Back to Question Center
0

Daugiau nebijok. "Semalt" ekspertas žino, kaip kovoti su "Bot Traffic" naudojant "Google Analytics"

1 answers:

Aiškios ataskaitos ir duomenys daug vaizduoja, kai kalbama apie internetinę rinkodarą. Duomenų ir statistikos, neleidžiančios gauti nepageidaujamo srauto, srautą ir kenkėjiškų programų, įgūdžiai ir profesionalumas naudojami svetainės priežiūrai. Per pastaruosius keletą savaičių B2B verslas ir mažos organizacijos susiduria su iššūkiu, kad iš ataskaitų negalima išskirti srauto ir vidinio srauto.

Laimei, "Google Analytics" sugebėjo išgelbėti juos įdiegus veiksmingus filtravimo metodus, kurie naudoja kintamuosius ir naudotojų informaciją, kad pašalintų nepageidaujamą srautą iš žinomų robotų ir vorų - unmetered server canada. "Trojan" virusas, kenkėjiška programinė įranga ir srauto buvimas kelia didelį pavojų "Google Analytics" pasiekiamiems galutinių naudotojų duomenims.

Čia apibūdinamas Semalt , Andrew Dyhan klientų sėkmės vadovas, kodėl labai svarbu, kai kalbama apie internetinę rinkodarą, atskirti realų srautą nuo boto ir vidinio srauto.

Botų ir vorų poveikis jūsų statistikai

Neseniai "Google" atliko svarbų "Google Analytics" atnaujinimą. Atnaujinimas leidžia rinkodaros specialistams išskirti vorus ir robotai iš jūsų ataskaitų ir statistikos. Galimybė naudotis vidine ir srauto aplinka daro neigiamą įtaką jūsų duomenims, esantiems interneto voratinkliuose ir paieškos sistemose.

" Google "dirba filtruoti kenkėjiškų programų registro failus," Trojan "virusus, žinomus robotus ir vorus. Deja, kiti kenkėjiškų opportunistų sukeliami srautai gali paveikti jūsų svetainę. ir vorai sudaro daugiau nei trečdalį interneto srauto. Prieš pašalindami srautą iš savo svetainės, apsvarstykite galimybę patikrinti srauto prieglobos pavadinimą, kad būtų išvengta realaus srauto .

"IAB" pasirodymas ant lošimų ir vorų

Interaktyvaus reklamos biuras, tarptautinė korporacija, įgalinanti rinkodaros įmones klestėti pramonėje, taip pat pasisakė už būtinybę užblokuoti robotus ir voras nuo realaus srauto. Biuras susideda iš "Tarptautinio vorinių ir lošėjų sąrašo", kuriame išryškinamos visos formos ir rūšys robotų ir vorų, darančių įtaką realiam prekybos srautui rinkodaros srityje. Kad jūsų sąrašas veiktų efektyviai, jūs turite jį atnaujinti kas mėnesį

kasmet prekybininkai ir interneto verslo savininkai moka vidutiniškai 7 000 JAV dolerių. Mokestis skiriasi priklausomai nuo to, ar klientas yra užsiprenumeravęs IAB narystę. Užsiprenumeravus "IAB", "Google Analytics" pradeda filtruoti ataskaitas ir duomenis, atlikdama išsamius palyginimus žinomų robotų ir vorinių ir jūsų svetainės hitų. Prieš įvedant šį "Google", įmonės ir organizacijos vykdo rankinį filtravimą, čia kai kurie žinomi robotai ir vorai sugeba pasiekti jūsų duomenis ir ataskaitas .

Norėdami pašalinti žinomus robotus ir voras iš savo srauto, atidarykite savo "Ataskaitų rodinio nustatymus" ir įjunkite įrankį. Peržiūrėkite rodomas parinktis iki apačios puslapio ir įjunkite srauto filtrą. Priklausomai nuo jūsų svetainės domeno, jūsų eismo numeriai pradeda mažėti iki realesnio skaičiaus. Net jei jūsų numeris gali apimti netikrą eismą, pvz., Vidinį srautą, žinomus robotus ir vorų srautus, jūsų statistika nebus įtraukta. Jūsų interneto verslo sėkmę lemia pastangos, dedamos siekiant jūsų tikslų. Prenumeruoti IAB narystę ir išskirti žinomus vorus ir robotai, kurie įtakoja jūsų ataskaitą .

November 28, 2017