Back to Question Center
0

Dicas De Semalt: 8 Maneiras De Proteger Seu Сонтеудо

1 answers:

Atraskite, kad kažkas pavogė jūsų originalų turinį yra skausmingas ir įkyręs. Jūs rašote remdamiesi žiniomis, kurias įgijote įdarbinimo ar asmeninių interesų, arba praleidote laiką, ištyrdami iš įvairių šaltinių. Tada kažkas ateina kartu ir savo darbą į savo svetainę su savo pavadinimu eilutėje. Jie gali užtrukti pakeisti ar pakeisti žodžius, bet tai aiškiai yra jūsų darbas.

Suvokdami savo turinio apsaugos svarbą, ekspertas Semalt skaitmeninių paslaugų ekspertas Andrew Dyhan paaiškina būdus, kaip sumažinti jūsų turinio vagystes.

Plagiatų šaškės

Yra įvairių priemonių, kad būtų galima automatiškai patikrinti plagijavimą. Šios priemonės naršote internete ir žiūri į dalykus, pavyzdžiui, periodines duomenų bazes, kad patikrintumėte plagiatų turinį. Jie dažnai nurodo konkrečius žodžius, kurie buvo pavogti, ir pateikia tam tikrą darbo dalį plagijavimo medžiagos procentą. Jūs galite rasti nemokamas ir mokamas priemones, tiesiog ieškodamas "plagiato tikrinimo" savo paieškos variklyje.

Autorių teisių licencijos

Yra šešios kūrybinės autorių teisių licencijos. Jie kontroliuoja, kiek jūsų turinio gali būti naudojama, nepriklausomai nuo to, ar kitas asmuo, naudojantis jūsų turiniu, turi jį priskirti ir ar jis gali būti naudojamas komerciniais tikslais. Jei jūs tik pradedate naudoti svetainę, galbūt norėsite leisti kai kuriuos savo turinio naudojimą su tam tikrais apribojimais, nes jūsų darbas kitose svetainėse gali atkreipti žmonių į jūsų svetainę ir padidinti jūsų verslą. Atlikite tam tikrą įvairių kūrybinių autorių teisių licencijų tyrimą ir pasirinkite tai, kas geriausiai tinka jūsų dabartinei situacijai.

WordPress įskiepis

Tarp daugelio "WordPress" papildinių yra viena, vadinama "CopyProtect". Tai daro tik tai, ką sako jo pavadinimas - apsaugo jūsų turinį nuo paryškinimo, kopijavimo ir įklijavimo kitur. Tai lengva įdiegti ir, skirtingai nuo kai kurių kitų įrankių, kurie daro tą patį, jūsų SEO nebus.

Apsaugokite savo HTML

Išskleiskite užkirsti kelią kopijuoti ir įklijuoti vagystę, kas atsiranda jūsų svetainėje, taip pat saugodama kodavimą už jūsų svetainės. "HTML Guard" yra programinė įranga, kuri saugo įsilaužėlių prieigą prie jūsų pradinio kodo ir jo naudojimo kitur.

Naudokite vandenženklį

Įdėkite savo vandenženklį į viską, ką skelbiate. Tokiu būdu viskas, kas bus paimta iš jūsų svetainės, bus prie jo pridėta svetainės pavadinimas.

Užsiregistruokite DMCA

1998 m. Skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymas leidžia užregistruoti už galimybę pateikti savo ženklelį jūsų svetainėje. Šie įspėjimai galimi vagims, kad jūsų darbas yra autorių teisių, ir apie juos galima pranešti, kad jį pavogtų.

Laikykitės originalių visų dalykų projektų

Tai leidžia lengvai įrodyti, kad esate pirmasis pavogto darbo autorius. Kaip ir mokesčių apskaitos tvarkymas, viską, ką įdėkite į svetainę, originalai gali būti labai naudingi, jei susidursite su problemomis kelyje.

Aktas nedelsiant

Jei kas nors pavogs jūsų turinį iš savo svetainės, praneškite apie tai kuo greičiau. Susisiekite su savo žiniatinklio valdytoju iškart. Paaiškinkite jų kūrybinę licenciją. Paaiškinkite savo autorių teises. Jei jie nepavyks pašalinti plagiarizuoto turinio, praneškite apie juos DMCA. Jie greitai pasieks nusikaltėlį.

Neįmanoma garantuoti, kad jūsų sunkaus darbo nebus nukopijuoti, tačiau atlikdami pirmiau nurodytus veiksmus galite sumažinti tai, kas su jumis vyksta Source .

November 28, 2017