Back to Question Center
0

Įdomūs patarimai iš Semalt apie tai, kaip išskirti IP adresą iš jūsų "Google Analytics"

1 answers:

Jūsų IP adreso pašalinimas iš jūsų "Google Analytics" yra toks pat svarbus, kaip jūsų kampanijos strategija. Kad jūsų duomenys būtų tikslūs ir švarūs, apsvarstykite galimybę įdiegti "Google Analytics" savo svetainėje. Įdiegę ir atnaujindami "GA" savo svetainėje, pašalinkite savo IP adresą, kad nesusidarytumėte galimų lankytojų atmetimo rodiklių. Vidinis srautas ne tik sutampa su jūsų lankytojų atmetimo rodikliais, bet taip pat neigiamai veikia jūsų ataskaitas .

Per pastarąsias tris savaites iš biuro sugeneruoto srauto ir vidinio srauto įtaka daugeliui klientų duomenų. Referrer and sphams spam taip pat labai prisideda prie vidinio srauto. Naudojant "Search Engine Optimization" labai svarbu sustiprinti naudotojo įtraukimą. Išimkite iš jūsų duomenų savo IP adresą, žinomus vorus ir robotus, kad gautumėte daugiau realistiškų duomenų .

Naudokite "12" Semalt klientų sėkmės vadybininko Oliver King patarimus, kad būtų galima veiksmingai filtruoti šlamštą, vaiduoklis "referento šlamštas" ir jūsų adresas .

Kodėl jums reikia išskirti savo IP adresą iš savo "Google Analytics"

Darbas su jūsų tinklalapiu prisideda prie vidinio srauto. Kuo daugiau jūs ir jūsų darbuotojai ir toliau spustelėjate per savo svetainių puslapius, tuo daugiau lankytojų skaičiaus padidėja. Klientas su personalu taip pat turėtų pašalinti jų IP adresus. Nepamirškite, kad svarbu išlaikyti savo atmetimo rodiklius mažai kampanijoje "Search Engine Optimization". Atmetimo rodikliai yra pagrindinis jūsų raktinių žodžių raktinių žodžių konvertavimas .

Šokinimosi dažnį dažniausiai nustato klientų, kurie apsilanko jūsų svetainėje, skaičius ir tada spustelėja paspaudimus. Išlaikant jūsų atmetimo rodiklius, užtikrinama, kad tiems, kurie aplankė jūsų puslapį, sugebėjo pereiti per kitus puslapius..Išskyrus jūsų IP adresą iš jūsų svetainės, sumažėja atmetimo rodikliai, taigi ir jūsų konvertuojantis raktinis žodis, "Google" laikomas tinkamu .

Kaip pašalinti savo IP adresą iš jūsų GA

Išskyrus jūsų IP adresą iš "Google Analytics", taikomas procesinis procesas. Vykdykite šią procedūrą, kad išvengtumėte klaidinančių duomenų .

1) Spustelėkite parinktį "Kitas ataskaitos" ir ieškokite savo svetainės.

2) Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite mygtuką "Administratorius" .

3) Patikrinkite savo svetainės duomenų nuorodą ir spustelėkite norėdami pamatyti .

4) Spustelėkite numatytuosius filtrus, kurie ateina su "Google Analytics" .

5) Spustelėkite "Nauji filtrai". Šiame etape galėsite neįtraukti savo IP adreso be problemų.

6) Patikrinkite savo "GA" rodomą langelio langelį ir pasirinkite "Išskirti". Tęskite ir pasirinkite "srautas iš savo IP adreso" .

7) Jūsų IP adresui patikrinti naudojami du metodai. Jūs galite nuskaityti adresą iš savo kompiuterio komandinės eilutės konfigūruodami savo IP adresą arba įveskite HTTP užklausą dėl savo adreso .

Gavę savo IP adresą grįžkite į savo "Google Analytics" puslapį ir pateikite savo adresą į pateiktą spragų laukelį. Spustelėkite "Išsaugoti", kad filtruotumėte ir išskirtumėte savo IP adresą iš savo svetainės ir savo "Google Analytics". Per pastaruosius keletą savaičių internetiniai verslai yra tokie nepatogumai, kai šlamšto šaltiniai, robotai ir vorai. Labai svarbu, kad jūsų atmetimo rodikliai būtų žemi ir kad jūsų kampanijai būtų gauti švarūs duomenys Source .

November 28, 2017