblokuoti "Viber" šlamštą - Semalt ekspertų susirūpinimas

1 answers:

Ar šį mėnesį gavote šlamšto pranešimus "Viber"? Jei nežinote, kad jūs turite, jūs ne vienintelis, nes šie pranešimai yra visi.

Tai nėra šiuolaikiškas įžeidimas, nes šias nepatogumų informavimas tampa vis įprasta. Tai yra dėl to, kad dabartinės atitikties naujovės yra tokios natūralios, kad jas panaudotų ir apgaudinėtų.

Čia yra keletas naudingų klausimų iš "12" Semalt vadovaujančio eksperto Ryan Johnsono, kuris padės jums apsaugoti "Viber" paskyrą nuo nepageidaujamų laiškų.

Mes išgirsime vis daugiau protestų iš "Viber" klientų, kad "Viber" smarkiai išmeta spamą. Kai kurie iš šių pranešimų yra nereikšmingi sudirgimai. Tačiau daugelis iš jų yra pavojingi. Visa informacija apie kibernetinius pranešimus, stengdamiesi gauti individualią informaciją, apmokėti kortelių numerius ar net bandyti įvesti kenkėjišką programinę įrangą, yra didžiulė, o didelė dalis "Viber" klientų yra pabrėžiami dėl programos gerovės.

"Viber" atsižvelgia į nemokamus pranešimus tarp "Viber" klientų, kurie pateikė paraišką savo mobiliajame telefone. Kadangi jis susijęs su vienu telefono numeriu, klientai hipotetiškai turi tik vieną arba tam tikrą įrašų skaičių, o tie įrašai yra susiję su mobiliuoju telefonu. Tai reiškia, kad "Viber" yra naudingas informacijos teikimo etapas, tačiau tai daro itin svarbų nepageidaujamo e. Pašto platintojų. Tokiu būdu jie nori siųsti šlamštą Viber klientams.

Bet kokiu atveju galite užkirsti kelią šiukšlėms, o "Viber" stengiasi, kad nepageidaujami laiškai būtų siunčiami jums piktnaudžiaujantiems pranešimams.

Tai, kas vyksta visame pasaulyje, yra tai: kai kurie nepageidaujami elektroniniai laiškai reikalauja, kad jūs bakstektumėte dėl apgailėtino ryšio, taigi jis ar ji surenka su didžiuliu kiekiu žmonių .

Pranešimas siunčiamas visiems, šiukšlių dėžutė palieka susirinkimą, ir jums liko malonus susitarimas dėl jokio Beam Boycott atspalvių ar požiūrio į pelningumą.

Kai kurie "Viber" klientai pastebėjo, kad šlamštas siunčiamas į savo įrašus. Šie pranešimai nėra siunčiami "Viber", ir jie nėra įgalioti organizacijos. "Viber Media" niekada ir niekada neleidžia reklamuoti klientams.

Tragiškai tai nereiškia, kad kai kurie apgaulingi specialistai šiuo metu nesistengia panaudoti scenos, skirtos siųsti šlamštą asmenims. Kai kurios silpnėjančios svetainės netgi pradėjo siūlyti siųsti šlamšto pranešimus klientams sąskaita, o "Viber" stengiasi jas uždaryti.

Netikėtai, kad jūs gaunate pranešimus, kurių jums nereikia, būtent taip turėtumėte daryti:

1. Jei kas nors siunčia jums šlamšto pranešimą, atidarykite jį ir pasirinkite pasirinkimus ("iOS" - tai ratas viršutiniame dešiniajame kampe).

2. Pasirinkite "Kvadratas šį kontaktą", kaip jūs reguliariai turėtų su klientu, kurį turėsite paruošti.

3. Taip pat galite pranešti apie šiukšlių dėžutę Viberi, eidami į šį puslapį. Padarykite tašką, kad išsirinktumėte "specializuotą problemą" ir atskleistumėte "Viber", kad jūs gaunate šlamštą iš kliento. Be to, atskleisk Viberiui šiukšlių darymo telefono numerį ir nuo to momento spręs.

Mes tikime, kad būsimasis "Viber" variantas apima galimybę pranešti apie šlamštą konkrečiai paraiškoje. Dėl to, kas kliudo kaltieji, yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti Source .

November 28, 2017