Back to Question Center
0

Ce Que Les Entreprises De Commerce Électronique Américaines Devreient Savoir Pour Réussir Avec Les Clients Européens: Le Guide De Semalt

1 answers:

Le commerce électronique a permis de entreprises de transcendente les frontières geografiques. Pabaigos laikotarpis yra ilgalaikis dalykas, kuris yra puikus pasirinkimas verslui ir verslui. Oliveras Kingas, "Semalto kliento" direktorius, aiškina, kaip verslininkai, dirbančios elektroninėje prekyvietėje, turi didelę įtaką verslui Europoje. L'expert donne également ir aperçu utile des pratiques que les entreprises déjà établies doivent développer pour se développer.

Métriques européennes du commerce électronique

  • Croissance

Kruizinių laivų pakrančių maudymosi laikotarpis. "Entre 2012 et 2017", "eelectronique de l'Europe" ir "Europe de l'Ouest", teikia 12 proc. Kruizinių normų, nors 18 proc. Daugiau nei dvidešimt metų dirba Europoje. Malheureusement, Europa centrale et orientale pourrait ne pas connaître les mêmes résultats, mais Statistica.com estime leur croissance de 41,5 à 73,1 milijardai dolerių. Tous les scénarios mettent en évidence des opportunités pour entreprises américaines. Prancūzijos vyriausybės vadovai pripažįsta, kad 75 proc. Atleidžiami nuo teismo sprendimo. "Adyen Mobile Index" yra vienas iš didžiausių kruizinių Europos kalbų, skirtų mobiliųjų telefonų gamybai.

  • Maturité

"E-komercijos pasirengimo indeksas" reiškia "Forrester" interneto svetainę, kurioje pateikiami duomenys apie 360 ​​dienų darbo eigą. Ne pelno siekiančių piliečių konsultacijos, finansai, infrastruktūros ir galimybės verslui. Įvertinus amerikietišką kursą 73,4, jūs turite gauti balų už pranašumą. Ši situacija yra puiki ir konkurencinga verslo įmonėms, esančioms Jungtinėse Amerikos Valstijose. Cela signifie que la qualité des produits et des sera impressionnante sur d'autres marchés.

Europos ir europiečiams priklausančių klientų tarpusavio prekybai skirtumas

  1. Diversité linguistique

Jakubas Marianas yra sukurtas ir grafiškai sukurtas, kuris leidžia žmonėms apibūdinti angliškus pokalbius..Šios pasekmės aident les entreprises décider ir elles veulent naudoja anglų į Europos Sąjungos dujotiekis arba opter pour de grands marchés prekybos elektroninėje kompanijoje Vokietijoje ir Prancūzijoje. D'autres sumoka Norvegijoje, Danijoje ir Liuksemburge už parą iš anglų kalbos. Išleidimo data: 2007 m. Rugsėjo mėn. Kalbant apie tai, pakalbėkite apie anglų kalbą ir įvairius dalykus.

  1. Diversité culturelle

Analizuojant quatre modéles de personnalités acheteuses aidera à discerner ces différences sur le marché. Išvystyti žinias, egzistuoti ir didžiulius skirtumus tarp skirtingų kultūrų ir įmonių grupių. Verslininkams, kurie nori tapti klientų grupe, yra skirtingos žinios, jos gali būti naudingos, nes jos gali būti naudingos .

  1. Apribojimai légales

Europos Sąjunga européenne se mobilizuoti pagal normalizatorių, leidžianti Europai veikti esant galimybei prekiauti tarptautine transliuotojo elektronine prekyba. "Cependant", esantis beveik visose šalyse, gali būti tikras, kad jis mokamas už Vokietijos ribų, nes jis yra ribotas. Yra daug svarbesnių dalykų, susijusių su konkrečiais asmenimis. Verslo administravimo asociacija (toliau - "nacionalinė ir europinė").

  1. Paiements

Europos Parlamentas priėmė euro zonos nacionalinę teisę, išimtinę Jungtinėje Karalystėje, Polonijoje, Svede ir Norvegijoje. Les preuves montrent que doubts ont leurs méthodes deieie préférées. Prisijunkite prie "PayPal" ir "PayPal", kad galėtumėte apsilankyti "IDEAL" svetainėje. Nepasirinkite šias parinktis, jei norite konvertuoti. Par konsekventas, il est conseillé d'offrir au moins les méthodes les plius quantes pour donner aux consommateurs possibilité de choisir.

  1. Logistique

"L'UPS" ir "Fed" atstovai yra "Exit" atstovai, atstovaujantys Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybei. Les Européens préfèrent DHL (40%), qui est suivie par TNT (15%). UPS diegimo programa yra 10 proc. "Acteurs locaux tels que PostNL aux Pays-Bas ir bpost sur le marché belge jouent également and rôle crucial..Ils ont d'excellentes santykius avec leurs consommateurs, que les rend favorables aux entreprises de commerce électronique. Išskyrus tarptautinius tarptautinius standartus, galima įsigyti vietinių ir tarptautinių ekspedicijų .

  1. Pasitikėjimas

Prekiniai ženklai, susiję su elektronine prekyba, yra didelės raiškos, susijusios su vietine prekyba. Cela aide établir la confiance avec la clientèle. Nepamirškite vietinių biurų atstovų, nesvarbu, ar jie yra vietiniai, ar ne. Vietos, esančios téléphone vietose, yra geros būklės galimybės ir pagrindiniai klientų poreikiai, nes klientai gali gauti papildomų mokesčių už tarptautines paslaugas. Nepamirškite apsilankyti vietinėse sąskaitose. Enfin, l'entreprise devrait recevoir la certification d'une institution familière au public cible.

  1. Komercializacija

Naudodamiesi "Google" reklamuojančia medžiaga, jūs galite ieškoti interneto svetainių, kuriose rasite daugybę optimalių SEO priemonių. "Global Market Finder de Google" naudoja "utile" ir "ces fins". Nepaisant to, kai kurie verslo subjektai bendradarbiauja su "SEO" įmonių atstovais .

  1. "Support et Ventes"

Susipažinti su darbo ieškiniais dėl komercinių bylų, susijusių su komercijos arba komunalinių paslaugų teikimo paslaugomis, ir atostogoms, susijusioms su prašymu išduoti leidimą. Nepamirškite, kad paslauga klientui yra prieinama visiems klientams. Tai nėra sunku, kai kurie verslininkai.

Išvada

"Europa" prancūzų kalba suteikia galimybių verslui užsiimti elektronine prekyba. Pabaigoje šie verslo subjektai iš anksto neskiriami. Atminkite, kad esate įsijungę į Europą ir esate čia. "Focus on the croissance" ir "Maturité du marché". "Aussi" pasirinko "impregative" produktą iš vietinės produkcijos gamintojo ir pranešimo apie jį. Cela peut sembler difficile, mai une fois maîtrisé, Europe deviendra votre marché d 'exportation le plus viable Source .

November 27, 2017