Back to Question Center
0

Apsaugokite įrenginius nuo šnipinėjimo programų užkrėtimo: "Semalt" patarimai

1 answers:

Kadangi atsirado el. Laiškai, šlamštas buvo internetinis žodis. Kaip mes galime tai tiksliai apibrėžti? Paprastai šlamšto el. Laiškai nurodo tokio tipo šiukšlių turinį, kurio nepageidauja gavėjas. Daugeliu atvejų tai yra vienas el. Laiškas su skelbimais, kuris siunčiamas į įvairius adresus, kurie niekada nesutiko gauti tokio turinio. "Spameriai" linkę naudoti tokius metodus kaip pirkimų adresų sąrašai, padirbti konkursai, el. Pašto surinkimo programos ir klaidingi dovanų pasiūlymai, kurių tikslas yra sukurti savo el. Pašto sąrašus.

Oliveris Kingas "Semalt" skaitmeninių paslaugų ekspertas pateikia tikslų vadovą, kaip apsisaugoti nuo šlamšto ir virusų.

Problemos, kurias sukelia šlamštas

Yra keletas priežasčių, kodėl reikėtų vengti šlamšto siuntimo. Kai kurie scenarijai, kurie tikrai kelia nerimą, yra tai, kad jūs rizikuojate tapatybės vagystėmis arba leisite įsilaužėliui į įtaisą įkelti kenkėjiškas programas ir virusus. Blogiausiomis aplinkybėmis netgi galite sumokėti už žiniatinklio nusikaltimus, jei padėjote nepageidaujamam šlamštui..Tokios situacijos apima pavogtų daiktų tvarkymą ar pinigų plovimą. Geriausias būdas kovoti su šlamšto pranešimu - tai tiesiog ištrinti jį. Kaip bendrą idėją, kai rasite kažką, kas atrodo tokia gera, ragindamas jus užsiprenumeruoti, tiesiog ją išvengti.

Kaip apsisaugoti nuo šlamšto pašto

Nors gali būti sunku išvengti šlamšto laiškų, tačiau jūs galite žymiai sumažinti ir netgi pašalinti nepageidaujamų laiškų kiekį, kuris ateina į jūsų pašto dėžutę, naudojant veiksmingas anti-spam programas. Su programinės įrangos intelekto pažanga dauguma antispamių filtrų gali automatiškai nustatyti, kuris turinys yra teisėtas ir kokie pranešimai yra šlamštas su ribotu žmogaus įsikišimu. Jei šlamšto filtro nepavyks aptikti pranešimo apie šlamštą, el. Pašto adreso savininkas gali pažymėti turinį. Tokiu būdu filtras gali atpažinti naują grėsmę.

Įdiegę veiksmingą interneto apsaugos apsaugos programą, galite kuo labiau sumažinti elektroninio pašto šiukšlių grėsmę, įsitikindami, kad ji nepasiekia jūsų pašto dėžutės ir kitų svarbių aplankų. Be to, dauguma interneto saugumo programų užtikrina, kad vartotojai būtų apsaugoti nuo sukčiavimo grasinimų, o tai gali būti labai naudinga tais atvejais, kai el. Laiškas suvokiamas kaip autentiškas, kai tai ne. Atsižvelgiant į tai, kad šie el. Laiškai prašo pateikti banko duomenis, apsauga nuo sukčiavimo yra svarbi visų anti-spam įrankių ypatybė.

Taikymo dėl susiejimo saugumo svarba

Pirkdami anti-spam programinę įrangą, svarbu pasirinkti paketą, kuris pridedamas prie antivirusinės apsaugos, nes šlamšto pranešimų dalis dominuoja kenkėjiškų programų ir virusų. Įdiegę vienintelę programinę įrangą savo kompiuteryje, jūs supaprastinsite, kad padidinsite duomenų apsaugą ir taip padidinsite sistemos patikimumą. Net jei anti-spam programos sugeba nukreipti turinį iš savo pašto dėžutės, konkrečios antivirusinės programinės įrangos programa padeda apsaugoti kompiuterį, kai galite atsitiktinai atverti nepageidaujamą laiškų failą Source .

November 28, 2017