Back to Question Center
0

Gudrybės iš Semalt apie tai, kaip atsikratyti blogų robotų

1 answers:

Bot srautas gali paveikti "Google Analytics" (GA) ataskaitų duomenis, trukdančius svetainės našumui, didinant svetainės priežiūros išlaidas ir sukeldamas klaidingas prielaidas. Daugelis vartotojų tiki, kad srauto srautas neturi įtakos jų svetainėms. Tačiau neseniai atlikti tyrimai rodo, kad šešiasdešimt procentų tinklalapių galima susieti su robotais. Šiuo požiūriu svarbu suprasti būdus, kaip pastebėti srautą su botu, kad būtų tiksliai pranešta apie duomenis.

Šiame straipsnyje "10" Semalt klientų sėkmės vadybininkės Lisa Mitchell išryškina keletą geriausių praktikų, kuriomis galima aptikti srauto "Google Analytics" (GA) ataskaitose, taip pat metodus, kaip pašalinti robotai. filtrai ir kiti minėti metodai. Be to, aptariamos svarbios pramonės praktikos, kurios turi būti taikomos kartu su GA filtrais.

Botų identifikavimas

Toliau pateikiami svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį į GA ataskaitas, kurios yra susijusios su batais:

  • Vidutinė sesijos trukmė
  • Aukštos grįžtamojo ryšio tempai.
  • Beveik 100% naujų lankytojų srauto

Botų filtravimas

  •  Admin Peržiūrėti nustatymai 

Pagal segmentą "Administratorius" vartotojas gali redaguoti "peržiūros" nustatymus, pažymėdamas laukelį, norint pašalinti žinomus robotus. Interneto ekspertai rekomenduoja, kad vartotojai pirmiausia turėtų sukurti bandymo vaizdą, kad pamatytumėte paveiktus rezultatus prieš taikydami pagrindinį rodinį. "ABC / IAB" tarptautiniame "Bots and Spiders" sąraše nurodomi pašalinti batai, kurie nėra viešai prieinami.

  •  Vartotojo agento ir IP adreso 

Tais atvejais, kai konkretus IP adresas yra atsakingas už srauto srautą, svetainės savininkai gali naudoti "peržiūros filtrus", kad pašalintų minėtą IP adresą. Tačiau vartotojai turi suprasti, kad robotai kiekvieną kartą pakeičia IP adresus, kad išvengtų jų tapatybės. "Google" žymų tvarkytuvę galima naudoti norint perduoti lankytojo eilutės reikšmę "Google Analytics" (GA) kaip tinkintą aspektą, taip pat neįtraukti seansų. Galiausiai "User Agent" gali būti sukurtas pasirinktiniu aspektu, kuris gali būti nustatytas kaip "JavaScript" kintamasis "Google" žymų tvarkytuvėje, naudojant "navigator.userAgent" naudojamas vertybes. "Tuomet gali būti sukurtas filtras, kad išskirtų agentus, naudojančius sąlyga.

  •  Išskirti lankytojų srautą 

Kai kurios pramonės praktikos gali būti taikomos ne GA, pavyzdžiui, CAPTCHA paslauga. Kaip įmonė, "Google" pristatė naują populiarią CAPTCHA paslaugą "No CAPTCHA". Ši paslauga gali aptikti žmogaus elgesį, pvz., Naudoti pelę ir priimti sprendimą remiantis tokiais veiksmais. Šio scenarijaus atveju pridedama frazė patikrinimo priežasčių. Kiekvieną kartą, kai vartotojas pirmą kartą lankosi tinklalapyje, vartotojui pateikiama paslauga "No CAPTCHA". Tada "Google Analytics" (GA) žyma turėtų būti atleista, kai sėkmingai užbaigiama CAPTCHA paslauga. Galiausiai sesijos slapukas gali būti nustatytas po procedūros, ir jis turėtų pašalinti daugumą srauto, kuris patenka į svetainę. Galima nustatyti tolesnį procesą, pateikiant formą, kuria užklausos el. Pašto adresai iš naudotojų siunčiami aktyvinimo nuorodos per 24 valandas Source .

November 28, 2017