Back to Question Center
0

7 žingsniai iš Semalt apsaugoti savo WordPress svetainę nuo virusų

1 answers:

"WordPress" yra viena iš labiausiai žinomų ir plačiai naudojamų turinio valdymo platformų. Daugelis žmonių suteikia daugiau privilegijų nei "Blogspot" ar kitas turinio valdymo portalas. Nuo šiol "WordPress" milijonus naudoja milijardai žmonių visame pasaulyje. Nuo vienos puslapio tinklalapių iki didelių verslo svetainių, geriausi verslininkai ir tarptautinės kompanijos pasirinko "WordPress", nes ji yra paprasta naudoti ir siūlo daugybę funkcijų. Technologijos specialistai teigia, kad pastaraisiais mėnesiais interneto atakų skaičius išaugo. Kadangi "WordPress" yra geriausia ir žinomiausia platforma, daugybė įsilaužėlių sukūrė būdus, kaip užpuolti savo vartotojus ir pavogti jų asmeninę informaciją .

Nebūtų neteisinga teigti, kad susiduriame su daugybe problemų, valdydami savo tinklaraščius ar klientų tinklalapius. Problemos kyla kaip SQL injekcijos, injekcijos nuoroda, bendri ir paslėpti aplankai, "Javascript" problemos, "Blackhole exploit" ir PHP kodai.

Ryan Johnson Semalt vyresnysis pardavimų vadybininkas straipsnyje kalbėjo apie veiksmus, kuriais siekiama apsaugoti savo "WordPress" tinklalapį nuo kenkėjiškų programų ir virusų .

1. Atnaujinti viską

Vienas iš labiausiai paplitusių ir lengviausių būdų įsilaužėlių yra pavogti jūsų informaciją, jei jūs ne atnaujinsite savo operacinę sistemą ir antivirusines programas. "WordPress" svetainės turėtų būti reguliariai atnaujinamos, nes užtikrina, kad turite stiprią bendruomenę ir galėtumėte aptikti galimus virusus ir kenkėjiškas programas. Kai jūsų sistema ar svetainė kentės, turėtumėte apsvarstyti atnaujinti savo "WordPress" svetainę nauja versija ir įdiegti naujausius papildinius .

2. Ištrinti "admin" paskyrą

Pašalinus administratoriaus paskyrą, jūs negalėsite įsilaužėlių pavogti jūsų asmeninės informacijos. "WordPress" puslapyje nėra taip sunku pašalinti šią paskyrą. Vietoj to galite prisijungti naudodami kitus vardus ar naudotojo vardus, o ne "admin".."Jūs visada turėtumėte pasirinkti unikalius ir nežinomus vardus, kad prisijungtumėte prie savo svetainės.

3. Patikrinkite failo ir aplanko teises

Jei jūsų failo leidimas nustatytas į 774, tai yra ženklas, kad įsilaužėliai bando pavogti jūsų svetainę. Taigi, jūs turite nustatyti 644 arba 755, kaip anksčiau įmanoma, prieš per vėlu, ir jūs prarasite prieigą prie savo "WordPress" svetainės ar tinklaraščio.

4. Visada paslėpti wp-config.php

Tai specifinis failo tipas, kurį reikia paslėpti, nes įsilaužėliai jį gali rasti ir rasti per kelias sekundes. Pagal numatytuosius nustatymus jis yra jūsų "WordPress" aplanke. Turėtumėte perkelti jį iš nesaugios vietos į saugų aplanką, nes "WordPress" automatiškai patikrins jo vietą .

5. Naudokite patikimus šaltinius savo papildiniams ir temoms

Jūs neturėtumėte atsisiųsti ir įdiegti papildinių ir temų iš nežinomų šaltinių. Taip yra todėl, kad daugelyje jų yra virusų, kenkėjiškų programų ir šlamšto formų, kurie įvedami į "WordPress" ir gali sugadinti jūsų svetainę. Štai kodėl neturėtumėte rizikuoti savo svetainės našumu, įkeldami temas ir įskiepius iš nežinomų šaltinių .

6. Saugiai prisijungti prie savo serverio

Jūs visada turėtumėte naudoti SSH ir sFTP, o ne FTP, nes jie saugiai prisijungia prie jūsų serverio. HTTPS yra labiausiai žinomas ir patikimas būdas transakuoti pinigus ir perduoti failus internete .

7. Atsarginė kopija nuolat

Turėtumėte reguliariai atsarginę kopiją savo daiktus ir duomenis. Laikotarpio atsarginės kopijos negali suteikti jums jokios naudos. Kai naudojate savo "WordPress" svetainę, įsitikinkite, kad jūs taip pat saugojote šiuos failus kažkur offline Source .

November 28, 2017