Back to Question Center
0

Efektyvus patarimų iš Semalt apie tai, kaip pašalinti nepageidaujamą siuntimą savo "Google Analytics"

1 answers:

Tiesioginių ir švarių įrašų, kuriuose nėra srautą iš šlamšto, ir šlamšto pasiekimas parodo daugiau apie jūsų verslo profesionalumą ir sprendimų priėmimą. Per pastaruosius keletą savaičių mažos organizacijos savo kampanijų statistikoje susiduria su iššūkiu, susijusiu su vidaus srautu ir šlamštu. Laimei, "Google" atėjo į jų gelbėjimą po to, kai įdiegė "Google Analytics" naujinį, kuris padeda įmonėms ir organizacijoms filtruoti šlamšto šaltinius ir žinomus vorus ir robotus .

Pasak Oliverio Kingo, pagrindinio eksperto iš Semalt ekspertų, referentų šlamštai, tokie kaip darodar, mygtukai , neigiamai paveikė B2B formato ir B2C įmonių duomenų įrašus, veikiančius internetinėse platformose. Šalutinių šlamšto šaltiniai neleidžia jūsų svetainei ir padidina jūsų svetainės lankytojų skaičių. Daugeliu atvejų nepageidaujamo e. Pašto platintojai atrodo, kad lankytojai buvo nukreipti į jūsų svetainę vienu iš jūsų domeno, kad jie būtų laikomi teisėtais. Ilgainiui jūsų kampanija gali sukelti iššokančių langų kūrimą ir kenkėjišką programinę įrangą .

Remiantis statistika, referento šlamštas yra daugiau nei trečdalis interneto srauto. Šalutinio šlamšto aplanko jūsų laikas, peradresuojant į paprastus el. Laiškus ir įkeliant pažangą ir duomenis, ypač jei jūsų svetainė susiduria su mažu srautu.

Poveikis paieškos sistemoje "Spam" jūsų metrikoje

Turinio rinkodaros metu daugybė klientų mano, kad "Google Analytics" paėmė į rinką patekusius robotus, vorus, šlamštas ir kenkėjiškąsias programas. Tačiau kai kuriomis kenkėjiškų programų ir srautų srautu neatsižvelgiama į "Google" įdiegtą matavimo protokolą, kuris bet kuriuo atveju gali paveikti jūsų metriką .

Šiandien" spam "vartotojai naudoja svetainių savininkų ID, norėdami siųsti hitus, kurie baigia teršti jų statistiką." Spameriai "dabar gali nukreipti įvykius ir užteršti duomenis be prisijungimo prie jūsų serverių prisijungdami prie" Google Analytics " Serveriai. Įsilaužėlis, naudojantis jūsų ID prisijungimui prie "GA" serverių, negalima atmesti taikant standartines priemones, kuriomis naudojami blokuoti nepageidaujamo e. pašto platintojų ir optównistuju .

Kaip pašalinti nukreipimo šlamštą iš jūsų įrašų

Veiksmingai veikia filmų peržiūra ir išplėstiniai segmentai, taikomi norint sunaikinti šiukšles. Filtrai ir galiojantys pagrindiniai pavadinimai padeda blokuoti piktnaudžiavimą nepageidaujamais laiškais, kurie suklupo jūsų duomenis. Įdiekite šią procedūrą, kad iš jūsų duomenų nepatektų nepageidaujamo e. Pašto platintojai .

Sukurkite naują filtrą

  • Užpildykite filtro informaciją
  • .
  • užpildykite savo filtro pavadinimą. Tokiu atveju naudokite "Pašalinti nukreipimo šlamštą"
  • .
  • Pridėti savo filtro tipą. Šiuo atveju naudokite "Custom" tipą
  • .
  • Pašalinti nukreipimo šlamštą naudodami mėgstamiausią filtro modelį
  • .

Kaip turinio rinkodaros specialistas, galite nuspręsti atsisakyti šlamšto persiuntimo šaltinio su jūsų duomenimis, sukurdami vaizdo lygio filtrą arba naudodami kompiuterių pavadinimus. Šie du variantai veikia vienodai, išskyrus filtro laukų aspektus. Be to, naudojant "hostname solution" reikia daugiau priežiūros ir budrumo, nes organizacija gali prarasti duomenis. Vykdykite aukščiau išvardytą sprendimą, kad iš jūsų duomenų neįtrauktumėte persiuntimo šlamšto. "Google Analytics" naudoja kintamuosius ir svarbią informaciją apie šlamšto siuntėjus, kad blokuotų ir pašalintų juos iš jūsų kampanijos duomenų. Firmos, norinčios naudoti IAB sąrašą neįtraukti žinomų robotų ir vorų, gali užsisakyti kasmet, kad gautų visą darbo dieną Source .

November 28, 2017