Back to Question Center
0

Kaip atsikratyti vidinio srauto "Google Analytics" - Semalt patarimai

1 answers:

Sukurkite tinkintą "Google Analytics" (GA) ataskaitas - tai reikalavimas gauti gilų vaizdą apie svetainės lankytojų elgesį ir geresnę eismo analizę. Todėl bendrasis susirūpinimas kyla tarp naujų analitikų, internetiniai vartotojai mėgsta pašalinti srautą iš biurų ir iš miesto / šalies ar IP, norėdami peržiūrėti naudingą srautą svetainėje. Interneto ekspertai pažymi, kad sunkiausi svetainės lankytojai dažniausiai yra organizacijos darbuotojai. Taigi, prasminga pašalinti šią naudotojų grupę iš "Google Analytics" srauto, kad nebūtų padidintos svetainės lankytojų skaičiai. Svetainės duomenis taip pat gali įtakoti vidiniai svetainės naudotojai ir jie gali turėti neigiamos įtakos perskaičiavimo kursų optimizavimui - mikrotik rsh. "Google Analytics" laikoma labai protinga priemone, pagal kurią pateikiama duomenų išjungimo per filtro funkciją metodas.

Šiame straipsnyje aprašomas pašalinimo procesas, vadovaujantis Semalt ekspertas Lisa Mitchell .

Svarbi informacija apie IP adresus

"Google Analytics" (GA) kaupia ir saugo duomenis apie kiekvieną svetainės apsilankymą. Nors IP adresai nerodo asmeninės informacijos apie svetainės lankytoją, jie įrašo jų interneto prieinamą (viešąjį) IP adresą. Kiekvienas interneto prieinamas interneto adresas yra unikalus ir apibūdina maršrutizatorių, kuris yra svetainės lankytojų vidinio tinklo dėžutė, jungianti savo planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kompiuterius prie interneto..

Dauguma mažų ir vidutinių plačiajuosčio ryšio jungčių turi dinaminius IP adresus. Tai reiškia, kad adresai atsitiktinai pasikeis. Priešingai, nelyginis plačiajuosčio ryšio vartotojams ir daugumai įmonių yra maršrutizatoriai, kurie sukonfigūruojami su statiniais (nekintamais) IP adresais. Todėl siekiant pašalinti vidinį srautą iš GA, vartotojas turi sužinoti savo organizacijose naudojamų IP adresų tipą.

"Google Analytics" IP išskyrimas

Jei norite gauti daugiau realistiškų "Google Analytics" duomenų, srautas iš vidaus departamentų, pvz., Personalo, apsilankančio svetainėje ar net apsilankymo vietoje, neturėtų būti įtrauktas. IP išskyrimas atliekamas naudojant "Google Analytics", o naudotojas turi nurodyti visus IP adresus, kuriuos jie nori išskirti. Svetainių savininkai taip pat turi atkreipti dėmesį į tai, kad daug filtrų gali būti sukurti viename filtre situacijose, kuriose turi būti pašalinti keli adresai.

"Country / City" "Google Analytics" išskyrimas

Panašiai kaip ir "IP exclusion marketinger", vartotojas gali norėti pašalinti srautą iš miesto ar šalies, kad galėtų atlikti puikų analizę. Todėl vartotojas gali kurti filtrą, kuris pašalina srautą iš konkrečių pasaulio tautų. Išskyrus vieną šalį, lankytojų, kilusių iš išskirtų miestų ar šalių, sustabdymas yra dalis "Google Analytics" srauto. Šalį ar miestą galima atmesti dėl vienos pagrindinės priežasties - užkirsti kelią šiukšlėms. Pvz., (Indija ar Kinija) yra "Google Analytics" šalį išskirti, kuri neleidžia srautui iš Indijos ir Kinijos, išskyrus mokamą srauto paiešką.

Mokamas paieškos srauto filtravimas yra dar vienas būdas gauti tikslesnę informaciją iš tikslin ÷ s vietos. Tai padeda sąraše pateikti pageidaujamą informaciją, kai vykdoma mokama reklamos kampanija tikslinėje rinkoje. Šiuo atžvilgiu svetainės savininkas gali nustatyti, kaip mokamas paieškos srautas naudos jų svetainę ir pereis per konversijos kanalą .

November 28, 2017