Back to Question Center
0

Instrukcijos iš "Semalt", kad neįtrauktumėte savo IP adreso iš "Google Analytics"

1 answers:

Ar "Google Analytics" susidūrėte su netinkamais rezultatais dėl savo apsilankymų? Norėdami pašalinti savo IP adresą iš "Google Analytics" paskyros rezultatų, laikykitės patarimų, kuriuos nustatė Semalt :

klientų sėkmės vadybininkas Aleksandras Peresunkas.

1. Prisijunkite prie "Google Analytics"

2 - and query mongo db phpmyadmin. Nurodykite savo IP adresą

3. Pridėkite kanalą prie savo įrašo

4. Dažnai užduodami klausimai

Prisijunkite prie "Google Analytics"

Pagrindinis dalykas yra prisijungti prie "Google Analytics" paskyros. Tai patvirtina, kad "OptinMonster" kampaniją (-as) oficialiai sukūrėte "Google Analytics" ir pasiekėte savo analizės ataskaitas.

Atraskite savo IP adresą

Šiuo metu, norint, kad jūsų tyrimo informaciją įtakoja jūsų paties IP adresas, prie įrašo turėtumėte pridėti kanalą. Galite rasti IP adresą, kurį naudojate dabar, ieškodami, koks IP adresas yra google.com..Galite sužinoti, kokius subnets ir IP adresus naudoja jūsų organizacija, klausdami sistemos direktoriaus.

Pastaba IP vietoms: šioje iliustracijoje naudojame IPv4 adresą (Web Convention variantas 4), kuris yra trumpesnis, paprastesnis IP adreso tipas. Pridėti kanalą į savo įrašą

Šiuo metu yra sustiprintas įrašo kanalo kūrimas, draudžiantis informaciją iš jūsų IP adreso iš visų ataskaitų. Norėdami pradėti, pasirinkite sąsajos pagrindiniame kairiajame kampe skirtuką Administrator. Tai kelia dar vieną puslapį, kuriame yra daugybė reguliavimo pasirinkimų. Administratoriaus puslapis yra padalintas į tris segmentus, kurių alternatyva jūsų apskaitai yra tolimiausias kairysis segmentas. Iš šio segmento spustelėkite visus kanalus.

Puslapyje rodomas rėmelis, naudojamas kanalui

  • įrašykite kanalo pavadinimą
  • atsisakykite kanalo rūšiuoti kaip iš anksto
  • spustelėkite išskleidžiamąjį meniu pasirinkite kanalo rūšiavimą ir pasirinkite juostą
  • paspauskite išskleidžiamąjį meniu pasirinkite šaltinį arba tikslą ir identifikuoti veiklą iš IP adresų
  • pasirinkite meniu išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite lygiavertį
  • įterpkite savo IP adresą turinio lauke

Jei reikia išbandyti darbo būklę, galite pasinaudoti "Google" vadovu, kai jis nurodo "Įsitikinkite, kad kanalas veikia". Per jūsų IP adresą, kurio rezultatas yra tikslesnis ir kurį reikėtų apsvarstyti atliekant split-testą transformacijos greičio veiksmingumui, sijojimas .

Susitarkite su dažniausiai užduodamais klausimais:

K: Ar galiu atsisakyti daugybės IP adresų?

A: Jei nežinote, kad turite daugybę IP, galite nurodyti skirtingus adresus viename kanale arba paveikti daugiau nei vieną kanalą. Panašiai užtikrinkite, kad nustatytomis sąlygomis nesikiškite kanalo ar nepažeiskite jo .

K .: Kaip veiksmingai uždraustų pasirašytus klientus "Word Press"?

. Galima naudoti modulį "Monster Insights", kur galima pasimokyti po jų vadovo, kad lengvai būtų išvengta pasirašytų skirtingų dalių klientų.

November 28, 2017