Back to Question Center
0

Ar norite išskirti vidinį srautą iš "Google Analytics"? Semalt ekspertas pasakoja, kaip

1 answers:

Interneto rinkodaros srityje nuolatinis lankytojų srautas yra kiekvieno pardavėjo tikslas. Tačiau ne kiekvienas lankytojas gali būti laikomas potencialiu klientu. Daugeliu atvejų jūsų darbuotojai ar kiti subjektai gali susisiekti su serveriu tam tikram tikslui. Tokiu atveju galbūt norėsite pašalinti tokius personalo apsilankymus iš jūsų sistemos. Šios kelionės paprastai sudaro keletą sunkiausių svetainių naudojimo būdų. Tinkamas personalo apsilankymų pašalinimas iš jūsų statistikos gali pagerinti analizės rezultatų tikslumą, taip pat parodyti tikrą svetainės pritraukimo pobūdį - santiago chile adventure tours.

Andrew Dyhan, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, šiame straipsnyje pateikia keletą įtikinamų patarimų šiuo klausimu.

Atitinkama informacija apie IP adresą

Kai lankytojai spustelėja jūsų svetainės URL, serveris nurodo kiekvieną apsilankymą su unikaliu IP adresu. IP adresas - tai mechanizmas, per kurį naršykle prisijungia prie serverio. Pavyzdžiui, vartotojo kompiuterio "smartphone", planšetinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio IP adresas. Kitais atvejais "Google" "SEO" robotai taip pat leidžia naudoti šiuos IP adresus, kad suasmenintų jų taikymą. Įsilaužėliai taip pat gali naudoti IP adresus savo kenkėjiškų programų ir virusų atakoms nukreipti .

Tačiau kai vartotojai priklauso nuo alternatyvių interneto ryšio būdų, IP adresas gali tapti dinamiškas. Pvz., Mobilusis plačiajuostis ryšys, taip pat tradicinių maršrutizatorių dėžutės, turi IP adresą, kuris nuolat keičiasi. kad nustatytumėte ir pašalintumėte vidinį srautą, labai svarbu jį rasti ir atskirti nuo kitų lankytojų. Būtina rasti vietinį statinį IP adresą "Google Analytics" .

Išskyrus IP adresą

Svarbu prieš tęsiant nustatyti naudotojo IP adresą. Paprasta "Google" paieškos "Koks yra mano IP adresas" paieška gali suteikti "Google" jums savo IP adresą. IP adresas atspindi geografinę vietą, iš kurios vartotojas gauna prieigą prie interneto. Jei norite išskirti vieną IP adresą, prisijunkite prie savo "Google Analytics" administratoriaus skydelio. Puslapio viršuje spustelėkite filtrų mygtuką. Čia galima filtruoti vardą, vietą ar IP adresus iš dabartinio srauto .

IP adresas visada rodomas kaip 3 ir 4 skaitmenys, atskirti dešimtainiu tašku. Išsaugokite kiekvieno žingsnio eigą. Jei turite kelias IP adreso kelias vietas, atskirkite juos nuo biuro vietų, pakartodami pirmiau nurodytą procesą. Galima automatizuoti kai kurių IP adresų blokavimą "Google Analytics". Naujame filtro meniu yra įmanoma sukurti pasirinktinį filtrą, išskyrus kai kuriuos pasirinktus filialus. Kai pritaikysite šiuos nustatymus, nepaprastai svarbu prisiminti, kaip išsaugoti pažangą .

Išvada

Išskyrus tam tikrus IP adresus iš jūsų srauto, gali būti svarbi priemonė sutelkti dėmesį į jūsų auditoriją. Tai ne tik suteikia aiškesnį konversijų vaizdą, bet ir padeda asmenims rasti alternatyvių būdų pasiekti kitus klientus. Geografinį taikymą galima pasiekti naudojant naudotojo IP adresus. Kitais atvejais spameriai dažniausiai kenkėjišką programą skleidžia IP adresais. Darbuotojų srauto atskyrimas nuo kitų lankytojų gali padėti elektroninės prekybos svetainėje atsisakyti virusų .

November 28, 2017