Back to Question Center
0

Kaip stebėti faktinius naudotojus, lankančius jūsų svetainę - Semalt Ekspertas

1 answers:

Puikios svetainės lankytojų srauto stebėsenos yra svarbus uždavinys, užtikrinantis kompiuterių sistemos saugumą ir faktinę statistiką. Interneto programos lankytojai gali pakilti į įtartinus aukštus ir žemas, kurie nėra nuspėjami. Tai gali būti dėl šlamšto ir vaiduoklių nukreipimų į svetainę, susijusią su kompiuterių sistemos užkrėtimu kenkėjiškomis programomis, virusais ir Trojan - encuadre fotografico tipos de peinados.

dalis kenkėjiškų programų ir virusų, šlamštas svetainės lankomumas registruoja klaidingus statistinius "Google Analytics" duomenis, kurie suteikia svetainės savininkui nesąžiningų vilčių. Norint nustatyti teisingą informaciją "Google Analytics", yra keletas būdų, kaip pašalinti srautą iš interneto stebėjimo paslaugos - Site24x7

Šiame straipsnyje Nikay Chaykovskiy "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas pateikia paprastus būdus, kaip pakoreguoti įtartiną eismo žingsnį:

Visų pirma pašalinkite srautą naudodami unikalią "Site24x7" naršyklės versiją, sukurtą "Google Analytics". Šis metodas naudojamas filtruoti srautą iš svetainės 24x7 žiniatinklio programos (realiojo naršyklės), konfigūruojant filtrų konsolę "Google Analytics". Filtras paslėptas nuo rodymo "Google Analytics" rodinyje ir todėl yra puikus būdas pašalinti srautą iš paslaugų stebėjimo tinklalapių, kurie sistemoje gali užkrėsti kenkėjišką programą, virusus ir klaidingą eismo statistiką..

Skirtingai nuo kitų interneto naršyklių, "Firefox" turi unikalią "Web Application Monitor" versiją ("Real Browser") su unikalia nepilnamete versija (dot) 247, kuri gali atkurti įrašytus transakcijas. Stebėdamas svetainių apsilankymus naudodamas "Google Analytics", konsolę galima koreguoti taip, kad neįtrauktų nežemiškos versijos 247 veiklos, kad tik "Google Analytics" būtų rodomi tik teisingi duomenys, tuo tarpu blokuojant "Trojos arklys" ir kenkėjišką programinę įrangą.

"Google Analytics" konsolės konfigūravimo veiksmai, siekiant pašalinti svetainę24x7

 • Prisijunkite prie "Google Analytics" paskyros ir pereikite prie Administratoriaus parinkties. Skiltyje "Administratorius" pasirinkite "Filtrai" ir pridėkite filtrai.
 • Meniu pasirinkite "Robot Traffic Site24x7" kaip filtro vardą
 • .
 • Pagal filtro tipą išskirkite pasirinktinį filtrą.
 • Filtro lauke pasirinkite naršyklės versiją.
 • Galiausiai pasirinkite Filter Pattern 24x7.

Pateikę reikiamą informaciją, spustelėkite Taikyti visoms peržiūroms, kad išsaugotumėte pakeitimus, kurie pašalina šlamšto veiklą, kuria parodyta "Google" kenkėjiškų programų, virusų ir piktybiško registruoto srauto. Blokuojant "Block Domain", blokavimas "Site24x7" yra galimybė, kuri konfigūruoja keletą domenų vardų, kad ignoruotų arba leistų vykdyti Site24x7. "Bloc" domenas užtikrina, kad "Site24x7" galimybė prašyti stebėti tinklalapius nesėkmingas.

Blokinės srities aktyvavimo veiksmai

 • "Real" naršyklėje galite naudotis "Web Application" parinktimi.
 • Veiksmų meniu pasirinkite "Web Application Monitor" konfigūruotą ir pasirinktą "Edit".
 • Eikite į "Redaguoti" meniu ir domeno pavadinimą pasirinkite "Blokuoti domenus ir kanalą" "Google Analytics".
 • Pateikti išsaugoti pakeitimus. Stebėkite diskusijas forumuose arba konsultuokite dėl bet kokių užklausų dėl srauto blokavimo iš "Site24x7" žiniatinklio programų, kad būtumėte saugūs nuo kenkėjiškų programų, virusų, "Trojan" ir šlamšto
 • .
November 28, 2017