Back to Question Center
0

Internetinė suktybė ir sukčiavimas - "Semalt" ekspertas žino, kaip sumažinti susidarymą

1 answers:

Šiandien tinklalapis vaidina svarbų vaidmenį žmonių gyvenime. Daugelis svetainių siūlo tikrą turinį ir produktus. Tačiau yra ir kitų, kad interneto vartotojai turėtų atkreipti dėmesį į viską. Priežastis yra dėl padidėjusios sukčiavimo ir sukčiavimo veiklos, vykdomos internete.

Oliveris Kingas, pagrindinis ekspertas iš Semalt , pateikia klausimus, kurie gali padėti kovoti su sukčiavimu ir sukčiavimu internete .

Dažniausiai pasitaikantys interneto sukčiai

būdas, kuriuo sukčiai siekia gauti informacijos iš nenusimąstamų vartotojų, toliau diversifikuoti. Toliau pateikiamas dešimties interneto ir elektroninio pašto sukčiavimo sąrašas .

1. Nigerijos sukčiavimas

Tai yra elektroniniai laiškai iš Nigerijos, kuris teigia esąs autorinio atlyginimo ir laukia paveldėjimo ir turi padėti jį įsigyti.

2. Garantuota kreditinės kortelės priėmimas arba paskola

Jie siūlo garantuotą kredito kortelės arba paskolos priėmimą. Jie gali atrodyti tikėtini, nes kai kurios kredito kortelių bendrovės ima mokestį.

3. Loterijos suktybė

Tai yra ta vieta, kur aukos ir toliau žaidžia loterijas, bet niekada neišaukia..

4. Sukčiavimas

Tai nuorodos, naudojamos nukreipti naudotojus į svetaines, kuriose jie bando įtikinti juos atskleisti asmeninę informaciją naudodamiesi viliojančiais pasiūlymais .

5. Permokos sukčiavimas

Tai apima pavogtus neteisėtus pinigų pervedimus, skirtus brangiems daiktams. Kai nusikaltęs į banką, scammer prašo balanso kartu su daiktu. Vėliau institucija praneša apie atsisakytą mokėjimą .

6. Karjeros galimybės

Sukčiavimai suteikia galimybę užimtumui ir paprašyti banko sąskaitų už komisinius. Jie pasinaudoja šia galimybe, kad pavogtų tapatybes tolimesniam sukčiavimui .

7. Labdaros aukos

Jie naudojasi labdaringo pobūdžio asmenimis, kai žmonės siunčia pinigus neegzistuojančioms labdaros organizacijoms .

8. Atostogos

Kelionių sukčiavimas gali atrodyti nemokamas, tik suprasdamas, kad prisiregistruodami ir atvykstant jie yra brangus.

9. Pyramidų schema

Tai yra turtingos greitos schemos, kurių šiek tiek skiriasi, kad sukčiai pasiekia el. Laiškus .

10. Uždirbk pinigus iš namo patogumo

Tai kartais yra tikras, tačiau kai kurie sukčiai gali norėti pasinaudoti tokia nauda, ​​kaip pinigų siuntimas mainais už sultingus patarimus. Jie taip pat gali siųsti programas, kuriose yra keli reklaminiai langai, kurie yra naudingesni nepageidaujamo laiškų siuntėjams.

Suktybės ir sukčiavimo internete statistika

Sukčiavimas susijęs su pretenzijomis, klaidingo tapatumo naudojimu arba suklastotų paslaugų ar produktų sukūrimu..Žmones prašoma rūpintis, kad tai vyktų, nes tai daro įtaką jų saugumui. Elektroninis nusikaltimas yra nuolatinė grėsmė ir gali būti toks žalingas, kaip kažkas įsilaužęs į namus. Vidutinė kaina vienam asmeniui padidėjo 50% nuo 197 USD 2012 m. Iki 298 USD 2013 m., Kai aukų vis sudėtingesnės. JAV išlaidos yra 113 milijardų JAV dolerių.

Europos finansų sukčiavimo pripažinimas

Dažniausiai pasitaikantys elektroniniai aukcionai ir el. Parduotuvės verksmai yra ne pristatymas, klaidinga informacija, trianguliacijos ar "muilo" sukčiavimas. Tai apima tam tikrą mokėjimo formą ir prekių pristatymą be jokių problemų. Vėliau valdžios institucijos informuoja, kad mokėjimas buvo neteisėtas.

Kitos formos yra:

 • Juodosios rinkos ir padirbtos prekės
 • "Shill" aukcionuose dalyvaujantys aukcionai, kai savininkai kartu su bendraisiais asmenimis siūlo savo turtą kainų kilimui
 • Paslaugų sukčiavimas, susijęs su klastotėmis, susijusiomis su klastotėmis
 • Padirbto mokėjimo schema

Konkurencija ir romanų sukčiavimas

 • Loterijos internetu, konkursai ir lažybos
 • Apdovanojimai ir lažybų sukčiavimas
 • Pažintys internete
 • Užsienio loterijos
 • Perkėlimas iš JAV gyventojų
 • Pašto užsakymas nuotakos sukčiavimo

Žmogaus prigimtis

"Spammers" ir "sukčiai" supranta žmogaus prigimtį ir išnaudoja jų pranašumą. Kai kurie iš sukčiavimo atvejų, naudojamų sunkioje situacijoje esantiems žmonėms, yra šie:

 • Išankstiniai mokėjimai
 • labdaros sukčiavimas
 • Interneto vaistinė sukčiavimas
 • Kiti internetiniai sukčiavimo atvejai, pvz., Sukčiavimo darbai, investicijų sukčiavimas, Nigerijos sukčiavimas, sukčiavimo piramidės sukčiavimas, reklamos internete sukčiavimas

Jaunesni ir senesni interneto vartotojai

Nors sukčiavimas internete ir sukčiavimas gali kelti nerimą ir kartais kelia painiavą, būtina, kad visi asmenys būtų aktyviai apsaugoti, būdamas įspėjimo, skeptiškumo ir visada ginčydami dalykus, kurie atrodo keistai. Kad vaikai ir vyresnio amžiaus žmonės būtų apsaugoti, niekas neturėtų pasitikėti, užrakinti informaciją, visada žinoti, ginti visus įrankius ir įtaisus, pasinaudoti mokomomis akimirkomis.

internetinė sukčiavimo rizika verslui

Bet kuri įmonė, vykdanti savo veiklą internete, kyla dėl nesąžiningos veiklos. Kai kurie patarimai, kaip išvengti tokios rizikos, yra šie:

 • Užtikrina ir apsaugo visą turtą
 • Nejaukite verslo su malonumu
 • IT infrastruktūros užrakinimas
 • Paskirstykite vieną kompiuterį į banką
 • Uždaryti bet kuriuos įvežimo į įmonę punktus
 • Atlikti darbuotojų pagrindinius patikrinimus
 • Apimtis yra labai svarbi

Kovos atgal

Nariai gali naudotis Nacionaliniu informacijos apie sukčiavimą centru, Nacionaliniu kibernetinio saugumo aljansu, "Business Software Alliance" ir "GetNetWise". Neseniai FBI susivienijo su interneto nusikaltimų skundų centru (IC3) Source .

November 28, 2017